3 HOTEL DE-sterren

Il Giardino Fiorito

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

Via XX settembre 79, 44121 Ferrara

Locatie en afstanden

location target

Via XX settembre 79, 44121 Ferrara

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Il Giardino Fiorito ligt in Ferrara, op 14 minuten lopen van Kathedraal van Ferrara en 2,5 km van Palazzo dei Diamanti, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning en een tuin. Deze bed & breakfast ligt op 46 km van Museo per la memoria di Ustica en 46 km van BolognaFiere. De bed & breakfast heeft een flatscreen-tv. Treinstation van Ferrara ligt op 3,1 km van de bed & breakfast, en Arena Parco Nord ligt 46 km verderop. Vliegveld Luchthaven Bologna (Guglielmo Marconi) ligt op 50 km afstand. U wordt verzocht vooraf uw verwachte aankomsttijd door te geven aan de accommodatie. U kunt deze tijdens het reserveren vermelden in het veld Speciale Verzoeken, of u kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie.Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Veelgestelde vragen over Il Giardino Fiorito

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Il Giardino Fiorito.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Helaas biedt het Il Giardino Fiorito geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Il Giardino Fiorito is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Il Giardino Fiorito geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Mastercard
  • Visa