3 HOTEL DE-sterren

Hôtel La Bastide Saint Martin

  • Huisdieren toegestaan

  • Hotelbar

Nog geen beoordeling

Avenue Saint Martin, 11000 Carcassonne

Locatie en afstanden

location target

Avenue Saint Martin, 11000 Carcassonne

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

La Bastide Saint Martin is set 5 km from the centre and the fortified city of Carcassonne and the Canal du Midi and offers free WiFi access and air-conditioned rooms. Guests are free to relax by the seasonal outdoor pool or in the surrounding garden. Views of the garden or swimming pool are offered in all guest rooms at La Bastide Saint Martin. Each en suite room is air-conditioned and features a flat-screen TV, and some rooms provide direct access to the swimming pool. Breakfast is served at the property every morning. Free secure parking is available on site and the Carcassonne Train Station is 3 km away. The hotel is 3 km from the Fresquel Aqueduct and 33 km from the city of Limoux. Let op: het hotel is gesloten van 20:00 tot 07:30 uur. Gedurende deze tijd heeft u toegang tot de accommodatie via een code. Als u 4 of meer kamers reserveert, gelden er andere voorwaarden en toeslagen. Het verwarmde zwembad is geopend in het hoogseizoen. Neem rechtstreeks contact op met de accommodatie voor de exacte datums.Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.

Populairste faciliteiten

  • Hotelbar
  • Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over Hôtel La Bastide Saint Martin

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Hôtel La Bastide Saint Martin.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het Hôtel La Bastide Saint Martin:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Hôtel La Bastide Saint Martin is een van de barrièrevrije hotels in Carcassonne.
Helaas hebben de hotelkamers in het Hôtel La Bastide Saint Martin geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa