4 HOTEL DE-sterren

GUTKOWSKI Jacqueline

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

la barretière, 85660 Saint-Philbert-de-Bouaine

Locatie en afstanden

location target

la barretière, 85660 Saint-Philbert-de-Bouaine

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

GUTKOWSKI Jacqueline beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad, een fitnesscentrum, een tuin, en biedt accommodatie in Saint-Philbert-de-Bouaine met gratis WiFi en uitzicht op het zwembad. De bed & breakfast heeft gratis privéparkeren en je kunt er in de omgeving wandelen, fietsen en tafeltennissen. De bed & breakfast heeft een flatscreen-tv. De keuken heeft een koelkast, een magnetron en een minibar en er is een douche met gratis toiletartikelen en een haardroger. Je vindt bij de bed & breakfast een zonneterras en een een barbecue. Le Lieu Unique ligt op 31 km van GUTKOWSKI Jacqueline, en Bouffay (wijk) ligt 31 km verderop. Vliegveld Luchthaven Nantes Atlantique ligt op 27 km afstand. Houd er rekening mee dat u per cheque of via overschrijving een vooruitbetaling dient te voldoen. De accommodatie neemt rechtstreeks contact met u op om dit te regelen. U kunt bij deze accommodatie met cheques betalen.Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Betaling vooraf per bankoverschrijving is vereist. Nadat je geboekt hebt, neemt de accommodatie contact met je op met betaalinstructies.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over GUTKOWSKI Jacqueline

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het GUTKOWSKI Jacqueline.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het GUTKOWSKI Jacqueline:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
GUTKOWSKI Jacqueline is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het GUTKOWSKI Jacqueline geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard