2 HOTEL DE-sterren

NY Howard Johnson by Wyndham Saugerties

Inchecken: 15:00Uitchecken: 11:00
Parkeergelegenheid
Zwembad
Wifi
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

2764 RT 32, 12477 Saugerties

Locatie en afstanden

location target

2764 RT 32, 12477 Saugerties

Albany International Airport64 km
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Wifi
Zwembad
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over NY Howard Johnson by Wyndham Saugerties

Gasten van het NY Howard Johnson by Wyndham Saugerties kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 64.37 km van het hotel.
Helaas biedt het NY Howard Johnson by Wyndham Saugerties geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
NY Howard Johnson by Wyndham Saugerties is een van de barrièrevrije hotels in Saugerties.
Helaas hebben de hotelkamers in het NY Howard Johnson by Wyndham Saugerties geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotDiners Club
  • dotJapan Credit Bureau
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

11:00

Betaalopties

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Diners Club
  • Japan Credit Bureau