2 HOTEL DE-sterren

Huizhou Daya Bay New Harbor Apartment

Inchecken: 14:00Uitchecken: 08:00
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Lift

Nog geen beoordeling

No. 21, Lane 4, Xiayong New Village, Daya Bay, 512200 Huizhou

Locatie en afstanden

location target

No. 21, Lane 4, Xiayong New Village, Daya Bay, 512200 Huizhou

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Lift

Veelgestelde vragen over Huizhou Daya Bay New Harbor Apartment

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Huizhou Daya Bay New Harbor Apartment.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 08:00 klok.
Helaas biedt het Huizhou Daya Bay New Harbor Apartment geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Huizhou Daya Bay New Harbor Apartment is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Huizhou Daya Bay New Harbor Apartment geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotMastercard
  • dotChina UnionPay
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

08:00

Betaalopties

  • American Express
  • Japan Credit Bureau
  • Mastercard
  • China UnionPay
  • Visa