2 HOTEL DE-sterren

Yuanda Hotel (Yulin Middle School Store)

Inchecken: 14:00Uitchecken: 08:00
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Restaurant
Lift
Rookvrije kamer

Nog geen beoordeling

Shop A5, North Gate of Yuanchi Century City Community, Caoyu Road, undefined Yulin

Locatie en afstanden

location target

Shop A5, North Gate of Yuanchi Century City Community, Caoyu Road, undefined Yulin

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Lift
Restaurant
Rookvrije kamer

Veelgestelde vragen over Yuanda Hotel (Yulin Middle School Store)

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Yuanda Hotel (Yulin Middle School Store).
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 08:00 klok.
Helaas biedt het Yuanda Hotel (Yulin Middle School Store) geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft een eigen restaurant.
Yuanda Hotel (Yulin Middle School Store) is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Yuanda Hotel (Yulin Middle School Store) geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Yuanda Hotel (Yulin Middle School Store) zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotMastercard
  • dotChina UnionPay
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

08:00

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • Mastercard
  • China UnionPay
  • Visa
  • American Express