2 HOTEL DE-sterren

Jinyunlai Hotel (Tianjin Ocean High tech Zone Binhai Vocational College Store)

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00

Nog geen beoordeling

Southwest corner of the intersection of Xiamen Road and Yunshan Road (opposite Binhai Vocational College), undefined Tianjin

Locatie en afstanden

location target

Southwest corner of the intersection of Xiamen Road and Yunshan Road (opposite Binhai Vocational College), undefined Tianjin

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Jinyunlai Hotel (Tianjin Ocean High tech Zone Binhai Vocational College Store)

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Jinyunlai Hotel (Tianjin Ocean High tech Zone Binhai Vocational College Store).
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Helaas biedt het Jinyunlai Hotel (Tianjin Ocean High tech Zone Binhai Vocational College Store) geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Jinyunlai Hotel (Tianjin Ocean High tech Zone Binhai Vocational College Store) is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Jinyunlai Hotel (Tianjin Ocean High tech Zone Binhai Vocational College Store) geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotChina UnionPay
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • American Express
  • Japan Credit Bureau
  • China UnionPay
  • Mastercard
  • Visa