2 HOTEL DE-sterren

Kaitian Business Hotel

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00

Nog geen beoordeling

Jiayuan Community Store on Longxia Mountain Road (east side of the Municipal Land and Resources Bureau, opposite Longteng Real Est, undefined Chongzuo

Locatie en afstanden

location target

Jiayuan Community Store on Longxia Mountain Road (east side of the Municipal Land and Resources Bureau, opposite Longteng Real Est, undefined Chongzuo

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Kaitian Business Hotel

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Kaitian Business Hotel.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Helaas biedt het Kaitian Business Hotel geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Kaitian Business Hotel is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Kaitian Business Hotel geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotMastercard
  • dotChina UnionPay
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • Mastercard
  • China UnionPay
  • Visa
  • American Express