2 HOTEL DE-sterren

Beigong Hotel

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00

Nog geen beoordeling

No. 527, East Section of Zhuhai Road, Building A, Dongsheng Emperor's Mansion, No. 2-2, undefined Dazhou

Locatie en afstanden

location target

No. 527, East Section of Zhuhai Road, Building A, Dongsheng Emperor's Mansion, No. 2-2, undefined Dazhou

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Beigong Hotel

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Beigong Hotel.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Helaas biedt het Beigong Hotel geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Beigong Hotel is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Beigong Hotel geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotChina UnionPay
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotJapan Credit Bureau
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • China UnionPay
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Japan Credit Bureau