2 HOTEL DE-sterren

Laike Yibai Hotel (School Street Branch)

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00

Nog geen beoordeling

East Gate of School Street Vegetable Market (200 meters north of Bund Park, adjacent to Jin Street), undefined Tianjin

Locatie en afstanden

location target

East Gate of School Street Vegetable Market (200 meters north of Bund Park, adjacent to Jin Street), undefined Tianjin

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Laike Yibai Hotel (School Street Branch)

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Laike Yibai Hotel (School Street Branch).
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Helaas biedt het Laike Yibai Hotel (School Street Branch) geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Laike Yibai Hotel (School Street Branch) is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Laike Yibai Hotel (School Street Branch) geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
  • dotChina UnionPay
  • dotJapan Credit Bureau
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • China UnionPay
  • Japan Credit Bureau