3 HOTEL DE-sterren

Ramada by Wyndham Spokane Airport

Inchecken: 15:00Uitchecken: 11:00
Parkeergelegenheid
Zwembad
Huisdieren toegestaan
Hotelbar
Wifi
Lift

Nog geen beoordeling

8909 WEST AIRPORT DRIVE P.O. BOX 19230, 99224 Spokane

Locatie en afstanden

location target

8909 WEST AIRPORT DRIVE P.O. BOX 19230, 99224 Spokane

Spokane International Airport160 m
Stadscentrum10 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Hotelbar
Wifi
Lift
Zwembad
Huisdieren toegestaan
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Ramada by Wyndham Spokane Airport

Gasten van het Ramada by Wyndham Spokane Airport kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 0.16 km van het hotel.
Helaas biedt het Ramada by Wyndham Spokane Airport geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Ramada by Wyndham Spokane Airport is een van de barrièrevrije hotels in Spokane.
Helaas hebben de hotelkamers in het Ramada by Wyndham Spokane Airport geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotDiners Club
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

11:00

Betaalopties

  • Diners Club
  • Japan Credit Bureau
  • Visa
  • Mastercard
  • American Express