4 HOTEL DE-sterren

Radhey Ki Haveli

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Lift

Nog geen beoordeling

Ward No 9, Meeno Ka Mohala, Khatu Shyam Ji, Sikar, Rajasthan, 332602 Khātra

Locatie en afstanden

location target

Ward No 9, Meeno Ka Mohala, Khatu Shyam Ji, Sikar, Rajasthan, 332602 Khātra

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Radhey Ki Haveli ligt in Khātu, en heeft een terras. Het hotel met 4 sterren biedt een gedeelde lounge en heeft kamers met airconditioning, gratis WiFi, en een eigen badkamer. Er is gratis privéparkeren en de accommodatie is voorzien van betaalde shuttleservice naar deze luchthaven. De kamers zijn uitgerust met een flatscreen-tv met satellietzenders, een waterkoker, een douche, gratis toiletartikelen en een kledingkast. Alle kamers bij het hotel hebben beddengoed en handdoeken. Het personeel bij de receptie spreekt Engels en Hindi, en staat altijd klaar om je te helpen. Vliegveld Internationale luchthaven Jaipur ligt op 91 km afstand. Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen.

Populairste faciliteiten

Lift
Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over Radhey Ki Haveli

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Radhey Ki Haveli.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het Radhey Ki Haveli:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Radhey Ki Haveli is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Radhey Ki Haveli geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotDiners Club
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Diners Club
  • Visa
  • Mastercard
  • American Express