4 HOTEL DE-sterren

Secrets Impression Moxche Playa del Carmen

Inchecken: 15:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid
Zwembad
Wifi
Hotelbar
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

CARRETERA PLAYA DEL CARMEN BLDG 1 CANCUN KM 294, CORASOL, 77714 Carmen

Locatie en afstanden

location target

CARRETERA PLAYA DEL CARMEN BLDG 1 CANCUN KM 294, CORASOL, 77714 Carmen

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Zwembad
Wifi
Hotelbar
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Secrets Impression Moxche Playa del Carmen

Gasten van het Secrets Impression Moxche Playa del Carmen kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Helaas biedt het Secrets Impression Moxche Playa del Carmen geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Secrets Impression Moxche Playa del Carmen is een van de barrièrevrije hotels in Carmen.
Helaas hebben de hotelkamers in het Secrets Impression Moxche Playa del Carmen geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotDiners Club
  • dotJapan Credit Bureau
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Diners Club
  • Japan Credit Bureau