4 HOTEL DE-sterren

Vienna 3 Good Hotel (Feixi Greenland New Metropolis Store)

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00

Nog geen beoordeling

50 meters north of the intersection of Jinzhai South Road and Yungu Road (next to Postal Savings Bank), undefined Hefei

Locatie en afstanden

location target

50 meters north of the intersection of Jinzhai South Road and Yungu Road (next to Postal Savings Bank), undefined Hefei

Dichtstbijzijnd station17 km
Stadscentrum16 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Vienna 3 Good Hotel (Feixi Greenland New Metropolis Store)

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Vienna 3 Good Hotel (Feixi Greenland New Metropolis Store).
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 17 km verwijderd van de accommodatie.
Helaas biedt het Vienna 3 Good Hotel (Feixi Greenland New Metropolis Store) geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Vienna 3 Good Hotel (Feixi Greenland New Metropolis Store) is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Vienna 3 Good Hotel (Feixi Greenland New Metropolis Store) geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotChina UnionPay
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Mastercard
  • Japan Credit Bureau
  • China UnionPay
  • American Express
  • Visa