4 HOTEL DE-sterren

Yitel(Pingliang Greenland Plaza Century Garden Branch )

Nog geen beoordeling

Intersection of West Liuhu Road and Xingbei Road, undefined Pingliang

Locatie en afstanden

location target

Intersection of West Liuhu Road and Xingbei Road, undefined Pingliang

Dichtstbijzijnde luchthaven89 km
Dichtstbijzijnd station5 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Yitel(Pingliang Greenland Plaza Century Garden Branch )

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Yitel(Pingliang Greenland Plaza Century Garden Branch ).
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Het dichtstbijzijnde station is 5 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 89 km van het hotel.
Helaas biedt het Yitel(Pingliang Greenland Plaza Century Garden Branch ) geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Yitel(Pingliang Greenland Plaza Century Garden Branch ) is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Yitel(Pingliang Greenland Plaza Century Garden Branch ) geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotChina UnionPay
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • China UnionPay