3 HOTEL DE-sterren

Ballina Travellers Lodge

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Zwembad
Airconditioning

Nog geen beoordeling

36 Tamar Steet, 2478 Ballina

Locatie en afstanden

location target

36 Tamar Steet, 2478 Ballina

Dichtstbijzijnde luchthaven4 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Airconditioning
Zwembad

Veelgestelde vragen over Ballina Travellers Lodge

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Ballina Travellers Lodge.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 4 km van het hotel.
Helaas biedt het Ballina Travellers Lodge geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Ballina Travellers Lodge is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in Ballina Travellers Lodge zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard