vanaf€ 646 / nacht
3 HOTEL DE-sterren

The Spanish Suite Campo de' Fiori

Inchecken: 14:00Uitchecken: 11:00
vanaf€ 646 / nacht
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Kluisje op de kamer
Airconditioning
Kabel-tv
Minibar
Rookvrije kamer

1,0

Aantrekkelijk

Gebaseerd op 1 beoordeling

Piazza BENEDETTO CAIROLI 9a, 00186 Rome, RM

Locatie en afstanden

location target

Piazza BENEDETTO CAIROLI 9a, 00186 Rome, RM

Dichtstbijzijnde luchthaven15 km
Dichtstbijzijnd station2 km
Stadscentrum3 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Kluisje op de kamer
Airconditioning
Kabel-tv
Minibar
Rookvrije kamer

Veelgestelde vragen over The Spanish Suite Campo de' Fiori

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het The Spanish Suite Campo de' Fiori.
The Spanish Suite Campo de' Fiori werd gewaardeerd 1 door 1 gasten gemiddeld.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 2 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 15 km van het hotel.
Helaas biedt het The Spanish Suite Campo de' Fiori geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
The Spanish Suite Campo de' Fiori is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in The Spanish Suite Campo de' Fiori zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het The Spanish Suite Campo de' Fiori zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 09:00 - 16:00
  • dotIn het weekend: 09:00 - 16:00
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

09:00 - 16:00

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

11:00

Gesproken talen

  • Engels sprekend personeel overdag beschikbaar

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard