5 HOTEL DE-sterren

Barceló Al Jaddaf Dubai

Inchecken: 15:00Uitchecken: 12:00
Gratis wifi
Gratis parkeren
Parkeergelegenheid
1 fles mineraalwater
Welkomstdrankje
Gratis gebruik van de sauna
Restaurant

Nog geen beoordeling

326 al Khail Rd, undefined Dubai, Dubai

Locatie en afstanden

location target

326 al Khail Rd, undefined Dubai, Dubai

Dubai International Airport (DXB)5,8 km
Dichtstbijzijnd station600 m
Stadscentrum8,6 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Lift
Rookvrije kamer
Kluisje op de kamer
Airconditioning
Restaurant
Hotelbar
Zwembad
Bureau
Badkamer

Gratis voor gasten van HOTEL DE

  • 1 fles mineraalwater
  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel
  • Welkomstdrankje
  • Gratis gebruik van de sauna
  • Gratis wifi

Veelgestelde vragen over Barceló Al Jaddaf Dubai

Gratis WLAN op de kamer is beschikbaar voor alle Barceló Al Jaddaf Dubai gasten.
Gasten van het Barceló Al Jaddaf Dubai kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotGratis parkeren
  • dotParkeergelegenheid bij hotel
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotParkeergelegenheid van hotel, tarief per 24 uur: AED 0,00
  • dotVeilige parkeergelegenheid
  • dotBeveiligde parkeergelegenheid
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 0.6 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 5.8 km van het hotel.
De volgende voordelen die HOTEL DE-klanten krijgen bij het boeken van het Barceló Al Jaddaf Dubai:
  • dot1 fles mineraalwater
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
  • dotWelkomstdrankje
  • dotGratis gebruik van de sauna
  • dotGratis wifi
Het hotel heeft een eigen restaurant.
Barceló Al Jaddaf Dubai is een van de barrièrevrije hotels in Dubai.
De hotelkamers in Barceló Al Jaddaf Dubai zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Barceló Al Jaddaf Dubai zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Expert Inspected Hotel

Het hotel is geïnspecteerd door een onafhankelijke expert op het gebied van hygiëne, reinheid en desinfectie.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

12:00

Gesproken talen

  • Meertalig personeel staat 24 uur per dag klaar

Betaalopties

  • Mastercard
  • Visa
  • American Express
Duurzaamheid
HRS AwardedGreen Stay

Dit hotel meet en rapporteert zijn ecologische voetafdruk - inclusief koolstof, water en afval - via de HRS Green Stay-beoordeling, gebaseerd op de HCMI- en HWMI-methodologieën van de Sustainable Hospitality Alliance. De onderstaande scores geven de gerapporteerde prestaties van het hotel per bezette kamernacht weer, vergeleken met andere hotels die via Green Stay zijn beoordeeld

Koolstofdioxide

A

29 kg CO₂ / nacht

Water

A

69 liter / nacht

Afval

C

0,91 kg / nacht

Berekeningen omvatten Scope 1, 2 en gedeeltelijk Scope 3. Ze sluiten de upstream supply chain (Scope 3.2-3.14) uit en vormen geen volledige levenscyclusbeoordeling (LCA). HRS voert plausibiliteits- en anomaliecontroles uit en verifieert of controleert de duurzaamheidsgegevens die door de hotels worden verstrekt niet onafhankelijk.

Duurzaamheidsprogramma's

Booking.com Sustainability Level 3