3 HOTEL DE-sterren

Fairfield Inn by Marriott Battle Creek

Inchecken: 15:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid
Zwembad
Wifi
Lift
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

4665 BECKLEY ROAD, 49015 Battle Creek

Locatie en afstanden

location target

4665 BECKLEY ROAD, 49015 Battle Creek

Dit moderne Marriott Hotel in South Battle Creek heeft een gunstige locatie dicht bij de I-94 en biedt een goed vertrekpunt voor uitstapjes naar Chicago en Detroit. In de directe omgeving kunt u samen met het gezin de Binder Park Zoo bezoeken of uw portemonnee opvullen in het FireKeepers Casino.

Kalamazoo/Battle Creek International Airport32 km
Stadscentrum8,1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Het Fairfield Inn Battle Creek biedt een vriendelijk, modern ontwerp met stijlvol ingerichte kamers die meerdere voorzieningen voor uw welzijn bieden. ’s Ochtends kijkt u uit naar een gezond en gevarieerd ontbijt. Voor een tussendoortje heeft de snackwinkel, die 24 uur per dag is geopend, iets te bieden.

Populairste faciliteiten

Wifi
Zwembad
Lift
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Fairfield Inn by Marriott Battle Creek

Gasten van het Fairfield Inn by Marriott Battle Creek kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 32.19 km van het hotel.
Helaas biedt het Fairfield Inn by Marriott Battle Creek geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Fairfield Inn by Marriott Battle Creek is een van de barrièrevrije hotels in Battle Creek.
Helaas hebben de hotelkamers in het Fairfield Inn by Marriott Battle Creek geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotDiners Club
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Diners Club
Duurzaamheid
HRS AwardedGreen Stay

Dit hotel meet en rapporteert zijn ecologische voetafdruk - inclusief koolstof, water en afval - via de HRS Green Stay-beoordeling, gebaseerd op de HCMI- en HWMI-methodologieën van de Sustainable Hospitality Alliance. De onderstaande scores geven de gerapporteerde prestaties van het hotel per bezette kamernacht weer, vergeleken met andere hotels die via Green Stay zijn beoordeeld

Koolstofdioxide

B

23 kg CO₂ / nacht

Water

B

430 liter / nacht

Afval

C

0,94 kg / nacht

Berekeningen omvatten Scope 1, 2 en gedeeltelijk Scope 3. Ze sluiten de upstream supply chain (Scope 3.2-3.14) uit en vormen geen volledige levenscyclusbeoordeling (LCA). HRS voert plausibiliteits- en anomaliecontroles uit en verifieert of controleert de duurzaamheidsgegevens die door de hotels worden verstrekt niet onafhankelijk.

Duurzaamheidsprogramma's

Serve 1219