3 HOTEL DE-sterren

Poltton International Service Apartment (Foshan Xiqiaoshan)

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Lift
Kabel-tv
Airconditioning

Nog geen beoordeling

No.7 Jinhu Road (Tingyinhu No.1 Mansion), undefined Foshan

Locatie en afstanden

location target

No.7 Jinhu Road (Tingyinhu No.1 Mansion), undefined Foshan

Dichtstbijzijnde luchthaven59 km
Dichtstbijzijnd station17 km
Stadscentrum18 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Lift
Kabel-tv
Airconditioning

Veelgestelde vragen over Poltton International Service Apartment (Foshan Xiqiaoshan)

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Poltton International Service Apartment (Foshan Xiqiaoshan).
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Het dichtstbijzijnde station is 17 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 59 km van het hotel.
Helaas biedt het Poltton International Service Apartment (Foshan Xiqiaoshan) geen voordelen voor HOTEL DE-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Poltton International Service Apartment (Foshan Xiqiaoshan) is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in Poltton International Service Apartment (Foshan Xiqiaoshan) zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotChina UnionPay
  • dotVisa
Met uw myHOTEL DE-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Mastercard
  • China UnionPay
  • Visa