Hotel Weener | Rezervaţi hoteluri avantajos | Saxonia Inferioara, Germania

Index: hotel.info | Listă cu hoteluri | Europa | Germania | Weener

 Afişează toate cele hoteluri din Weener

Hoteluri de top în Weener în ianuarie

 Hotel Hotel Pension Harmonie Weener în Weener 
Hotel Pension Harmonie Weener

Friesenstraße 38
26826 Weener, Germania

Hotel 1 Sterne Hotelbewertung

7,3 de 10
(17 evaluări)



 de la 40,00 EUR.  
Hotel în Weener: 8 camere de oaspeţi (din care 7 camere duble) sunt disponibile în acest hotel.
Hotelul este situat aproape în centru (cca. 0,6 km).
Room-service-ul vă îndeplineşte cu plăcere orice dorinţă a dumneavoastră. Regulamentul hotelului permite aducerea cu sine a animalelor de companie. La hotel se găsesc locuri de parcare proprii.
Camerele au televizor şi telefon. În baie există bineînţeles şi un foen. Camera dumneavoastră vă oferă acces la internet.
Folosiţi bicicletele de închiriat ale hotelului, pentru a cunoaşte mai bine împrejurimile!
La barul hotelului vă aşteaptă o mare varietate de băuturi. Pentru o mică gustare, vă stă la dispoziţie un Café/Bistro.
 Hotel Hotel Restaurant Jacobsbrunnen în Westoverledingen 
Hotel Restaurant Jacobsbrunnen

Bahnhofstraße 10
26810 Westoverledingen, Germania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,1 de 10
(50 evaluări)



 de la 45,00 EUR.  
Hotel în Westoverledingen: Hotelul de 3 stele are 9 camere.
Hotelul este situat aproape în centru (cca. 0,0 km).
Puteţi să aduceţi cu dumneavoastră şi micuţele patrupede. Dacă doriţi să înnoptaţi cu acestea într-o cameră pentru nefumători, vă rugăm să specificaţi acest lucru în momentul rezervării. La nevoie, folosiţi garajul cu posibilitate de închidere al hotelului. Personalul amabil al hotelului vă oferă cu plăcere room service şi serviciu de trezire. Primiţi acces la internet în camera dumneavoastră şi în zona publică a hotelului (WLAN). Hotelul oferă locuri de parcare gratuite.
În camera dumneavoastră se găsesc printre altele TV, telefon şi fierbător de apă. În baie este disponibil un foen de păr. Camera dumneavoastră are şi un televizor (cu conexiune prin cablu).
Doriţi să vă petreceţi seara în mod confortabil în restaurant sau preferaţi o seară distractivă de bowling? Ambele sunt posibile! Folosiţi bicicletele de închiriat ale hotelului, pentru a cunoaşte mai bine împrejurimile!
La hotel, primiţi de asemena cu plăcere mâncare pentru regimul diabetic sau bucătărie vegetariană. Barul hotelului vă aşteaptă cu cele mai diferite băuturi. Puteţi petrece relaxat o seară de neuitat în crama/berăria proprie hotelului.
 Hotel Hotel Gästehaus Gut-Halte anno 1796 în Papenburg/Halte 
Hotel Gästehaus Gut-Halte anno 1796

Halterstr. 6
26826 Papenburg/Halte, Germania

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,6 de 10
(52 evaluări)



 de la 65,00 EUR.  
Hotel în Papenburg/Halte: Hotelului cu cele 9 camerele ale sale amenajate confortabil i s-au acordat 4 stele.
Hotelul este situat aproape de centru (cca. 3,0 km).
Hotelul dispune de camere pentru nefumători, în care vă puteţi caza şi cu patrupedele dumneavoastră dragi (vă rugăm să specificaţi în momentul rezervării că doriţi această cameră). Pentru toate dorinţele, vă stă cu plăcere la dispoziţie room service-ul. Hotelul oferă locuri de parcare proprii.
Dacă în timpul sejurului dumneavoastră trebuie să rezovaţi lucrări puteţi face acest lucru în camera dvs., folosind masa de scris, telefonul şi accesul la internet. În cameră există şi un foen.
Hotelul vă oferă un restaurant select, precum şi posibilitatea de a utiliza pista de bowling proprie hotelului. Cu ajutorul bicicletelor de închiriat proprii hotelului sunteţi independenţi - plecaţi în expediţie! Oaspeţii activi din punct de vedere sportiv, sunt invitaţi să folosească sala de fitness.
Informaţi personalul hotelier amabil, dacă doriţi mâncare pentru regim diabetic sau bucătărie vegetariană. La barul hotelului vă aşteaptă o mare varietate de băuturi. Pentru o mică gustare, vă stă la dispoziţie un Café/Bistro. În hotel, găsiţi o cramă/berărie confortabilă, care dispune şi de o terasă.
 Hotel AKZENT Hotel Ostfriesen Hof în Leer 
AKZENT Hotel Ostfriesen Hof

Groninger Straße 109
26789 Leer, Germania

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,0 de 10
(46 evaluări)



 de la 76,00 EUR.  
Hotel în Leer: Hotelului cu cele 60 camerele ale sale amenajate confortabil i s-au acordat 4 stele.
Aveţi în vedere locaţia favorabilă a hotelului: Distanţa spre autostradă 3,0 km. Şi spre centrul oraşului numai 2,0 km.
Pentru toate dorinţele, vă stă cu plăcere la dispoziţie room service-ul. Hotelul oferă locuri de parcare proprii.
O masă de scris, un seif, un uscător de păr, precum şi un radio aparţin bineînţeles dotării camerei. Camera dumneavoastră dispune de TV şi telefon. Camera dumneavoastră vă oferă acces la internet. Hotelul dispune şi de camere pentru nefumători (vă rugăm să specificaţi în momentul rezervării că doriţi acest tip de cameră). Televizorul permite recepţie Pay TV. Potoliţi-vă setea, folosind minibarul din cameră.
Permiteţi-vă puţină relaxare: relaxarea vă este asigurată cu saună, solar, baie de aburi şi jacuzzi! Pentru gurmanzi şi iubitori ai bowlingului hotelul dispune de un restaurant select şi de o îndrăgită pistă de bowling. Uitaţi de rutina zilnică la un masaj binefăcător. Cu ajutorul bicicletelor de închiriat proprii hotelului sunteţi independenţi - plecaţi în expediţie! Instruiţi-vă sau relaxaţi-vă - în piscina interioară a hotelului orice este posibil!
Informaţi personalul hotelier amabil, dacă doriţi mâncare pentru regim diabetic sau bucătărie vegetariană. Seara vă întâmpinăm la barul hotelului. Vizitaţi crama/berăria proprie hotelului - cu terasă deschisă în timpul lunilor călduroase!
 Hotel Hotel Park Inn Papenburg în Papenburg 
Hotel Park Inn Papenburg

Hauptkanal rechts 7
26871 Papenburg, Germania

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,7 de 10
(50 evaluări)



 de la 55,00 EUR.  
Hotel în Papenburg: Standardul înalt al hotelului First Class (4 stele) se poate observa în fiecare din cele 101 camere amenajate confortabil.
De la gară se poate ajunge la hotel foarte rapid, pe jos. Hotelul este situat în centrul oraşului (distanţa faţă de centrul oraşului 0,1 km).
În timpul sejurului la hotel, puteţi beneficia şi room service sau serviciul de trezire. Pentru păstrarea obiectelor de valoare vă stă la dispoziţie un seif la recepţie, dar şi un seif în cameră. Vă puteţi conecta la internet printr-o conexiune din camera dumneavoastră sau prin WLAN (zona publică a hotelului). Personalul prietenos de la recepţie este aici pentru dumneavoastră 24 h şi vă îndeplineşte dorinţele. Căutarea unui loc de parcare a devenit mai facilă: hotelul oferă locuri de parcare gratuite. Hotelul oferă un etaj business. Informaţii despre serviciul de închiriere de autovehicule, propriu hotelului, primiţi de la personalul amabil al hotelului.
Pe lângă lucrurile confortabile uzuale, precum minibar şi uscător de păr, aveţi posibilitatea să vă preparaţi în camera dvs. ceaiul şi cafeaua. Camera dumneavoastră dispune de TV şi telefon. Vă stau la dispoziţie bineînţeles prosoape şi halate de baie pentru şedinţa dumneavoastră de saună. Doriţi să rezervaţi o cameră pentru nefumători? Călătoriţi cu familia dumneavoastră şi aveţi nevoie de un pat pentru copii? Cu plăcere vom îndeplini dorinţele dumneavoastră - de aceea, vă rugăm să specificaţi acest lucru în momentul rezervării camerei dumneavoastră. Instalaţia de climatizare din camera dvs. de hotel vă asigură temperaturi confortabile. Televizorul permite recepţie Pay TV.
Hotelul oferă oaspeţilor săi o baie de aburi pentru relaxare. Oaspeţii activi din punct de vedere sportiv, sunt invitaţi să folosească sala de fitness. Cu ajutorul bicicletelor de închiriat proprii hotelului sunteţi independenţi - plecaţi în expediţie! În apa cu bule din jacuzzi vă puteţi să vă relaxaţi şi să vă gândiţi la altceva după zile solicitante.
Bucuraţi-vă de felurile de mâncare din restaurantul hotelului (cu zonă exterioară) sau din bistro - adecvat şi pentru diabetici şi vegetarieni. Petreceţi o seară de neuitat la barul hotelului.

 Afişează toate cele hoteluri din Weener

Avantajele dumneavoastră

Mai mult de 210.000 hoteluri în întreaga lume
Peste 1.000.000 de evaluări de hoteluri
Garanţia celui mai bun preţ
Rezervare gratuită
Anulare gratuită
Plată direct în hotel

Destinaţii turistice de top

Paris
1048 hotels
Rome
590 hotels
Londra
439 hotels
Prague
440 hotels
Barcelona
299 hotels
New York
270 hotels
Hamburg
199 hotels
Viena
229 hotels
Venedik
206 hotels
Amsterdam
160 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2010 hotel.info GmbH
Toate drepturile rezervate. Mărcile indicate aparţin respectivului proprietar. Odată cu folosirea acestui website recunoaşteţi hotel.info-TSC .
hotel.info GmbH nu îşi asumă responsabilitatea pentru conţinutul site-urilor de internet externe legate prin linkuri. Impressum