Hotel Tauplitz | Rezervaţi hoteluri avantajos | Styria, Austria

Index: hotel.info | Listă cu hoteluri | Europa | Austria | Tauplitz

 Afişează toate cele hoteluri din Tauplitz

Hoteluri de top în Tauplitz în ianuarie

 Hotel Hotel Der Hechl în Tauplitz 
Hotel Der Hechl

Tauplitz 64
8982 Tauplitz, Austria

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung
 de la 71,00 EUR.  
Hotel în Tauplitz: 30 camere de oaspeţi (din care 11 camere duble) sunt disponibile în acest hotel.
Locaţia este ideală pentru persoanele care călătoresc cu trenul: De la gară la hotel sunt numai 1,0. Telefericul următor este la o distanţă de numai 0,2 km.
Pentru cei mici, hotelul oferă un loc de joacă propriu, şi vă pune la dispoziţie un pat pentru copii în camera dumneavoastră (vă rugăm să precizaţi în momentul rezervării că doriţi acest lucru). Puteţi să vă parcaţi maşina pe locul de parcare gratuit al hotelului. Obiectele de valoare se pot preda spre păstrare la recepţie.
Camerele au televizor şi telefon. În baie există bineînţeles şi un foen. Hotelul oferă şi camere pentru nefumători (vă rugăm să specificaţi în momentul rezervării că doriţi o astfel de cameră).
Relaxaţi-vă copios în sauna şi baia de aburi ale hotelului. Hotelul oferă tratamente de înfrumuseţare. Piscina exterioară proprie hotelului vă oferă spaţiul sportiv corespunzător. Folosiţi bicicletele de închiriat ale hotelului, pentru a cunoaşte mai bine împrejurimile! În jacuzzi puteţi să vă relaxaţi liniştit şi să uitaţi de stresul lumii exterioare. Făceţi-vă un bine: puteţi să vă relaxaţi total la un masaj în cadrul hotelului.
Puteţi să petreceţi agreabil seara în restaurantul hotelului (pe vreme frumoasă şi în aer liber) sau în bistro - cu posibilitatea unui meniu pentru diabetici şi meniu vegetarian. Seara vă întâmpinăm la barul hotelului.
 Hotel Apparthotel Montana în Bad Mitterndorf 
Apparthotel Montana

Thörl 53
8983 Bad Mitterndorf, Austria

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

9,1 de 10
(23 evaluări)



 de la 86,00 EUR.  
Hotel în Bad Mitterndorf: Hotelului cu cele 21 camerele ale sale amenajate confortabil i s-au acordat 4 stele.
Hotelul este situat aproape în centru (cca. 0,3 km). Telefericul următor este la o distanţă de numai 0,2 km. Locaţia este ideală pentru persoanele care călătoresc cu trenul: De la gară la hotel sunt numai 0,8.
Primiţi acces la internet în camera dumneavoastră şi în zona publică a hotelului (WLAN). Room-service-ul vă îndeplineşte cu plăcere orice dorinţă a dumneavoastră. La hotel se găsesc locuri de parcare proprii.
O masă de scris, un seif, un uscător de păr, precum şi un radio aparţin bineînţeles dotării camerei. Camerele au televizor şi telefon. Folosiţi halatul de baie pregătit pentru dumneavoastră, pentru a ajunge comod la programarea dumneavoastră pentru masaj. În acest hotel, puteţi să rezervaţi şi o cameră cu balcon. Hotelul dispune şi de camere pentru nefumători (vă rugăm să specificaţi în momentul rezervării că doriţi acest tip de cameră).
Sauna proprie hotelului cu solar îşi merită banii. Folosiţi bicicletele de închiriat ale hotelului, pentru a cunoaşte mai bine împrejurimile! Oaspeţilor activi din punct de vedere sportiv le stă la dispoziţie o sală de fitness.
Restaurantul hotelului vă poate oferi o terasă, atunci când este vreme frumoasă. Pentru o mică gustare, vă stă la dispoziţie un Café/Bistro. La barul hotelului vă aşteaptă o mare varietate de băuturi.
  
Hotel Schloss Pichlarn

Zur Linde 1
8952 Irdning, Austria

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 de la 180,00 EUR.  
Hotel în Irdning: Acest hotel excepţional a fost distins cu 5 stele (hotel de lux).
Personalul competent de la recepţie este aici pentru dumneavoastră 24 h, vă ajută la activităţile office, vă păstrează obiectele de valoare în seiful de hotel sau vă trezeşte dimineaţa, la cerere, telefonic. Copii sunt bine veniţi în acest hotel! Hotelul dispune de un loc de joacă propriu şi vă oferă cu plăcere o cameră pentru nefumători (vă rugăm să specificaţi în momentul rezervării că doriţi acest lucru). Regulamentul hotelului permite aducerea cu sine a animalelor de companie. Puteţi să vă parcaţi maşina pe locul de parcare gratuit al hotelului. Room-service-ul vă îndeplineşte cu plăcere orice dorinţă a dumneavoastră.
Camera dumneavoastră dispune de TV prin cablu şi telefon. Serviţi-vă în timpul sejurului dumneavoastră din minibarul bine dotat. În camera dumneavoastră se găseşte şi un uscător de păr.
Oaspeţii sportivi ai hotelului se vor bucura îndeosebi de terenul de golf şi de echipamentul de tenis proprii hotelului. Jacuzzi şi sauna vă invită să vă relaxaţi. Testaţi-vă rezistenţa în sala de fitness şi relaxaţi-vă apoi în piscina hotelului. Folosiţi posibilitatea tratamentelor de înfrumuseţare din cadrul hotelului.
Highlight-urile culinare vă aşteaptă în restaurantul hotelului.
 Hotel Hotel Puttererseehof în Aigen im Ennstal 
Hotel Puttererseehof

Hausnummer 13
8943 Aigen im Ennstal, Austria

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,2 de 10
(5 evaluări)



 de la 84,00 EUR.  
Hotel în Aigen im Ennstal: Hotelul de 3 stele are 20 camere.
Hotelul este situat aproape în centru (cca. 0,2 km).
Puteţi să aduceţi cu dumneavoastră şi micuţele patrupede. Dacă doriţi să înnoptaţi cu acestea într-o cameră pentru nefumători, vă rugăm să specificaţi acest lucru în momentul rezervării. La nevoie, folosiţi garajul cu posibilitate de închidere al hotelului. La hotel se găsesc locuri de parcare proprii.
Camerele au televizor şi telefon. În cameră aveţi acces la internet. Dacă doriţi o cameră cu balcon, vă rugăm să specificaţi acest lucru în momentul rezervării. În camera dumneavoastră se găseşte şi un uscător de păr.
Folosiţi bicicletele de închiriat ale hotelului, pentru a cunoaşte mai bine împrejurimile! Făceţi-vă un bine: puteţi să vă relaxaţi total la un masaj în cadrul hotelului.
Şeful restaurantului se bucură de vizita dumneavoastră la restaurant (cu zonă exterioră) şi în bistro (meniu special pentru vegetarieni şi diabetici). Puteţi petrece relaxat o seară de neuitat în crama/berăria proprie hotelului.
 Hotel MONDI-HOLIDAY Hotel Grundlsee în Grundlsee 
MONDI-HOLIDAY Hotel Grundlsee

Archkogl 31
8993 Grundlsee, Austria

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,7 de 10
(6 evaluări)



 de la 64,00 EUR.  
Hotel în Grundlsee: Hotelul de 4 stele are 175 camere amenajate confortabil.
Distanţa până la următorul teleferic este de numai 0,5 km.
Pentru aventuri de grad redus sau mediu, hotelul vă pune la dispoziţie biciclete de închiriat, cu care puteţi explora împrejurimile.

 Afişează toate cele hoteluri din Tauplitz

Avantajele dumneavoastră

Mai mult de 210.000 hoteluri în întreaga lume
Peste 1.000.000 de evaluări de hoteluri
Garanţia celui mai bun preţ
Rezervare gratuită
Anulare gratuită
Plată direct în hotel

Destinaţii turistice de top

Paris
1046 hotels
Rome
591 hotels
Londra
439 hotels
Prague
442 hotels
Barcelona
297 hotels
New York
270 hotels
Hamburg
201 hotels
Viena
228 hotels
Venedik
207 hotels
Amsterdam
160 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2010 hotel.info GmbH
Toate drepturile rezervate. Mărcile indicate aparţin respectivului proprietar. Odată cu folosirea acestui website recunoaşteţi hotel.info-TSC .
hotel.info GmbH nu îşi asumă responsabilitatea pentru conţinutul site-urilor de internet externe legate prin linkuri. Impressum