Hotel Satolas-et-Bonce | Rezervaţi hoteluri avantajos | Rhône-Alpes, Franţa

Index: hotel.info | Listă cu hoteluri | Europa | Franţa | Satolas-et-Bonce

 Afişează toate cele hoteluri din Satolas-et-Bonce

Hoteluri de top în Satolas-et-Bonce în decembrie

 Hotel NH Lyon Airport în Lyon 
NH Lyon Airport

Lyon Aeroport
6912 Lyon, Franţa

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

9,1 de 10
(12 evaluări)



 de la 75,00 EUR.  
 Hotel Les Relais Bleus în Saint-Quentin-Fallavier (Saint Quentin Fallavier) 
Les Relais Bleus

100, boucle de la Ramée
38070 Saint-Quentin-Fallavier (Saint Quentin Fallavier), Franţa

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 de la 75,00 EUR.  
Hotel în Saint-Quentin-Fallavier (Saint Quentin Fallavier): Acest hotel de 2 stele îşi găzduieşte oaspeţii în 52 camere, în total.
Fiind situat foarte aproape de autostradă (0,5 km), se poate ajunge foarte comod şi uşor cu maşina.
Copii sunt bineveniţi! Există un loc special de joacă şi bineînţeles vă putem pregăti la cerere şi un pat pentru copii (în acest caz, vă rugăm să precizaţi în momentul rezervării). Puteţi să aduceţi cu dumneavoastră şi micuţele patrupede. Dacă doriţi să înnoptaţi cu acestea într-o cameră pentru nefumători, vă rugăm să specificaţi acest lucru în momentul rezervării. Primiţi acces la internet în camera dumneavoastră şi în zona publică a hotelului (WLAN). Puteţi să vă parcaţi maşina pe locul de parcare gratuit al hotelului. Obiectele de valoare se pot preda spre păstrare la recepţie.
Camera dumneavoastră dispune de TV prin cablu şi telefon. Din dotarea standard a camerei face parte o baie proprie. În cazul în care doriţi în plus un balcon, vă rugăm să specificaţi acest lucru în momentul rezervării camerei.
În hotel se găseşte un solar, care vă stă oricând la dispoziţie.
Bucuraţi-vă de felurile de mâncare de la restaurantul hotelului şi savuraţi o băutură la bar. În Café/Bistro puteţi lua o gustare în afara programului normal al restaurantului.
 Hotel Campanile - Lyon Est- Aéroport Saint Exupéry în Saint-Bonnet-de-Mure 
Campanile - Lyon Est- Aéroport Saint Exupéry

Parc d' Activites les Marches du Rhone
69720 Saint-Bonnet-de-Mure, Franţa

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

6,8 de 10
(4 evaluări)



 de la 65,00 EUR.  
Hotel în Saint-Bonnet-de-Mure: Cine caută o cazare simplă, acest hotel de 2 stele este ceea ce vă trebuie.
În acest hotel există camere pentru nefumători, precum şi camere pentru persoane cu handicap. Puteţi să vă parcaţi autovehiculul pe unul din locurile de parcare gratuite ale hotelului.
Toate camerele dispun de televizor, telefon, precum şi de posibilitatea de a pregăti cafea şi ceai. În camera dumneavoastră se găseşte şi un uscător de păr. Toate camerele de hotel sunt climatizate.
 Hotel Mercure Lyon L'isle d'Abeau în Villefontaine 
Mercure Lyon L'isle d'Abeau

Parc Technologique
38090 Villefontaine, Franţa

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

5,9 de 10
(4 evaluări)



 de la 110,00 EUR.  
Hotel în Villefontaine: Hotelul este confortabil pentru cerinţe înalte (3 stele) şi are 189 camere de oaspeţi.
Micile dumneavoastră patrupede sunt binevenite la hotel. Hotelul oferă locuri de parcare proprii. Pentru toate dorinţele, vă stă cu plăcere la dispoziţie room service-ul. Personalul prietenos de la recepţie este aici pentru dumneavoastră 24 h şi vă îndeplineşte dorinţele.
Camerele oferă totul pentru un sejur confortabil: TV prin cablu, instalaţie de climatizare, uscător de păr, un fierbător de apă şi multe altele. Dotării camerei îi aparţin şi un seif şi un minibar. Ziarul există în hotel gratuit.
 Hotel Campanile - Lyon Est - Ilse Dabeau în L'Isle-d'Abeau 
Campanile - Lyon Est - Ilse Dabeau

Parc D'Affaires St Hubert Rue Creuzat
38080 L'Isle-d'Abeau, Franţa

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 de la 69,00 EUR.  
Hotel în L'Isle-d'Abeau: Cine caută o cazare simplă, acest hotel de 2 stele este ceea ce vă trebuie.
În acest hotel există camere pentru nefumători, precum şi camere pentru persoane cu handicap. La recepţie vă stă la dispoziţie un seif pentru păstrarea obiectelor dumneavoastră de valoare. Puteţi să vă parcaţi autovehiculul pe unul din locurile de parcare gratuite ale hotelului.
Toate camerele dispun de televizor, telefon, precum şi de posibilitatea de a pregăti cafea şi ceai. Toate camerele de hotel sunt climatizate.
Petreceţi o seară de neuitat în restaurantul hotelului.

 Afişează toate cele hoteluri din Satolas-et-Bonce

Avantajele dumneavoastră

Mai mult de 210.000 hoteluri în întreaga lume
Peste 1.000.000 de evaluări de hoteluri
Garanţia celui mai bun preţ
Rezervare gratuită
Anulare gratuită
Plată direct în hotel

Destinaţii turistice de top

Paris
1042 hotels
Rome
586 hotels
Londra
443 hotels
Prague
443 hotels
Barcelona
297 hotels
New York
268 hotels
Viena
228 hotels
Venedik
208 hotels
Hamburg
203 hotels
Amsterdam
159 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Toate drepturile rezervate. Mărcile indicate aparţin respectivului proprietar. Odată cu folosirea acestui website recunoaşteţi hotel.info-TSC .
hotel.info GmbH nu îşi asumă responsabilitatea pentru conţinutul site-urilor de internet externe legate prin linkuri. Impressum