Hotelul clasificat ca unitate de cazare de 3 stele oferă în total 21 camere. De pe autostradă la hotel (3,0 km distanţă) şi de acolo în centrul oraşului, ajungeţi foarte rapid (distanţa spre centrul oraşului 0,0 km). În baie este disponibil un foen de păr. Dacă doriţi o cameră cu balcon, vă rugăm să specificaţi acest lucru în momentul rezervării. În cameră aveţi acces la internet. Folosiţi bicicletele de închiriat ale hotelului, pentru a cunoaşte mai bine împrejurimile! În piscina exterioară, sunteţi favoritul: demonstraţi-vă perseverenţa şi menţineţi-vă în formă în apă! În hotel se găseşte un solar, care vă stă oricând la dispoziţie. În Café/Bistro puteţi lua o gustare în afara programului normal al restaurantului. Petreceţi o seară de neuitat împreună cu alţi oaspeţi ai hotelului, confortabil la bar. Puteţi petrece relaxat o seară de neuitat în crama/berăria proprie hotelului.
Casas de Parauta is located 12 km away from the city of Ronda and 35 km from Marbella/Puerto Banus and its beaches. It is a hotel inside a village in the heart of the Natural Park Sierra de las Nieves.
The hotel provides 21 rooms distributed in 6 different buildings with special views from the mountains. The rooms are equipped with bath, shower, hair dryer, trouser press, internet access, desk and a terrace.
Copyright (c) 2001-2010 hotel.info GmbH Toate drepturile rezervate. Mărcile indicate aparţin respectivului proprietar. Odată cu folosirea acestui website recunoaşteţi hotel.info-TSC . hotel.info GmbH nu îşi asumă responsabilitatea pentru conţinutul site-urilor de internet externe legate prin linkuri. Impressum