hotel.info

Hotel Irurtzun | Rezervaţi hoteluri avantajos | Navarre, Spania

Index: hotel.info | Listă cu hoteluri | Europa | Spania | Irurtzun  Hotel Irurtzun | Hotels günstig buchen | Navarre, Spania Hotel Irurtzun | Book hotels at great rates | Navarre, Spania Hôtel Irurtzun | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Navarre, Spania Hotel Irurtzun | Reserva hoteles a buen precio | Navarre, Spania Hotel Irurtzun | Prenotare comodamente gli hotel | Navarre, Spania Hotel Irurtzun | Reserveu hotels a bon preu | Navarre, Spania Hotel Irurtzun | Výhodně rezervovat hotely | Navarre, Spania Hotellit Irurtzun | Varaa hotelleja edullisesti | Navarre, Spania Szálloda itt: Irurtzun| Szobafoglalás kedvező áron | Navarre, Spania Hotel Irurtzun | Hotels voordelig boeken | Navarre, Spania Hotel Irurtzun | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Navarre, Spania Hotel Irurtzun | Reserva barata de hotéis | Navarre, Spania Hotel Irurtzun | Rezervaţi hoteluri avantajos | Navarre, Spania Отель г. Irurtzun | Недорогое бронирование отелей | Navarre, Spania Hotell Irurtzun | Boka hotell billigt | Navarre, Spania Otel Irurtzun | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Navarre, Spania 酒店 Irurtzun | 优惠地预订酒店客房 | Navarre, Spania

Căutare hotel pentru Irurtzun. Am găsit 25 hoteluri la prețuri avantajoase pentru dumneavoastră. Aveți acum posibilitatea de a rezerva foarte simplu prin hotel.info - Serviciul dumneavoastră pentru rezervări de camere de hotel!


  
Căutaţi şi rezervaţi-vă hotelul aici
  Destinaţie:   
  Sosire. (TT.MM.JJJJ)      Numărul  camerelor:     
  Plecare. (TT.MM.JJJJ)      Tip cameră:     



Hoteluri în Irurtzun
 Hotel Husa Plazaola în Irurtzun 
Husa Plazaola

Calle Aralar 9
31860 Irurtzun, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 de la 50,47 EUR.  
Hotel în Irurtzun: Acest hotel de categorie mijlocie dispune în total de 44 camere.
Hotelul este situat aproape de autostradă, fiind avantajos în ceea ce priveşte circulaţia (distanţă 3,0 km).
Serviciu la cameră şi serviciu de trezire sunt numai două din multele servicii, pe care personalul instruit al hotelului le oferă oaspeţilor săi. Hotelul acceptă prezenţa animalelor de companie şi acestea pot fi cazate într-o cameră pentru nefumători (vă rugăm să specificaţi în momentul rezervării că doriţi această cameră). Puteţi să vă parcaţi autovehiculul pe unul din locurile de parcare gratuite ale hotelului. Folosiţi etajul business al hotelului. La recepţie vă stă la dispoziţie un seif pentru păstrarea obiectelor dumneavoastră de valoare.
În baie este disponibil un foen de păr. Camerele de oaspeţi sunt dotate bineînţeles cu televizor şi telefon.
Hotelul dispune de un restaurant şi un Café/Bistro pentru mici gustări rapide.
  
Modern hotel of three stars has opened its doors locality of Irurtzun

C-Aralar N 8
31860 Irurtzun, Spania


   
 Hotel NH El Toro în Berrioplano (Pamplona) 
NH El Toro

Ctra. Guipuzcoa, km 5.
31195 Berrioplano (Pamplona), Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 de la 55,00 EUR.  
Hotel în Berrioplano (Pamplona): Hotelul este confortabil pentru cerinţe înalte (3 stele) şi are 65 camere de oaspeţi.
La hotel se găsesc locuri de parcare proprii.
În camera dumneavoastră climatizată găsiţi printre altele minibar şi uscător de păr. Camerele au televizor şi telefon. Hotelul dispune şi de camere pentru nefumători (vă rugăm să specificaţi în momentul rezervării că doriţi acest tip de cameră). Este posibilă recepţia Pay TV.
Relaxaţi-vă în sauna proprie hotelului.
Savuraţi-vă cina în restaurantul hotelului şi întâlniţi-vă cu alţi oaspeţi ai hotelului la bar.
 Hotel NH Agustinos în Pamplona 
NH Agustinos

C/B PARCELA SERVICIOS 1
31013 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 de 10 (9 evaluări)


 de la 57,78 EUR.  
Hotel în Pamplona: Acest hotel confortabil a fost distins cu 3 stele (categorie mjlocie).
Persoanele care călătoresc cu maşina, pot folosi locurile de parcare ale hotelului.
Camerele de oaspeţi sunt dotate bineînţeles cu televizor şi telefon. În camera de hotel sunt construite un minibar şi un seif. Toate camerele de hotel sunt climatizate. Pentru nefumători există camere proprii pentru nefumători.
Relaxarea vă este asigurată de sauna proprie hotelului.
Barul hotelului vă aşteaptă cu cele mai diferite băuturi.
 Hotel Mirador de Ulzama Golf Spa în Urritzola-Galain (Ulzama) 
Mirador de Ulzama Golf Spa

La Asuncion S/N
31799 Urritzola-Galain (Ulzama), Spania

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 de la 128,40 EUR.  
Hotel în Urritzola-Galain (Ulzama): Hotelul este pentru cerinţe înalte şi a fost distins în mod corespunzător cu 4 stele.
Pentru toate dorinţele, vă stă cu plăcere la dispoziţie room service-ul. Folosiţi locul de parcare gratuit pentru autovehiculul dumneavoastră. Personalul prietenos de la recepţie este aici pentru dumneavoastră 24 h şi vă îndeplineşte dorinţele.
Camera dumneavoastră are şi un seif. Instalaţia de climatizare din camera dvs. de hotel vă asigură temperaturi confortabile.
Folosiţi în timpul liber, la alegere, piscina interioară sau sala de fitness. Pur şi simplu deconectaţi-vă: în sauna proprie hotelului cu jacuzzi, acest lucru este posibil oricând. În solarul propriu hotelului puteţi să vă bronzaţi puţin, chiar şi atunci când vremea nu este favorabilă. Instruiţi-vă sau relaxaţi-vă - în piscina exterioară a hotelului orice este posibil!
Restaurantul hotelului vă oferă cele mai variate delicatese.
 Hotel Hotel Andia în Orcoyen 
Hotel Andia

Pol Ipertegui S/N
31160 Orcoyen, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 de la 54,00 EUR.  
Hotel în Orcoyen: Acest hotel confortabil a fost distins cu 3 stele (categorie mjlocie).
Pentru păstrarea obiectelor de valoare, vă rugăm să vă adresaţi la recepţie sau folosiţi seiful din camera dumneavoastră. Hotelul oferă locuri de parcare gratuite.
Toate camerele de hotel sunt climatizate.
Restaurantul hotelului se va bucura de vizita dumneavoastră.
 Hotel NH Iruna Park în Pamplona 
NH Iruna Park

Arcadio M. Larraona, 1
31008 Pamplona, Spania

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,8 de 10 (12 evaluări)


 de la 123,05 EUR.  
Hotel în Pamplona: Hotelul cu cele 225 camerele ale sale amenajate confortabil este clasificat ca un hotel de 4 stele.
Primiţi acces la internet în camera dumneavoastră şi în zona publică a hotelului (WLAN). La hotel se găsesc locuri de parcare proprii. Room-service-ul vă îndeplineşte cu plăcere orice dorinţă a dumneavoastră.
În camera dumneavoastră climatizată găsiţi printre altele minibar şi uscător de păr. Prin radioul şi televizorul din camera dumneavoastră vi se asigură o şedere plăcută. Hotelul oferă şi camere pentru nefumători (vă rugăm să specificaţi în momentul rezervării că doriţi o astfel de cameră). Este posibilă recepţia Pay TV.
Puteţi să petreceţi agreabil seara în restaurantul hotelului şi la bar.
 Hotel Hotel Pamplona Plaza în Pamplona 
Hotel Pamplona Plaza

Av. Marcelo Celayeta, 35
31014 Pamplona, Spania

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 de la 273,00 EUR.  
Hotel în Pamplona: Dacă un preţ avantajos este mai important decât un confort ridicat, vă veţi simţi bine în acest hotel.
  
Sercotel Mirasierra

Avenida de Pamplona, 19
31010 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 de la 69,55 EUR.  
Hotel în Pamplona: Acest hotel confortabil este clasificat cu 3 stele (hotel de categorie mijlocie).
Persoanele care călătoresc cu maşina, pot folosi locurile de parcare ale hotelului.
Toate camerele dispun de televizor, telefon, precum şi de posibilitatea de a pregăti cafea şi ceai.
 Hotel AC Hotel Zizur Mayor în Zizur Mayor/Zizur Nagusia (Zitur Mayor) 
AC Hotel Zizur Mayor

C/Etxesakan, 3
31180 Zizur Mayor/Zizur Nagusia (Zitur Mayor), Spania

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 de la 59,99 EUR.  
Hotel în Zizur Mayor/Zizur Nagusia (Zitur Mayor): Standardul înalt al hotelului First Class (4 stele) se poate observa în fiecare din cele 73 camere amenajate confortabil.
Turiştii care realizează călătorii îndepărtate apreciează apropierea directă de autostradă.
La recepţie, care are program 24 h, este disponibil şi un seif de hotel. Vă puteţi conecta la internet printr-o conexiune din camera dumneavoastră sau prin WLAN (zona publică a hotelului). În timpul sejurului la hotel, puteţi beneficia şi room service sau serviciul de trezire. Hotelul oferă locuri de parcare proprii.
Instalaţia de climatizare, minibarul şi foenul reprezintă dotarea standard a camerelor de hotel. Camera dumneavoastră dispune de TV şi telefon. Doriţi să rezervaţi o cameră pentru nefumători? Călătoriţi cu familia dumneavoastră şi aveţi nevoie de un pat pentru copii? Cu plăcere vom îndeplini dorinţele dumneavoastră - de aceea, vă rugăm să specificaţi acest lucru în momentul rezervării camerei dumneavoastră. Televizorul permite recepţie Pay TV.
Hotelul oferă oaspeţilor săi o baie de aburi pentru relaxare. Oaspeţii activi din punct de vedere sportiv, sunt invitaţi să folosească sala de fitness.
 Hotel Hotel Albret în Pamplona 
Hotel Albret

Calle Ermitagana, 3
31008 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,6 de 10 (6 evaluări)


 de la 66,34 EUR.  
Hotel în Pamplona: Celui care caută o cazare confortabilă şi un serviciu bun (dispoziţie 24 h), acest hotel de 3 stele îi oferă exact ceea ce caută.
Hotelul dispune de 109 camere, din care 107 sunt camere duble.
Hotelul este situat aproape de centru (cca. 2,5 km).
Pentru păstrarea obiectelor de valoare vă stă la dispoziţie un seif la recepţie, dar şi un seif în cameră. Puteţi să vă parcaţi autovehiculul şi în garajul hotelului, cu posibilitate de închidere. În timpul sejurului la hotel, puteţi beneficia şi room service sau serviciul de trezire. Vă puteţi conecta la internet printr-o conexiune din camera dumneavoastră sau prin WLAN (zona publică a hotelului).
Instalaţia de climatizare, minibarul şi foenul reprezintă dotarea standard a camerelor de hotel. Camera dumneavoastră dispune de TV şi telefon. În acest hotel, puteţi să rezervaţi şi o cameră pentru nefumători (dacă este disponibilă).
Bucuraţi-vă de felurile de mâncare din restaurantul hotelului - adecvat şi pentru diabetici şi vegetarieni. Petreceţi o seară de neuitat la barul hotelului.
  
Sercotel Mendebaldea

Irunlarrea, 6
31008 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 de la 69,55 EUR.  
Hotel în Pamplona: Hotelul este confortabil pentru cerinţe înalte (3 stele).
Puteţi să închiriaţi un autovehicul direct în hotel - şi să îl parcaţi în timpul sejurului la hotel pe locurile de parcare proprii hotelului.
În camera dumneavoastră se găsesc printre altele TV, telefon şi fierbător de apă. În acest hotel, puteţi să rezervaţi şi o cameră cu balcon. Toate camerele din hotel dispun de o instalaţie de climatizare.
 Hotel Tryp Sancho Ramirez în Pamplona 
Tryp Sancho Ramirez

C/ Sancho Ramirez, 11
31008 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 de la 74,90 EUR.  
Hotel în Pamplona: Acest hotel este un hotel confortabil pentru cerinţe înalte (3 stele) şi are 85 camere.
În timpul sejurului la hotel, puteţi beneficia şi room service sau serviciul de trezire. Micile dumneavoastră patrupede sunt binevenite la hotel. Personalul prietenos de la recepţie este aici pentru dumneavoastră 24 h şi vă îndeplineşte dorinţele. Hotelul oferă locuri de parcare proprii.
Camerele dispun de instalaţie de climatizare şi bineînţeles de televizor prin cablu, telefon şi un minibar. În cameră există şi un foen. Camera dumneavoastră are şi un seif.
Bucuraţi-vă de felurile de mâncare de la restaurantul hotelului.
 Hotel abba Reino De Navarra Hotel în Pamplona 
abba Reino De Navarra Hotel

Acella, 1
31008 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 de 10 (6 evaluări)


 de la 65,00 EUR.  
Hotel în Pamplona: Hotelul de 3 stele are 89 camere.
De pe autostradă la hotel (0,5 km distanţă) şi de acolo în centrul oraşului, ajungeţi foarte rapid (distanţa spre centrul oraşului 0,0 km). Turiştii comerciali apreciează apropierea faţă de expoziţie (1,0 km). Aeroportul este la o distanţă de numai câteva minute faţă de hotel.
Atât în zona publică (WLAN), cât şi în cameră, puteţi folosi accesul la internet. Hotelul acceptă prezenţa animalelor de companie şi acestea pot fi cazate într-o cameră pentru nefumători (vă rugăm să specificaţi în momentul rezervării că doriţi această cameră). La nevoie, folosiţi garajul cu posibilitate de închidere al hotelului. Persoanele care călătoresc cu maşina, pot folosi locurile de parcare ale hotelului. Dacă aveţi o dorinţă, sunaţi pur şi simplu room service-ul prietenos.
Camerele sunt climatizate şi dispun de un minibar, precum şi de un foen. Camerele de oaspeţi sunt dotate bineînţeles cu televizor şi telefon. Există şi un seif.
În baia de aburi şi saună vă puteţi deconecta şi relaxa în urma unei zile pline de evenimente. Pentru aventuri de grad redus sau mediu, hotelul vă pune la dispoziţie biciclete de închiriat, cu care puteţi explora împrejurimile. În piscina exterioară, sunteţi favoritul: demonstraţi-vă perseverenţa şi menţineţi-vă în formă în apă!
Şeful restaurantului se bucură de vizita dumneavoastră la restaurant (cu zonă exterioră) şi în bistro (meniu special pentru vegetarieni şi diabetici). Barul hotelului vă aşteaptă cu cele mai diferite băuturi. Petreceţi-vă seara în crama/berărie proprie hotelului.
 Hotel Hotel Blanca De Navarra în Pamplona 
Hotel Blanca De Navarra

Avda. Pio XII, 43
31008 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 de la 123,05 EUR.  
Hotel în Pamplona: Celui care caută o cazare confortabilă, acest hotel de 3 stele îi oferă exact ceea ce caută.
Puteţi să închiriaţi un autovehicul direct în hotel - şi să îl parcaţi în timpul sejurului la hotel pe locurile de parcare proprii hotelului. Pentru toate dorinţele, vă stă cu plăcere la dispoziţie room service-ul. În timpul sejurului dvs., lucrurile dvs. de valoare sunt păstrate cu plăcere în seif la recepţie.
Instalaţia de climatizare, minibarul şi foenul reprezintă dotarea standard a camerelor de hotel. În acest hotel, puteţi să rezervaţi şi o cameră pentru nefumători (dacă este disponibilă).
Bucuraţi-vă de felurile de mâncare de la restaurantul hotelului.
 Hotel Hotel Tres Reyes-Iruña Palace în Pamplona 
Hotel Tres Reyes-Iruña Palace

Jardines de Taconera, s/n
31001 Pamplona, Spania

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,3 de 10 (7 evaluări)


 de la 85,60 EUR.  
Hotel în Pamplona: Ca hotel de primă clasă, această unitate de cazare satisface cerinţe înalte.
Hotelul vă oferă posibilitatea să vă parcaţi autovehiculul închiriat în hotel pe locurile de parcare proprii hotelului. Pentru păstrarea obiectelor de valoare, vă rugăm să vă adresaţi la recepţie sau folosiţi seiful din camera dumneavoastră. Dacă aveţi o dorinţă, sunaţi pur şi simplu room service-ul prietenos. Folosiţi etajul business al hotelului.
Camerele sunt climatizate şi dispun de un minibar, precum şi de un foen. Există Pay TV.
Pe vreme frumoasă recomandăm oaspeţilor hotelului să petreacă puţin timp la piscină sau pe terenul de golf. Relaxarea vă este asigurată de sauna proprie hotelului.
Petreceţi o seară de neuitat în restaurantul hotelului.
 Hotel Hotel Maisonnave în Pamplona 
Hotel Maisonnave

Nueva, 20
31001 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,0 de 10 (11 evaluări)


 de la 60,00 EUR.  
Hotel în Pamplona: Hotelul este confortabil pentru cerinţe înalte (3 stele).
Pentru păstrarea obiectelor de valoare, vă rugăm să vă adresaţi la recepţie sau folosiţi seiful din camera dumneavoastră. Room-service-ul vă îndeplineşte cu plăcere orice dorinţă a dumneavoastră. La hotel se găsesc locuri de parcare proprii.
În camera dumneavoastră climatizată găsiţi printre altele minibar şi uscător de păr.
În saună vă puteţi deconecta.
Puteţi să petreceţi agreabil seara în restaurantul hotelului.
  
Gran Hotel la Perla

Plaza Del Castillo, 1
31001 Pamplona, Spania

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 de la 160,50 EUR.  
Hotel în Pamplona: Acest hotel de 5 stele satisface cele mai înalte cerinţe în privinţa confortului şi serviciilor.
Persoanele care călătoresc cu maşina, pot folosi locurile de parcare ale hotelului. Dacă aveţi o dorinţă, sunaţi pur şi simplu room service-ul prietenos.
Camerele sunt climatizate şi dispun de un minibar, precum şi de un foen. Există şi un seif. Pentru nefumători există camere proprii pentru nefumători.
Plăcerea maximă şi serviciile excepţionale se pot regăsi şi în restaurantul hotelului.
 Hotel Hotel Yoldi în Pamplona 
Hotel Yoldi

Avda San Ignacio 11
31002 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 de la 80,20 EUR.  
Hotel în Pamplona: Hotelul clasificat ca unitate de cazare de 3 stele oferă în total 50 camere.
Radio, TV prin cablu şi un seif sunt dotările unei camere standard. În cameră vă aşteaptă un minibar cu o mulţime de delicatese. În cameră există şi un foen.
 Hotel AC Hotel Ciudad de Pamplona în Pamplona 
AC Hotel Ciudad de Pamplona

C/ Iturrama, 21
31007 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 de 10 (5 evaluări)


 de la 74,90 EUR.  
Hotel în Pamplona: Acest hotel este un hotel confortabil pentru cerinţe înalte (3 stele) şi are 117 camere.
Aveţi în vedere locaţia favorabilă a hotelului: Distanţa spre autostradă 2,0 km. Şi spre centrul oraşului numai 0,0 km. De la gară până la centrul expoziţiei sunt numai 0,5 kilometrii.
Vă puteţi conecta la internet printr-o conexiune din camera dumneavoastră sau prin WLAN (zona publică a hotelului). Pentru toate dorinţele, vă stă cu plăcere la dispoziţie room service-ul. Hotelul oferă locuri de parcare proprii.
Instalaţia de climatizare, minibarul şi foenul reprezintă dotarea standard a camerelor de hotel. Camera dumneavoastră dispune de TV şi telefon. În acest hotel, puteţi să rezervaţi şi o cameră pentru nefumători (dacă este disponibilă). Televizorul permite recepţie Pay TV.
Oaspeţii activi din punct de vedere sportiv, sunt invitaţi să folosească sala de fitness.
Café/Bistro şi restaurantul hotelului are grijă să vă satisfacă cerinţele. Petreceţi o seară de neuitat la barul hotelului.
 Hotel Husa Avenida în Pamplona 
Husa Avenida

Avenida de Zaragoza 5
31003 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

5,4 de 10 (4 evaluări)


 de la 55,00 EUR.  
Hotel în Pamplona: Acest hotel este un hotel confortabil pentru cerinţe înalte (3 stele) şi are 30 camere.
De la gară până la centrul expoziţiei sunt numai 0,2 kilometrii.
La recepţie, personalul hotelului este disponibil 24 ore şi oferă şi un serviciu de trezire telefonic. Vă puteţi conecta la internet printr-o conexiune din camera dumneavoastră sau prin WLAN (zona publică a hotelului). Informaţii despre serviciul de închiriere de autovehicule, propriu hotelului, primiţi de la personalul amabil al hotelului. Pentru toate dorinţele, vă stă cu plăcere la dispoziţie room service-ul.
O masă de scris, un seif, un uscător de păr, precum şi un radio aparţin bineînţeles dotării camerei. Camera dumneavoastră dispune de TV şi telefon. Fiecare cameră dispune de o baie, unele vă întâmpină şi cu un balcon - vă rugăm să specificaţi această dorinţă în momentul rezervării camerei dumneavoastră În acest hotel, puteţi să rezervaţi şi o cameră pentru nefumători (dacă este disponibilă). Instalaţia de climatizare din camera dvs. de hotel vă asigură temperaturi confortabile. Potoliţi-vă setea, folosind minibarul din cameră.
 Hotel Hotel Leyre în Pamplona 
Hotel Leyre

Leyre, 7
31002 Pamplona, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,2 de 10 (3 evaluări)


 de la 75,00 EUR.  
Hotel în Pamplona: Hotelul s-a dovedit a fi o unitate de cazare confortabilă de 3 stele.
La hotel se găsesc locuri de parcare proprii.
În camera dumneavoastră climatizată găsiţi printre altele minibar şi uscător de păr.
 Hotel AH San Fermin Suites în Burlada (Burlada (Pamplona)) 
AH San Fermin Suites

Bizkarmendia S/N
31600 Burlada (Burlada (Pamplona)), Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 de la 140,00 EUR.  
Hotel în Burlada (Burlada (Pamplona)): Pentru administratorii acestui hotel confortabil de clasă medie este deosebit de important să se ocupe atent de oaspeţii lor. De aceea, de ex. echipa hotelieră este disponibilă oaspeţilor 24 h.
Pentru păstrarea obiectelor de valoare vă stă la dispoziţie un seif la recepţie, dar şi un seif în cameră. La hotel se găsesc locuri de parcare proprii.
Camerele au televizor şi telefon. În cameră există şi un foen. Toate camerele din hotel dispun de o instalaţie de climatizare.
Puteţi să petreceţi agreabil seara în restaurantul hotelului.
 Hotel Tryp Burlada în Burlada 
Tryp Burlada

C/ La Fuente, 2
31600 Burlada, Spania

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

4,5 de 10 (3 evaluări)


 de la 37,38 EUR.  
Hotel în Burlada: Hotelul de 2 stele dispune de 53 camere.
Recepţia este disponibilă 24 h şi oferă şi serviciu de trezire. La recepţie vă stă la dispoziţie un seif pentru păstrarea obiectelor dumneavoastră de valoare. Managementul hotelului permite aducerea cu sine a animalelor de companie. Persoanele care călătoresc cu maşina, pot folosi locurile de parcare ale hotelului.
Camerele de oaspeţi sunt dotate bineînţeles cu televizor şi telefon. Toate camerele de hotel sunt climatizate. În camera dumneavoastră se găseşte şi un uscător de păr.
Petreceţi o seară de neuitat în restaurantul hotelului.
 Hotel Hotel Villava în Villava 
Hotel Villava

Avda. Pamplona, S/N
31610 Villava, Spania

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 de la 70,00 EUR.  
Hotel în Villava: Celui care caută o cazare confortabilă şi un serviciu bun (dispoziţie 24 h), acest hotel de 3 stele îi oferă exact ceea ce caută.
Puteţi să închiriaţi un autovehicul direct în hotel - şi să îl parcaţi în timpul sejurului la hotel pe locurile de parcare proprii hotelului. În timpul sejurului la hotel, puteţi beneficia şi room service sau serviciul de trezire.
Instalaţia de climatizare din camera dvs. de hotel vă asigură temperaturi confortabile. Camera dumneavoastră are şi un seif. În acest hotel, puteţi să rezervaţi şi o cameră pentru nefumători (dacă este disponibilă).
Bucuraţi-vă de felurile de mâncare de la restaurantul hotelului.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Toate drepturile rezervate. Mărcile indicate aparţin respectivului proprietar. Odată cu folosirea acestui website recunoaşteţi hotel.info-TSC .
hotel.info GmbH nu îşi asumă responsabilitatea pentru conţinutul site-urilor de internet externe legate prin linkuri. Impressum