Hotel Arabba | Rezervaţi hoteluri avantajos | Venetia, Italia

Index: hotel.info | Listă cu hoteluri | Europa | Italia | Arabba

 Afişează toate cele hoteluri din Arabba

Hoteluri de top în Arabba în decembrie

 Hotel Hotel Al Forte în Arabba (Belluno) 
Hotel Al Forte

Via Pezzei, 66
32020 Arabba (Belluno), Italia

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 de la 120,00 EUR.  
Hotel în Arabba (Belluno): Hotelul este confortabil pentru cerinţe înalte (3 stele) şi are 23 camere de oaspeţi.
Hotelul este situat aproape de centru (cca. 3,0 km).
Vă puteţi conecta la internet printr-o conexiune din camera dumneavoastră sau prin WLAN (zona publică a hotelului). În timpul sejurului la hotel, puteţi beneficia şi room service sau serviciul de trezire. Pentru păstrarea obiectelor de valoare vă stă la dispoziţie un seif la recepţie, dar şi un seif în cameră. Folosiţi locul de parcare gratuit pentru autovehiculul dumneavoastră.
Camerele de oaspeţi au bineînţeles televizor prin cablu şi telefon. În baie există bineînţeles şi un foen. Doriţi să rezervaţi o cameră pentru nefumători? Călătoriţi cu familia dumneavoastră şi aveţi nevoie de un pat pentru copii? Cu plăcere vom îndeplini dorinţele dumneavoastră - de aceea, vă rugăm să specificaţi acest lucru în momentul rezervării camerei dumneavoastră. Puteţi să vă petreceţi seara pe balconul propriu camerei - vă rugăm să specificaţi această dorinţă înainte de sosire.
Permiteţi-vă puţină relaxare: relaxarea vă este asigurată cu saună, solar, baie de aburi şi jacuzzi! Oaspeţii activi din punct de vedere sportiv, sunt invitaţi să folosească sala de fitness.
Restaurantul hotelului vă poate oferi o terasă, atunci când este vreme frumoasă. Hotelul oferă un Café/Bistro pentru mici gustări. Hotelul dispune de o crama/berărie confortabilă.
 Hotel Sporthotel Panorama în Corvara 
Sporthotel Panorama

Strada Scüz 1
39033 Corvara, Italia

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 de la 145,00 EUR.  
Hotel în Corvara: Hotelul cu cele 52 camerele ale sale amenajate confortabil este clasificat ca un hotel de 4 stele.
Se poate ajunge pe jos la terenul de golf, aflându-se la o distanţă de numai 1,0 km. Distanţa până la următorul teleferic este de numai 0,0 km.
Oaspeţii cu dorinţe speciale sunt bineveniţi: Hotelul oferă camere pentru persoanele cu handicap, un serviciu de spălare. Animalele de companie sunt permise. Puteţi să vă parcaţi maşina pe locul de parcare gratuit al hotelului (eventual cu plată). Personalul amabil al hotelului vă oferă cu plăcere room service şi serviciu de trezire. Pentru păstrarea obiectelor de valoare, vă rugăm să vă adresaţi la recepţie sau folosiţi seiful din camera dumneavoastră. Primiţi acces la internet în camera dumneavoastră şi în zona publică a hotelului (WLAN). Copii sunt bineveniţi! Există un loc special de joacă şi bineînţeles vă putem pregăti la cerere şi un pat pentru copii (în acest caz, vă rugăm să precizaţi în momentul rezervării).
Ofertele wellness din hotel fac inimile doritorilor de relaxare să bată cu putere - puteţi închiria în acest sens un halat de baie. Camera dumneavoastră dispune de TV prin cablu şi telefon. Din dotarea standard a camerei face parte o baie proprie. În cazul în care doriţi în plus un balcon, vă rugăm să specificaţi acest lucru în momentul rezervării camerei. Serviţi-vă în timpul sejurului dumneavoastră din minibarul bine dotat. În camera dumneavoastră se găseşte şi un uscător de păr.
Pentru relaxare şi destindere, vă stă la dispoziţie o piscină (interioară) şi o sală de fitness. Făceţi-vă un bine: puteţi să vă relaxaţi total la un masaj în cadrul hotelului. Folosiţi posibilitatea tratamentelor de înfrumuseţare din cadrul hotelului. Folosiţi bicicletele de închiriat ale hotelului, pentru a cunoaşte mai bine împrejurimile!
Puteţi să petreceţi agreabil seara în restaurantul hotelului (pe vreme frumoasă şi în aer liber) sau în bistro - cu posibilitatea unui meniu pentru diabetici şi meniu vegetarian. Petreceţi o seară de neuitat împreună cu alţi oaspeţi ai hotelului, confortabil la bar. Puteţi petrece relaxat o seară de neuitat în crama/berăria proprie hotelului.
 Hotel Hotel La Perla în Corvara (Corvara in Badia) 
Hotel La Perla

Strada Col Alt 105
39033 Corvara (Corvara in Badia), Italia

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 de la 286,00 EUR.  
Hotel în Corvara (Corvara in Badia): Hotelul de 5 stele are în total 52 camere dotate luxos.
Pentru păstrarea obiectelor de valoare, vă rugăm să vă adresaţi la recepţie sau folosiţi seiful din camera dumneavoastră. Room-service-ul vă îndeplineşte cu plăcere orice dorinţă a dumneavoastră. Hotelul oferă locuri de parcare gratuite.
În camera dumneavoastră se găseşte şi un uscător de păr. Camera dumneavoastră are şi un televizor (cu conexiune prin cablu). Pentru nefumători există camere proprii pentru nefumători.
În hotel există şi o piscină.
Plăcerea maximă şi serviciile excepţionale se pot regăsi şi în restaurantul hotelului.
 Hotel Hotel Kolfuschger Hof în Corvara (Kolfuschg Corvara) 
Hotel Kolfuschger Hof

Rönnstraße 7
39030 Corvara (Kolfuschg Corvara), Italia

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

9,1 de 10
(12 evaluări)



 de la 136,00 EUR.  
Hotel în Corvara (Kolfuschg Corvara): Hotelul de 4 stele are 49 camere amenajate confortabil.
Turiştii comerciali apreciează apropierea faţă de expoziţie (1,5 km). Distanţa până la următorul teleferic este de numai 0,5 km.
Oaspeţii cu dorinţe speciale sunt bineveniţi: Hotelul oferă camere pentru persoanele cu handicap, un serviciu de spălare. Animalele de companie sunt permise. Persoanele care călătoresc cu maşina, pot folosi locurile de parcare ale hotelului. Dacă aveţi o dorinţă, sunaţi pur şi simplu room service-ul prietenos.
Folosiţi multitudinea de oferte wellness ale hotelului, cum ar fi de ex. sauna, solar, baie de aburi şi jacuzzi - este disponibil şi un halat de baie. O masă de scris, un seif, un foen, precum şi un radio sunt dotările standard din fiecare cameră. Camerele de oaspeţi sunt dotate bineînţeles cu televizor şi telefon. În cameră aveţi acces la internet. Camera dumneavoastră are un minibar cu băuturi reci. Câteva dintre camerele amenajate minunat dispun de un balcon. Hotelul vă oferă şi camere pentru nefumători (în acest caz, vă rugăm să precizaţi ca preferinţă la rezervarea online).
Testaţi-vă rezistenţa în sala de fitness şi relaxaţi-vă apoi în piscina hotelului. Puteţi să rezervaţi la hotel şi un tratament de înfrumuseţare. Pentru aventuri de grad redus sau mediu, hotelul vă pune la dispoziţie biciclete de închiriat, cu care puteţi explora împrejurimile. Folosiţi oferta de masaj foarte variată a hotelului.
Petreceţi o seară de neuitat în restaurantul şi / sau la barul hotelului. Hotelul dispune de un Café/Bistro.
 Hotel Romantik Hotel Cappella în Corvara (Colfosco) 
Romantik Hotel Cappella

Via Pecei 17
39033 Corvara (Colfosco), Italia

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung
 de la 126,00 EUR.  
Hotel în Corvara (Colfosco): Hotelul are 46 camere (22 camere duble).
Distanţa până la următorul teleferic este de numai 0,2 km.
Copii sunt bineveniţi! Există un loc special de joacă şi bineînţeles vă putem pregăti la cerere şi un pat pentru copii (în acest caz, vă rugăm să precizaţi în momentul rezervării). Serviciu la cameră şi serviciu de trezire sunt numai două din multele servicii, pe care personalul instruit al hotelului le oferă oaspeţilor săi. Atât în zona publică (WLAN), cât şi în cameră, puteţi folosi accesul la internet. Hotelul acceptă prezenţa animalelor de companie şi acestea pot fi cazate într-o cameră pentru nefumători (vă rugăm să specificaţi în momentul rezervării că doriţi această cameră). Hotelul oferă locuri de parcare gratuite.
Folosiţi multitudinea de oferte wellness ale hotelului, cum ar fi de ex. sauna, solar, baie de aburi şi jacuzzi - este disponibil şi un halat de baie. O masă de scris, un seif, un foen, precum şi un radio sunt dotările standard din fiecare cameră. Camerele de oaspeţi sunt dotate bineînţeles cu televizor şi telefon. Toate camerele hotelului dispun de o baie, câteva chiar de un balcon. Camera dumneavoastră are un minibar cu băuturi reci.
Pentru relaxare şi destindere, vă stă la dispoziţie o piscină (interioară) şi o sală de fitness. Folosiţi oferta de masaj foarte variată a hotelului. Pentru aventuri de grad redus sau mediu, hotelul vă pune la dispoziţie biciclete de închiriat, cu care puteţi explora împrejurimile.
Şeful restaurantului se bucură de vizita dumneavoastră şi oferă meniu special pentru vegetarieni şi diabetici. Petreceţi o seară de neuitat împreună cu alţi oaspeţi ai hotelului, confortabil la bar. Hotelul dispune de un Café/Bistro.

 Afişează toate cele hoteluri din Arabba

Avantajele dumneavoastră

Mai mult de 210.000 hoteluri în întreaga lume
Peste 1.000.000 de evaluări de hoteluri
Garanţia celui mai bun preţ
Rezervare gratuită
Anulare gratuită
Plată direct în hotel

Destinaţii turistice de top

Paris
1048 hotels
Rome
591 hotels
Londra
439 hotels
Prague
444 hotels
Barcelona
297 hotels
New York
270 hotels
Hamburg
204 hotels
Viena
229 hotels
Venedik
206 hotels
Amsterdam
158 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Toate drepturile rezervate. Mărcile indicate aparţin respectivului proprietar. Odată cu folosirea acestui website recunoaşteţi hotel.info-TSC .
hotel.info GmbH nu îşi asumă responsabilitatea pentru conţinutul site-urilor de internet externe legate prin linkuri. Impressum