hotel.info

Hotel Ostwald | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Alsace, Francja

Indeks: hotel.info | Skorowidz hoteli | Europa | Francja | Ostwald  Hotel Ostwald | Hotels günstig buchen | Alsace, Francja Hotel Ostwald | Book hotels at great rates | Alsace, Francja Hôtel Ostwald | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Alsace, Francja Hotel Ostwald | Reserva hoteles a buen precio | Alsace, Francja Hotel Ostwald | Prenotare comodamente gli hotel | Alsace, Francja Hotel Ostwald | Reserveu hotels a bon preu | Alsace, Francja Hotel Ostwald | Výhodně rezervovat hotely | Alsace, Francja Hotellit Ostwald | Varaa hotelleja edullisesti | Alsace, Francja Szálloda itt: Ostwald| Szobafoglalás kedvező áron | Alsace, Francja Hotel Ostwald | Hotels voordelig boeken | Alsace, Francja Hotel Ostwald | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Alsace, Francja Hotel Ostwald | Reserva barata de hotéis | Alsace, Francja Hotel Ostwald | Rezervaţi hoteluri avantajos | Alsace, Francja Отель г. Ostwald | Недорогое бронирование отелей | Alsace, Francja Hotell Ostwald | Boka hotell billigt | Alsace, Francja Otel Ostwald | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Alsace, Francja 酒店 Ostwald | 优惠地预订酒店客房 | Alsace, Francja

Wyszukiwanie hotelu w Ostwald. Znaleźliśmy dla Ciebie 25 hoteli w korzystnych cenach. W prosty sposób zarezerwuj miejsce korzystając z hotel.info - systemu rezerwacji stworzonego specjalnie dla Ciebie!


  
Wyszukaj i zarezerwuj swój hotel tutaj
  Cel podróży:   
  Przyjazd: (DD.MM.RRRR)      Liczba  pokoi:     
  Wyjazd: (DD.MM.RRRR)      Typ pokoju:     



Hotele w Ostwald
 Hotel Mercure Strasbourg Sud w Ostwald 
Mercure Strasbourg Sud

rue du 23 Novembre
67540 Ostwald, Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

5,4 z 10 (4 ocen)


 od 130,00 EUR  
Hotel w Ostwald: Ten komfortowy trzygwiazdkowy hotel i jego personel są do dyspozycji gości przez całą dobę.
Dostęp do Internetu jest możliwy w pokojach jak i w ogólnie dostępnej części hotelu (WLAN). Hotel oferuje bezpłatne miejsca parkingowe. Roomservice chętnie spełni każde Twoje życzenie. Regulamin hotelu zezwala na posiadanie zwierząt domowych w pokojach.
W klimatyzowanym pokoju znajdziesz między innymi minibar i suszarkę do włosów. Jest także sejf. W pokoju znajduje się naturalnie telewizor (telewizja kablowa). Na życzenie otrzymasz bezpłatnie do pokoju aktualną gazetę.
 Hotel Hotel Chateau de l'Ile w Ostwald 
Hotel Chateau de l'Ile

4 Quai Heydt
67540 Ostwald, Francja

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,8 z 10 (4 ocen)


 od 205,00 EUR  
Hotel w Ostwald: Hotel o łącznie 62 komfortowo wyposażonych pokojach otrzymał cztery gwiazdki.
Dojazd do hotelu z autostrady jest dobry (odległość 3,0 km).
Dostęp do Internetu jest możliwy w pokojach jak i w ogólnie dostępnej części hotelu (WLAN). Roomservice chętnie spełni każde Twoje życzenie.
Biurko, sejf, suszarka do włosów oraz radio należą naturalnie do wyposażenia pokoju. W pokojach jest telewizor i telefon. Własna łazienka należy do standardowego wyposażenia pokoju. Jeśli dodatkowo życzysz sobie balkonu, prosimy zgłoś to przy rezerwacji pokoju. W pokoju znajdziesz minibar wyposażony w różnorodne smakowitości. Wszystkie pokoje w hotelu dysponują klimatyzacją. Hotel ten dysponuje też pokojami dla niepalących (prosimy przy Państwa rezerwacji zasygnalizować życzenie tego rodzaju pokoju).
Oprócz sauny hotel oferuje także szeroki wybór masaży. Hotelowy kryty basen daje możliwość uprawiania sportu. W basenie whirlpool możesz się odprężyć i zapomnieć o stresie. Hotel oferuje kuracje upiększające. Skorzystaj z rowerów wypożyczanych w hotelu, by lepiej poznać okolicę!
O miłosników dobrej kuchni zadba hotelowa restauracja (z ogródkiem na wolnym powietrzu) - śmiało spytaj także o dania dla diabetyków i kuchnię wegetariańską. W hotelowym barze znajdziesz duży wybór napojów orzeźwiających.
 Hotel Inter-Hotel D'Alsace w Illkirch-Graffenstaden (Illkirch Graffenstaden) 
Inter-Hotel D'Alsace

187, Route de Lyon
67400 Illkirch-Graffenstaden (Illkirch Graffenstaden), Francja

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 od 62,00 EUR  
Hotel w Illkirch-Graffenstaden (Illkirch Graffenstaden): Posiadłość hotelowa ma 2 gwiazdki i łącznie oferuje 32 pokoi gościnnych.
  
CITEA Strasbourg Illkirch

106 Avenue de Strasbourg
67400 Illkirch-Graffenstaden, Francja

 
 od 70,00 EUR  
Hotel w Illkirch-Graffenstaden: Pokoje są naturalnie wyposażone w telewizję kablową i telefon.
 Hotel Best Hotel Lingolsheim w Lingolsheim 
Best Hotel Lingolsheim

14, avenue Schuman
67380 Lingolsheim, Francja

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 od 54,00 EUR  
Hotel w Lingolsheim: Dwugwiazdkowy hotel dysponuje łącznie 45 pokojami.
Lotnisko jest oddalone od hotelu o kilka minut drogi. Hotel ma korzystne położenie w pobliżu autostrady (odległość 3,0 km).
Zwierzęta domowe są w tym hotelu dozwolone i mogą być zakwaterowane w pokoju dla niepalących (prosimy zasygnalizować życzenie takiego pokoju przy rezerwacji). Zarówno w ogólnie dostępnej części hotelu, jak i w pokoju można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu (WLAN). Samochód można zostawić na bezpłatnym hotelowym parkingu. Do przechowania przedmiotów wartościowych w recepcji do Twojej dyspozycji znajduje się sejf.
Pokoje są oczywiście wyposażone w telewizor i telefon.
 Hotel Campanile Strasbourg w Lingolsheim 
Campanile Strasbourg

2/4 rue de la Faisanderie BP 17
67380 Lingolsheim, Francja

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

4,0 z 10 (3 ocen)


 od 65,00 EUR  
Hotel w Lingolsheim: Jeśli szukasz niedrogiego noclegu, to jest odpowiedni hotel.
Na zapytanie do dyspozycji gości hotelu oddawane są pokoje dla niepalących i pokoje z przystosowaniem dla niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości jest bezpłatny hotelowy parking.
W pokoju znajduje się między innymi telewizor, telefon i czajnik. Wszystkie pokoje w hotelu dysponują klimatyzacją.
Miłośnicy dobrej kuchni z przyjemnością spędzą wieczór w hotelowej restauracji.
 Hotel Atelys Hotel Balladins w Lingolsheim 
Atelys Hotel Balladins

7, rue de la Gare aux Marchandises
67380 Lingolsheim, Francja

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

6,9 z 10 (54 ocen)


 od 45,00 EUR  
Hotel w Lingolsheim: Ten idealny hotel dla podróżnych ma 2 gwiazdki i oferuje nocleg w ogółem 78 pokojach.
Hotel jest położony w pobliżu dworca kolejowego (tylko 0,3 km w linii prostej). Hotel ma korzystne położenie w pobliżu autostrady (odległość 2,0 km).
Goście o specjalnych wymaganiach są mile widziani - hotel oferuje pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz usługi pralnicze. Zwierzęta domowe są dozwolone. Jeśli będziesz miał jakieś życzenia, po prostu zadzwoń po roomservice. Osoby podróżujące samochodem mogą skorzystać z hotelowego parkingu.
Pokoje są oczywiście wyposażone w telewizor i telefon. Pokój jest wyposażony w minibar z chłodnymi napojami. Dla niepalących przeznaczone są oddzielne pokoje.
Kryty basen i sala fitness umożliwiają gościom hotelu aktywne spędzenie czasu i relaks. W hotelu znajdziesz saunę i solarium. W hotelu można zarezerwować wizytę w salonie piękności.
 Hotel Holiday Inn Strasbourg Airport w Illkirch-Graffenstaden 
Holiday Inn Strasbourg Airport

Boulevard Sebastien Brandt Parc D'Innovation
67400 Illkirch-Graffenstaden, Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,7 z 10 (16 ocen)


 od 95,00 EUR  
Hotel w Illkirch-Graffenstaden: W tym komfortowym trzygwiazdkowym hotelu personel serdecznie wita gości i jest do ich dyspozycji przez 24 godziny na dobę.
Jeśli będziesz miał jakieś życzenia, po prostu zadzwoń po roomservice. Kierownictwo hotelu zezwala na pobyt zwierząt domowych w pokojach. Osoby podróżujące samochodem mogą skorzystać z hotelowego parkingu. Do przechowania przedmiotów wartościowych w recepcji do Twojej dyspozycji znajduje się sejf. Goście hotelowi mają do dyspozycji bezpłatny transfer na lotnisko. Skorzystaj w hotelu z usług sekretariatu.
W trosce o komfortowy pobyt gości klimatyzowane pokoje wyposażono w wiele udogodnień: telewizję kablową, dostęp do Internetu, suszarkę do włosów, możliwość przygotowania kawy / herbaty i wiele więcej. Pokój jest wyposażony w minibar z chłodnymi napojami. W pokojach jest dostępna płatna telewizja.
Dla rozrywki i czynnego sportu znajdziesz tutaj znakomite pole golfowe.
Hotelowa restauracja i bar czekają na Twoje odwiedziny.
 Hotel Campanile -Strasbourg - Illkirch w Geispolsheim 
Campanile -Strasbourg - Illkirch

20 Rue de
67118 Geispolsheim, Francja

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 od 85,00 EUR  
Hotel w Geispolsheim: Jeśli niewygórowana cena jest dla Ciebie ważniejsza od wyszukanego komfortu, ten hotel będzie odpowiednim wyborem.
Nie musisz szukać parkingu - hotel oferuje bezpłatne miejsca parkingowe.
W pokoju znajduje się m.in. telewizor, telefon i czajnik. Przyjemny zakres temperatur w pokoju hotelowym zapewnia klimatyzacja.
 Hotel Comfort Hotel Montagne Verte w Strasburg (Straßburg) 
Comfort Hotel Montagne Verte

14, Rue des Corroyeurs
67200 Strasburg (Straßburg), Francja

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

6,7 z 10 (7 ocen)


 od 69,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Straßburg): Ten 2-gwiazdkowy obiekt składa się z 66 pokoi.
Hotel znajduje się w bezpośredniej bliskości lotniska (5,0 km).
Hotel dysponuje pokojami dla niepalących, w których możecie Państwo naturalnie zakwaterować swego czworonożnego pupila (prosimy zasygnalizować życzenie takiego pokoju przy rezerwacji). Hotel zapewnia własne miejsca parkingowe.
Pokoje są naturalnie wyposażone w telewizję kablową i telefon.
Miłośnicy dobrej kuchni z przyjemnością spędzą wieczór w hotelowej restauracji.
 Hotel Novotel Strasbourg Sud w Geispolsheim 
Novotel Strasbourg Sud

Rue de l'III
67118 Geispolsheim, Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,5 z 10 (7 ocen)


 od 130,00 EUR  
Hotel w Geispolsheim: Trzygwiazdkowy hotel dysponuje łącznie 76 pokojami.
Zarówno w ogólnie dostępnej części hotelu, jak i w pokoju można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu (WLAN). Jeśli będziesz miał jakieś życzenia, po prostu zadzwoń po roomservice. Osoby podróżujące samochodem mogą skorzystać z hotelowego parkingu. Kierownictwo hotelu zezwala na pobyt zwierząt domowych w pokojach. Przyjaźni pracownicy recepcji są przez całą dobę do dyspozycji gości.
Pokoje są wyposażone także w minibar i sejf. W pokoju znajduje się naturalnie telewizor (telewizja kablowa). Na życzenie otrzymasz bezpłatnie do pokoju aktualną gazetę. W swoim pokoju znajdziesz oczywiście suszarkę do włosów.
 Hotel Hotel Du Dragon w Strasburg (Strasbourg) 
Hotel Du Dragon

12, Rue du Dragon
67000 Strasburg (Strasbourg), Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 od 89,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Strasbourg): Trzygwiazdkowy hotel dysponuje łącznie 32 pokojami.
 Hotel Hotel Regent Petite France w Strasburg (Straßburg) 
Hotel Regent Petite France

5 rue des Moulins
67000 Strasburg (Straßburg), Francja

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

8,5 z 10 (23 ocen)


 od 150,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Straßburg): Hotel jest położony w pobliżu autostrady (odległość 1,8 km) i centrum miasta (0,1 km). Położenie hotelu jest idealne dla osób podróżujących koleją - odległość od dworca do hotelu to tylko 1,0.
Hotel jest przystosowany do potrzeb gości o specjalnych życzeniach - oferuje pokoje dla osób niepełnosprawnych, usługi pralnicze oraz zezwala na pobyt zwierząt domowych w hotelu. Dostęp do Internetu jest możliwy w pokojach jak i w ogólnie dostępnej części hotelu (WLAN). Obok hotelu znajduje się hotelowy parking. Roomservice chętnie spełni każde Twoje życzenie.
Biurko, sejf, suszarka do włosów oraz radio należą naturalnie do wyposażenia pokoju. W pokojach jest telewizor i telefon. W pokoju znajdziesz minibar wyposażony w różnorodne smakowitości. Hotel ten dysponuje też pokojami dla niepalących (prosimy przy Państwa rezerwacji zasygnalizować życzenie tego rodzaju pokoju). Wszystkie pokoje w hotelu dysponują klimatyzacją. Odbiór płatnej telewizji jest możliwy.
Odpręż się w hotelowej saunie. Goście lubiący aktywny wypoczynek mają do dyspozycji salę fitness.
O miłośników dobrej kuchni dba hotelowa restauracja, a bar oferuje chłodne drinki.
 Hotel Hotel Restaurant Pax w Strasburg (Straßburg) 
Hotel Restaurant Pax

24-26 Rue Du Faubourg National
67000 Strasburg (Straßburg), Francja

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

6,4 z 10 (15 ocen)


 od 50,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Straßburg): Ten 2-gwiazdkowy obiekt składa się z 106 pokoi.
Położenie hotelu jest idealne dla osób podróżujących koleją - odległość od dworca do hotelu to tylko 0,5.
Hotel dysponuje pokojami dla niepalących, w których możecie Państwo naturalnie zakwaterować swego czworonożnego pupila (prosimy zasygnalizować życzenie takiego pokoju przy rezerwacji). Połączenie z Internetem jest możliwe przez złącze w pokoju lub przez WLAN w ogólnie dostępnej części hotelu. Przyjazny zespół pracowników recepcji przez 24 godziny na dobę spełnia życzenia gości. W hotelu znajduje się piętro biznesowe.
Pokoje są naturalnie wyposażone w telewizję kablową i telefon. W łazience znajduje się oczywiście suszarka do włosów.
Miłośnicy dobrej kuchni, także wegetariańskiej, z przyjemnością spędzą wieczór w hotelowej restauracji.
 Hotel Hotel Diana Dauphine w Strasburg (Straßburg) 
Hotel Diana Dauphine

30, rue de la Premiere Armee
67000 Strasburg (Straßburg), Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,2 z 10 (31 ocen)


 od 69,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Straßburg): Jest to komfortowy hotel dla podróżnych o wysokich wymaganiach (3 gwiazdki); dysponuje łącznie 45 pokojami.
Zwróć uwagę na korzystne położenie hotelu - odległość do autostrady to 2,1 km. Do centrum miasta jest tylko 0,0 km.
Hotel dysponuje pokojami dla niepalących, w których możecie Państwo naturalnie zakwaterować swego czworonożnego pupila (prosimy zasygnalizować życzenie takiego pokoju przy rezerwacji). Połączenie z Internetem jest możliwe przez złącze w pokoju lub przez WLAN w ogólnie dostępnej części hotelu. Hotel zapewnia własne miejsca parkingowe.
Do standardowego wyposażenia pokoju należy klimatyzacja, minibar i suszarka do włosów. W pokoju masz do dyspozycji telewizor i telefon.
 Hotel Hotel Bristol w Strasburg (Strasbourg) 
Hotel Bristol

4-5, place de la Gare
67000 Strasburg (Strasbourg), Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

5,2 z 10 (5 ocen)


 od 75,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Strasbourg): Jest to komfortowy hotel dla podróżnych o wysokich wymaganiach (3 gwiazdki); dysponuje łącznie 37 pokojami.
Zwróć uwagę na korzystne położenie hotelu - odległość do autostrady to 1,0 km. Do centrum miasta jest tylko 0,1 km. Do hotelu można dostać się z dworca bardzo szybko nawet pieszo. Odległość od hotelu do terenów targowych to tylko 2,0 km.
Do przechowywania cennych przedmiotów dostępny jest sejf w recepcji, a także sejf w pokoju. Połączenie z Internetem jest możliwe przez złącze w pokoju lub przez WLAN w ogólnie dostępnej części hotelu. Hotel dysponuje pokojami dla niepalących, w których możecie Państwo naturalnie zakwaterować swego czworonożnego pupila (prosimy zasygnalizować życzenie takiego pokoju przy rezerwacji). Podczas Państwa pobytu w hotelu możecie Państwo skorzystać z room service i usługi budzenia. Przyjazny zespół pracowników recepcji przez 24 godziny na dobę spełnia życzenia gości.
Pokój jest wyposażony w klimatyzację, telewizję kablową, telefon, suszarkę do włosów i i minibar.
 Hotel Mercure Strasbourg Quartier Saint Jean w Strasburg (Strasbourg) 
Mercure Strasbourg Quartier Saint Jean

3, rue du Maire Kuss
67000 Strasburg (Strasbourg), Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,6 z 10 (61 ocen)


 od 69,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Strasbourg): W tym komfortowym trzygwiazdkowym hotelu personel serdecznie wita gości i jest do ich dyspozycji przez 24 godziny na dobę.
Zarówno w ogólnie dostępnej części hotelu, jak i w pokoju można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu (WLAN). Jeśli będziesz miał jakieś życzenia, po prostu zadzwoń po roomservice. Kierownictwo hotelu zezwala na pobyt zwierząt domowych w pokojach.
Klimatyzowane pokoje oferują pełen komfort pobytu: telewizja kablowa, suszarka do włosów, możliwość przygotowania kawy / herbaty i wiele więcej. Na życzenie dostarczamy do pokoju bezpłatnie gazetę. Jest także sejf.
 Hotel All Seasons Strasbourg Gare w Strasburg (Strasbourg) 
All Seasons Strasbourg Gare

14 rue Maire Kuss
67000 Strasburg (Strasbourg), Francja

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,6 z 10 (11 ocen)


 od 73,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Strasbourg): Posiadłość hotelowa ma 2 gwiazdki i łącznie oferuje 48 pokoi gościnnych.
Połączenie z Internetem jest możliwe przez złącze w pokoju lub przez WLAN w ogólnie dostępnej części hotelu.
Pokój jest wyposażony także w sejf. Przyjemny zakres temperatur w pokoju hotelowym zapewnia klimatyzacja. W pokoju znajduje się suszarka do włosów. Pokoje są wyposażone w odbiornik TV, podłączony do sieci kablowej.
 Hotel Best Western Hotel De L'Europe w Strasburg (Strasbourg) 
Best Western Hotel De L'Europe

38 Rue Du Fosse Des Tanneurs
67000 Strasburg (Strasbourg), Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,4 z 10 (17 ocen)


 od 115,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Strasbourg): Operator tego komfortowego hotelu średniej klasy przywiązuje największą wagę do dobrej obsługi gości. Dlatego też personel jest do dyspozycji gości przez 24 godziny na dobę.
 Hotel Romantik Hotel Beaucour w Strasburg (Straßburg) 
Romantik Hotel Beaucour

5. rue des Bouchers
67000 Strasburg (Straßburg), Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,6 z 10 (8 ocen)


 od 165,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Straßburg): W tym komfortowym trzygwiazdkowym hotelu personel serdecznie wita gości i jest do ich dyspozycji przez 24 godziny na dobę.
Do przechowania przedmiotów wartościowych w recepcji do Twojej dyspozycji znajduje się sejf. Kierownictwo hotelu zezwala na pobyt zwierząt domowych w pokojach. Osoby podróżujące samochodem mogą skorzystać z hotelowego parkingu.
Klimatyzowane pokoje są naturalnie wyposażone w telewizję kablową, telefon i minibar.
Oprócz innych udogodnień w hotelu znajduje się także basen whirlpool.
  
Grand Hotel Strasbourg

12 Place de la Gare
67000 Strasburg (Strasbourg), Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,0 z 10 (11 ocen)


 od 115,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Strasbourg): Jest to komfortowy hotel dla podróżnych o wysokich wymaganiach (3 gwiazdki); dysponuje łącznie 83 pokojami.
W czynnej przez całą dobę recepcji znajduje się także hotelowy sejf. Na życzenie do dyspozycji masz roomservice. Hotel zapewnia własne miejsca parkingowe.
 Hotel Le Grand Hotel w Strasburg (Strasbourg) 
Le Grand Hotel

12, place de la gare
67000 Strasburg (Strasbourg), Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,4 z 10 (3 ocen)


 od 75,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Strasbourg): W tym komfortowym trzygwiazdkowym hotelu personel serdecznie wita gości i jest do ich dyspozycji przez 24 godziny na dobę.
Hotel posiada łącznie 83 pokoi (75 pokoi dwuosobowych).
Hotel ma korzystne położenie komunikacyjne, w pobliżu autostrady (odległość 0,3 km), a jednocześnie blisko centrum (0,1 km do centrum miasta). Hotel jest położony w pobliżu dworca kolejowego (tylko 0,0 km w linii prostej).
Room service i usługa budzenia to tylko dwie z wielu usług, jakie wyszkolony zespół obsługi hotelu oferuje swoim gościom. Zwierzęta domowe są w tym hotelu dozwolone i mogą być zakwaterowane w pokoju dla niepalących (prosimy zasygnalizować życzenie takiego pokoju przy rezerwacji). Do przechowania przedmiotów wartościowych w recepcji do Twojej dyspozycji znajduje się sejf.
Biurko, dostęp do Internetu i telefon dają możliwość wykonania prac biurowych w każdym pokoju. Pokój jest wyposażony w minibar z chłodnymi napojami. W pokojach jest dostępna płatna telewizja. W swoim pokoju znajdziesz oczywiście suszarkę do włosów.
Wieczorem można wyciszyć się w hotelowym barze przy rozmowie z innymi gośćmi.
 Hotel Hotel Hannong w Strasburg (Strasbourg) 
Hotel Hannong

15, rue du 22 Novembre
67000 Strasburg (Strasbourg), Francja

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,7 z 10 (10 ocen)


 od 75,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Strasbourg): Hotel posiada łącznie 72 pokoi (72 pokoi dwuosobowych).
Hotel jest położony w pobliżu dworca kolejowego (tylko 0,5 km w linii prostej). Hotel ma korzystne położenie w pobliżu autostrady (odległość 2,0 km).
Goście o specjalnych wymaganiach są mile widziani - hotel oferuje pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz usługi pralnicze. Zwierzęta domowe są dozwolone. Zarówno w ogólnie dostępnej części hotelu, jak i w pokoju można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu (WLAN). Room service i usługa budzenia to tylko dwie z wielu usług, jakie wyszkolony zespół obsługi hotelu oferuje swoim gościom. W czynnej przez całą dobę recepcji można oddać cenne przedmioty na przechowanie w hotelowym sejfie.
Pokoje są klimatyzowane i wyposażone w minibar oraz suszarkę do włosów. Hotel dysponuje pokojami dla niepalących, w których chętnie ustawimy także łóżeczko dla Twoich pociech. Pokoje są wyposażone w odbiorniki radiowe i TV. Wszystkie pokoje hotelu dysponują łazienką, niektóre również posiadają balkon.
Na krótsze i dłuższe wycieczki hotel wypożycza rowery, na których można zwiedzać okolicę.
Restauracja posiada własny taras. Zapraszamy na drinka w hotelowym barze. Spędź wieczór w hotelowej winiarni/piwiarni.
 Hotel Mercure Strasbourg Gare Centrale w Strasburg (Strasbourg) 
Mercure Strasbourg Gare Centrale

14-15 Place de la gare
67000 Strasburg (Strasbourg), Francja

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,2 z 10 (22 ocen)


 od 141,00 EUR  
Hotel w Strasburg (Strasbourg): Jest to komfortowy hotel dla podróżnych o wysokich wymaganiach (3 gwiazdki); dysponuje łącznie 68 pokojami.
Połączenie z Internetem jest możliwe przez złącze w pokoju lub przez WLAN w ogólnie dostępnej części hotelu. W hotelu mile widziane są także zwierzęta domowe. Na życzenie do dyspozycji masz roomservice.
Gazetę można otrzymać bezpłatnie. Pokój jest wyposażony także w sejf. Przyjemny zakres temperatur w pokoju hotelowym zapewnia klimatyzacja. W pokoju znajduje się suszarka do włosów. Pokoje są wyposażone w odbiornik TV, podłączony do sieci kablowej.
 Hotel Campanile - Strasbourg - Ouest w Strasburg (STRASBOURG) 
Campanile - Strasbourg - Ouest

Rue Charles Peguy ZAC
67000 Strasburg (STRASBOURG), Francja

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 od 75,00 EUR  
Hotel w Strasburg (STRASBOURG): Jeśli niewygórowana cena jest dla Ciebie ważniejsza od wyszukanego komfortu, ten hotel będzie odpowiednim wyborem.
Rezerwacja pokoju dla niepalących lub pokoju przystosowanego dla niepełnosprawnych to żaden problem - prosimy podać takie życzenie przy rezerwowaniu. Nie musisz szukać parkingu - hotel oferuje bezpłatne miejsca parkingowe.
W pokoju znajduje się m.in. telewizor, telefon i czajnik. Przyjemny zakres temperatur w pokoju hotelowym zapewnia klimatyzacja.
Hotelowa restauracja oferuje wyborne dania.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wymienione marki stanowią własność ich odnośnych właścicieli. Korzystając z tej witryny, akceptujesz ogólne warunki handlowe hotel.info.
hotel.info GmbH nie ponosi odpowiedzialności za treści stron zewnętrznych, do których odsyłacze tutaj zamieszczono. Stopka redakcyjna