hotel.info

Hotel Wildemann | Hotels voordelig boeken | Nedersaksen, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Wildemann  Hotel Wildemann | Hotels günstig buchen | Nedersaksen, Duitsland Hotel Wildemann | Book hotels at great rates | Nedersaksen, Duitsland Hôtel Wildemann | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Nedersaksen, Duitsland Hotel Wildemann | Reserva hoteles a buen precio | Nedersaksen, Duitsland Hotel Wildemann | Prenotare comodamente gli hotel | Nedersaksen, Duitsland Hotel Wildemann | Reserveu hotels a bon preu | Nedersaksen, Duitsland Hotel Wildemann | Výhodně rezervovat hotely | Nedersaksen, Duitsland Hotellit Wildemann | Varaa hotelleja edullisesti | Nedersaksen, Duitsland Szálloda itt: Wildemann| Szobafoglalás kedvező áron | Nedersaksen, Duitsland Hotel Wildemann | Hotels voordelig boeken | Nedersaksen, Duitsland Hotel Wildemann | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Nedersaksen, Duitsland Hotel Wildemann | Reserva barata de hotéis | Nedersaksen, Duitsland Hotel Wildemann | Rezervaţi hoteluri avantajos | Nedersaksen, Duitsland Отель г. Wildemann | Недорогое бронирование отелей | Nedersaksen, Duitsland Hotell Wildemann | Boka hotell billigt | Nedersaksen, Duitsland Otel Wildemann | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Nedersaksen, Duitsland 酒店 Wildemann | 优惠地预订酒店客房 | Nedersaksen, Duitsland

Zoeken naar hotels voor Wildemann. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Wildemann
 Hotel Hotel-Pension Berlin in Bad Grund 
Hotel-Pension Berlin

Von-Eichendorff-Str. 18
37539 Bad Grund, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (12 Beoordeling)


 vanaf 36,00 EUR  
Hotel in Bad Grund: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 22 kamers.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
 Hotel Parkhotel Flora in Bad Grund 
Parkhotel Flora

Schurfbergstraße 1
37539 Bad Grund, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,2 van 10 (35 Beoordeling)


 vanaf 56,00 EUR  
Hotel in Bad Grund: Het hotel beschikt over 18 kamers: 3 eenpersoons- en 8 tweepersoonskamers.
Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
In de badkamer vindt u een haardroger en een badjas. Alle kamers beschikken over televisie, telefoon en de mogelijkheid koffie en thee te zetten. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon.
Laat u verwennen in de wellnessruimte van het hotel. U kunt zich ontspannen bij een professionele massage, genieten van een schoonheidsbehandeling, gebruik maken van het solarium of een paar keer naar de sauna gaan. Vraag naar de diverse therapieën van het hotel!
Bij mooi weer kunt u uw diner gebruiken op het terras van het hotel.
 Hotel Hotel-Pension Waldhaus in Bad Grund 
Hotel-Pension Waldhaus

Hübichsteg 5
37539 Bad Grund, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (7 Beoordeling)


 vanaf 30,00 EUR  
Hotel in Bad Grund: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 17 kamers.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,3 km).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
Naast veel andere bijzonderheden beschikt uw kamer over een haardroger en een waterkoker. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken.
Naast een saunaruimte biedt het hotel ook een breed scala aan massages. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond.
 Hotel Hotel-Pension Am Kurmittelhaus in Bad Grund 
Hotel-Pension Am Kurmittelhaus

Clausthaler Straße 7/8
37539 Bad Grund, Duitsland

Hotel 1 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (17 Beoordeling)


 vanaf 26,00 EUR  
Hotel in Bad Grund: Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
 Hotel Hotel Zum Harzer (Opening 29. January 2010) in Clausthal-Zellerfeld 
Hotel Zum Harzer (Opening 29. January 2010)

Treuerstraße 6
38678 Clausthal-Zellerfeld, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Clausthal-Zellerfeld: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 35 kamers.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,5 km verwijderd. Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,1 km).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
Het hotel biedt u verschillende ontspanningsmogelijkheden: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden daarnaast ook schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - hier komen ook vegetariërs aan hun trekken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. In het hotel vindt u een gezellige wijn-/biersstube, die ook over een buitenterras beschikt.
 Hotel Parkhotel Calvör in Clausthal-Zellerfeld 
Parkhotel Calvör

Treuerstraße 6
38678 Clausthal-Zellerfeld, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (9 Beoordeling)


 vanaf 42,00 EUR  
Hotel in Clausthal-Zellerfeld: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 31 kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,1 km). De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,3 km verwijderd.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Het hotel biedt een sauna. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
 Hotel Kur- und Sporthotel Alter Römer in Bad Grund 
Kur- und Sporthotel Alter Römer

Markt 2
37539 Bad Grund, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (19 Beoordeling)


 vanaf 46,00 EUR  
Hotel in Bad Grund: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 30 kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,0 km).
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
In de sauna met solarium van het hotel komt u weer helemaal bij.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Wolfs Hotel in Clausthal-Zellerfeld 
Wolfs Hotel

Goslarsche Straße 60
38678 Clausthal-Zellerfeld, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (20 Beoordeling)


 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Clausthal-Zellerfeld: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 30 kamers.
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,2 km. Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,2 km).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
U vindt sauna en solarium in het hotel.
Sluit uw avond af in het restaurant en / of aan de hotelbar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel AKZENT Hotel Goldene Krone in Clausthal-Zellerfeld 
AKZENT Hotel Goldene Krone

Kronenplatz 3
38678 Clausthal-Zellerfeld, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,2 van 10 (15 Beoordeling)


 vanaf 63,00 EUR  
Hotel in Clausthal-Zellerfeld: 25 gastenkamers (waarvan 17 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,0 km).
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). De kamers beschikken over een televisietoestel met kabelaansluiting.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Niedersachsen in Goslar (Hahnenklee) 
Hotel Niedersachsen

Wiesenstraße 12
38644 Goslar (Hahnenklee), Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Goslar (Hahnenklee): 37 gastenkamers (4 éénpersoonskamers, 23 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,6 km verwijderd.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren laten verwennen: hier worden u niet alleen massages aangeboden, maar het hotel beschikt ook over een sauna en een solarium. Sportieve gasten zullen zich verheugen op het zwembad en de fitnessruimte van het hotel. Vraag naar de diverse therapieën van het hotel! Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Friese in Clausthal-Zellerfeld 
Hotel Friese

Burgstätter Straße 2
38678 Clausthal-Zellerfeld, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

3,7 van 10 (3 Beoordeling)


 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in Clausthal-Zellerfeld: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 26 kamers.
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Op het terras van het hotel kunt u bij mooi weer buiten eten. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel Hotels am Kranichsee in Goslar (Hahnenklee) 
Hotels am Kranichsee

Parkstraße 4-6
38644 Goslar (Hahnenklee), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (54 Beoordeling)


 vanaf 64,00 EUR  
Hotel in Goslar (Hahnenklee): Het hotel met 49 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,1 km verwijderd. Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,1 km).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
De wellness-aanbiedingen in het hotel doen het hart van de ontspanningszoekers sneller kloppen-hiervoor kunt u een badjas gebruiken. Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. De kamers beschikken over televisie en telefoon. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Uw kamer biedt toegang tot het Internet.
U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. U kunt het beste vooraf informeren naar de massages en therapieën die het hotel aanbiedt! Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Het restaurant van het hotel beschikt bij mooi weer over een terras. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.
 Hotel Hotel Njord in Goslar OT Hahnenklee 
Hotel Njord

Parkstraße 2
38644 Goslar OT Hahnenklee, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

9,1 van 10 (30 Beoordeling)


 vanaf 64,00 EUR  
Hotel in Goslar OT Hahnenklee: Het hotel met 23 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,3 km verwijderd.
Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. De huisregels van het hotel staan toe dat u huisdieren meeneemt. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
In sauna en whirlpool vindt u rust en ontspanning. Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan.
Op het terras van het hotel kunt u bij mooi weer buiten eten. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Sonnenhotel Kreuzeck in Goslar - Hahnenklee 
Sonnenhotel Kreuzeck

Kreuzeck 1 - 3
38644 Goslar - Hahnenklee, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 40,00 EUR  
Hotel in Goslar - Hahnenklee: Naar de golfbaan kunt u gemakkelijk lopen (afstand ca. 0,1 km). De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,5 km verwijderd.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Handdoeken en badjas voor de sauna staan natuurlijk tot uw beschikking. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Sluit uw avond af aan de hotelbar. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Hotel Walpurgishof in Goslar-Hahnenklee 
Hotel Walpurgishof

Am Bocksberg 1
38644 Goslar-Hahnenklee, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 62,00 EUR  
Hotel in Goslar-Hahnenklee: Het hotel met 57 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,1 km). Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,1 km.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Als u in een niet-rokenkamer wilt overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Het hotel biedt u verschillende mogelijkheden om u te ontspannen: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden verder professionele massages aangeboden. Geniet u liever van een gezellige avond in het restaurant of liever van een gemoedelijke kegelavond? Beide zijn mogelijk! Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten. Vraag naar de diverse therapieën van het hotel!
U kunt in het hotel ook maaltijden voor diabetici of vegetariërs krijgen. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel RAMADA Hotel Vier Jahreszeiten Hahnenklee in Goslar (Hahnenklee) 
RAMADA Hotel Vier Jahreszeiten Hahnenklee

Parkstraße 14-16
38644 Goslar (Hahnenklee), Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10 (88 Beoordeling)


 vanaf 46,00 EUR  
Hotel in Goslar (Hahnenklee): Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,1 km.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. U kunt uw auto op de parkeerplaatsen van het hotel neerzetten (gedeeltelijk tegen betaling, gedeeltelijk gratis). Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Pay-tv is aanwezig. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon.
In het hotel vindt u een sauna, een Turks bad en een solarium. Trek uw baantjes en blijf fit in het binnenbad van het hotel! U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
U kunt zich verheugen op de gerechten in ons restaurant - hier worden ook gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Hahnenkleer Hof in Goslar (Hahnenklee) 
Hotel Hahnenkleer Hof

Parkstraße 24 a
38644 Goslar (Hahnenklee), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,7 van 10 (9 Beoordeling)


 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Goslar (Hahnenklee): Het hotel met 52 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Direct met een badjas naar de sauna: nu kan de avondontspanning beginnen! De kamers beschikken over televisie en telefoon. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
In het hotel is een solarium dat op elk moment tot uw beschikking staat. Het binnenbad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken.
 Hotel Hotel Waldrausch in Goslar 
Hotel Waldrausch

Höhenweg 2
38644 Goslar, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (12 Beoordeling)


 vanaf 46,00 EUR  
Hotel in Goslar: Dit hotel beschikt over 16 kamers (3 éénpersoonskamers, 13 kamers voor twee personen).
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren laten verwennen: hier worden u niet alleen massages aangeboden, maar het hotel beschikt ook over een sauna en een solarium. Het binnenbad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt.
Het restaurant van het hotel serveert allerlei verrukkelijke gerechten, de bar verwacht u met koele dranken.
 Hotel Hotel Haus am Hochwald in Goslar (Hahnenklee) 
Hotel Haus am Hochwald

Langeliethstraße 14 c
38644 Goslar (Hahnenklee), Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (19 Beoordeling)


 vanaf 47,00 EUR  
Hotel in Goslar (Hahnenklee): 16 gastenkamers (2 éénpersoonskamers, 14 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,5 km verwijderd.
Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard.
Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren laten verwennen: hier worden u niet alleen massages aangeboden, maar het hotel beschikt ook over een sauna en een solarium. In het borrelend water van de whirlpool komt u zelfs na inspannende dagen weer op andere gedachten. Trainen of relaxen - in het binnenbad van het hotel is alles mogelijk!
 Hotel Best Western Residenz Hotel Harzhöhe Goslar in Goslar (Hahnenklee) 
Best Western Residenz Hotel Harzhöhe Goslar

Triftstraße 25
38644 Goslar (Hahnenklee), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (95 Beoordeling)


 vanaf 70,00 EUR  
Hotel in Goslar (Hahnenklee): Het hotel met 212 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
 Hotel AKZENT Hotel Sauerbrey in Osterode 
AKZENT Hotel Sauerbrey

Friedrich-Ebert-Straße 129
37520 Osterode, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (22 Beoordeling)


 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Osterode: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 31 comfortabel ingerichte kamers.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 1,0 km verwijderd. Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 3,0 km).
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
In badjas bereikt u heel ontspannen de massageruimte. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Gewoon even ontspannen: in de sauna met whirlpool van het hotel is dit op elk moment mogelijk. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen. Trainen of relaxen - in het binnenbad van het hotel is alles mogelijk! Vraag naar de diverse therapieën van het hotel!
U kunt zich verheugen op een uitgebreid assortiment aan - ook vegetarische - gerechten in het restaurant van het hotel. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Hotel Der Berghof am See in Langelsheim 
Hotel Der Berghof am See

Innerstetalsperre 1
38685 Langelsheim, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (30 Beoordeling)


 vanaf 43,00 EUR  
Hotel in Langelsheim: Wie een comfortabele accommodatie en goede dienstverlening (24 uurs service) zoekt, is in dit 3-sterren hotel aan het juiste adres.
Het hotel beschikt over 20 kamers waarvan 15 tweepersoonskamers.
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Naast de normale voorzieningen, zoals minibar en haardroger hebt u ook de mogelijkheid in uw kamer zelf thee en koffie te zetten. Bovendien beschikt uw kamer over een internetverbinding. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Im Tannengrund in Langelsheim 
Hotel Im Tannengrund

Am Borbergsbach 80
38685 Langelsheim, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10 (17 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Langelsheim: Het 3 sterren hotel heeft 33 kamers.
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Het hotelmanagement staat het meenemen van huisdieren toe. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen..
De kamers zijn voorzien van radio en televisie (kabel-tv). In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking.
Laat u verwennen in de wellnessruimte van het hotel. U kunt zich ontspannen bij een professionele massage, genieten van een schoonheidsbehandeling, gebruik maken van het solarium of een paar keer naar de sauna gaan. In het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Sonnenhotel Wolfshof in Langelsheim / Wolfshagen 
Sonnenhotel Wolfshof

Kreuzallee 22 - 26
38685 Langelsheim / Wolfshagen, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10 (13 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Langelsheim / Wolfshagen: U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Voor uw comfort zijn in de badkamer haardroger en badjas aanwezig. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Als u in een niet-rokenkamer wilt overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten.
Het hotel biedt u verschillende ontspanningsmogelijkheden: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden daarnaast ook schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Geniet u liever van een gezellige avond in het restaurant of liever van een gemoedelijke kegelavond? Beide zijn mogelijk! Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! In het binnenbad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water!
U kunt in het hotel ook maaltijden voor diabetici of vegetariërs krijgen. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel Hotel-Restaurant Graber in Langelsheim (Wolfshagen) 
Hotel-Restaurant Graber

Spanntalstraße 15
38685 Langelsheim (Wolfshagen), Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10 (44 Beoordeling)


 vanaf 38,00 EUR  
Hotel in Langelsheim (Wolfshagen): Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 27 kamers.
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, een kluis en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar. Op de kamer vindt u een internettoegang.
Naast een saunaruimte biedt het hotel ook een breed scala aan massages. In het binnenbad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water!
Op het terras van het hotel kunt u bij mooi weer buiten eten. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon