Hotel Weißenfels | Hotels voordelig boeken | Saksen-Anhalt, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Weißenfels

 Alle hotels in Weißenfels weergeven

Tophotels in Weißenfels in december

 Hotel Parkhotel Güldene Berge in Weißenfels 
Parkhotel Güldene Berge

Langendorfer Straße 94
06667 Weißenfels, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10
(14 Beoordeling)



 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Weißenfels: Het hotel met 26 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en ontmoet andere hotelgasten aan de bar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.
 Hotel Hotel Jägerhof in Weißenfels 
Hotel Jägerhof

Nikolaistraße 51
06667 Weißenfels, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10
(17 Beoordeling)



 vanaf 49,90 EUR  
Hotel in Weißenfels: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 34 kamers.
Van de autoweg tot het hotel (3,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 0,0 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
De kamers beschikken over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn voorzien van radio en televisie.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - hier komen ook vegetariërs aan hun trekken. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel-Restaurant Schöne Aussicht in Leißling (bei Weißenfels) 
Hotel-Restaurant Schöne Aussicht

Naumburger Landstraße 1
06667 Leißling (bei Weißenfels), Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

5,9 van 10
(25 Beoordeling)



 vanaf 47,00 EUR  
Hotel in Leißling (bei Weißenfels): Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 20 kamers.
Het hotel ligt niet ver van het centrum (ca. 2,0 km).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers beschikken over televisie en telefoon. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel Hotel Gambrinus in Webau 
Hotel Gambrinus

Hohenmölsener Str. 32
06679 Webau, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

6,5 van 10
(10 Beoordeling)



 vanaf 32,00 EUR  
Hotel in Webau: Dit 2-sterren hotel kan zijn gasten in totaal 11 kamers huisvesten.
Het hotel ligt niet ver van het centrum (ca. 2,0 km).
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting).
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen.
 Hotel Hotel Falkenhof in Gieckau 
Hotel Falkenhof

Falkenhofstraße 9
06618 Gieckau, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,3 van 10
(5 Beoordeling)



 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Gieckau: Dit hotel beschikt over 10 kamers (2 éénpersoonskamers, 8 kamers voor twee personen).
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!

 Alle hotels in Weißenfels weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1049 hotels
Rome
590 hotels
Londen
438 hotels
Praag
443 hotels
Barcelona
297 hotels
New York
270 hotels
Hamburg
199 hotels
Wenen
229 hotels
Venetië
205 hotels
Amsterdam
158 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon