Hotel Wagenfeld | Hotels voordelig boeken | Nedersaksen, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Wagenfeld

 Alle hotels in Wagenfeld weergeven

Tophotels in Wagenfeld in december

 Hotel Golfhotel Wagenfeld in Wagenfeld 
Golfhotel Wagenfeld

Oppenweher Straße 83
49419 Wagenfeld, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,6 van 10
(24 Beoordeling)



 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Wagenfeld: Het hotel beschikt over 15 kamers waarvan 7 tweepersoonskamers.
Naar de golfbaan kunt u gemakkelijk lopen (afstand ca. 0,0 km).
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Er is hier uitstekend gezorgd voor massages en therapie-aanbiedingen. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Seeschlößchen in Lembruch 
Hotel Seeschlößchen

Große Straße 73
49459 Lembruch, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

5,8 van 10
(23 Beoordeling)



 vanaf 56,00 EUR  
Hotel in Lembruch: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 20 kamers.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
In uw kamer vindt u o.a. tv, telefoon en een waterkoker. Tot de standaarduitrusting van de hotelkamers behoren airconditioning, minibar en haardroger. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren prettig laten bezig houden: hier worden u schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Daarnaast beschikt het hotel over een sauna en een solarium. Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Dümmerhotel Strandlust in Lembruch 
Dümmerhotel Strandlust

Seestraße 51
49459 Lembruch, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10
(13 Beoordeling)



 vanaf 59,00 EUR  
Hotel in Lembruch: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 12 kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,4 km).
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Seeblick in Lembruch 
Hotel Seeblick

Birkenallee 41
49459 Lembruch, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10
(22 Beoordeling)



 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Lembruch: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 33 comfortabel ingerichte kamers.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Ontspan u in de sauna met solarium van het hotel. Trainen of relaxen - in het binnenbad van het hotel is alles mogelijk!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant van het hotel en een tussenstop maken aan de bar.
 Hotel Tiemann's Boardinghouse in Lemförde 
Tiemann's Boardinghouse

Espohlstraße 9
49448 Lemförde, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

9,0 van 10
(63 Beoordeling)



 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Lemförde: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 21 kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,0 km). Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.

 Alle hotels in Wagenfeld weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1049 hotels
Rome
590 hotels
Londen
438 hotels
Praag
443 hotels
Barcelona
297 hotels
New York
270 hotels
Hamburg
199 hotels
Wenen
229 hotels
Venetië
205 hotels
Amsterdam
158 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon