hotel.info

Hotel Thuringian Forest | Hotels voordelig boeken | Thuringian Forest, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Thuringian Forest  Hotel Thuringian Forest | Hotels günstig buchen | Thuringian Forest, Duitsland Hotel Thuringian Forest | Book hotels at great rates | Thuringian Forest, Duitsland Hôtel Thuringian Forest | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Thuringian Forest, Duitsland Hotel Thuringian Forest | Reserva hoteles a buen precio | Thuringian Forest, Duitsland Hotel Thuringian Forest | Prenotare comodamente gli hotel | Thuringian Forest, Duitsland Hotel Thuringian Forest | Reserveu hotels a bon preu | Thuringian Forest, Duitsland Hotel Thuringian Forest | Výhodně rezervovat hotely | Thuringian Forest, Duitsland Hotellit Thuringian Forest | Varaa hotelleja edullisesti | Thuringian Forest, Duitsland Szálloda itt: Thuringian Forest| Szobafoglalás kedvező áron | Thuringian Forest, Duitsland Hotel Thuringian Forest | Hotels voordelig boeken | Thuringian Forest, Duitsland Hotel Thuringian Forest | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Thuringian Forest, Duitsland Hotel Thuringian Forest | Reserva barata de hotéis | Thuringian Forest, Duitsland Hotel Thuringian Forest | Rezervaţi hoteluri avantajos | Thuringian Forest, Duitsland Отель г. Thuringian Forest | Недорогое бронирование отелей | Thuringian Forest, Duitsland Hotell Thuringian Forest | Boka hotell billigt | Thuringian Forest, Duitsland Otel Thuringian Forest | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Thuringian Forest, Duitsland 酒店 Thuringian Forest | 优惠地预订酒店客房 | Thuringian Forest, Duitsland

Zoeken naar hotels voor Thuringian Forest. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Thuringian Forest
 Hotel Berghotel Eisenacher Haus in Reichenhausen 
Berghotel Eisenacher Haus

Frankenheimer Straße 38
98634 Reichenhausen, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (9 Beoordeling)


 vanaf 28,88 EUR  
Hotel in Reichenhausen: Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard.
Naast de gebruikelijke voorzieningen, zoals minibar en haardroger hebt u ook de mogelijkheid in uw kamer zelf thee en koffie te zetten. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren prettig laten bezig houden: hier worden u schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Daarnaast beschikt het hotel over een sauna en een solarium. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Rodebachmühle in Georgenthal/Thür. Wald 
Hotel Rodebachmühle

Rodebachmühle 1
99887 Georgenthal/Thür. Wald, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Georgenthal/Thür. Wald: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 62 kamers.
Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren prettig laten bezig houden: hier worden u schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Daarnaast beschikt het hotel over een sauna en een solarium. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Golden Tulip Suhl in Suhl 
Golden Tulip Suhl

Friedrich-König-Straße 1
98527 Suhl, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (77 Beoordeling)


 vanaf 41,65 EUR  
Hotel in Suhl: Het 4-sterren hotel heeft 133 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 2,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (0,5 km naar het centrum).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Maak tegen betaling gebruik van de garageplaatsen van het hotel. Maak gebruik van de business-etage van het hotel.
In de badkamer vindt u een haardroger en een badjas. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Pay-tv is aanwezig. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
Neem een drankje aan de hotelbar.
 Hotel Hotelpark Stadtbrauerei Arnstadt in Arnstadt 
Hotelpark Stadtbrauerei Arnstadt

Brauhausstraße 1-3
99310 Arnstadt, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,5 van 10 (65 Beoordeling)


 vanaf 59,00 EUR  
Hotel in Arnstadt: Het hotel met 64 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Zowel naar de autoweg (3,0 km verwijderd) als naar het centrum (0,8 km) is niet ver van het hotel. De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,7.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard.
De kamers beschikken vanzelfsprekend over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren laten verwennen: hier worden u niet alleen massages aangeboden, maar het hotel beschikt ook over een sauna en een solarium. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Ontspan u volledig in het populaire Turkse bad van het hotel. Het binnenbad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel WIP Gasthaus & Hotel Goldener Hirsch in Suhl 
WIP Gasthaus & Hotel Goldener Hirsch

An der Hasel 91
98527 Suhl, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,8 van 10 (121 Beoordeling)


 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Suhl: Het 4-sterren hotel heeft 50 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 1,0 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 3,0 km). Het hotel is gunstig gelegen, direct aan de autoweg.
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Ook een minibar en een kluis zijn in de hotelkamer geïnstalleerd. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Op de kamer vindt u een internettoegang. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Het restaurant beschikt over een eigen terras. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel im Kaiserpark in Meiningen 
Hotel im Kaiserpark

Günter-Raphael-Straße 9
98617 Meiningen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (48 Beoordeling)


 vanaf 47,00 EUR  
Hotel in Meiningen: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 37 kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,3 km). Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Business-Vital-Hotel am Rennsteig in Suhl 
Business-Vital-Hotel am Rennsteig

Mittelbergstraße 1
98527 Suhl, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,5 van 10 (48 Beoordeling)


 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Suhl: Het 4-sterren hotel heeft 31 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, direct aan de autoweg.
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Maak tegen betaling gebruik van de garageplaatsen van het hotel. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen.. Maak gebruik van de business-etage van het hotel. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
In de badkamer vindt u een haardroger en een badjas. De kamers zijn voorzien van radio en televisie (kabel-tv). Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
U vindt sauna en solarium in het hotel. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte.
Het restaurant beschikt over een eigen terras. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Tanne in Ilmenau 
Hotel Tanne

Lindenstraße 38
98693 Ilmenau, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (17 Beoordeling)


 vanaf 62,00 EUR  
Hotel in Ilmenau: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 115 kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,0 km).
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Maak tegen betaling gebruik van de garageplaatsen van het hotel.
Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
U vindt sauna en solarium in het hotel.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar.
 Hotel Hotel An der Kapelle in Meiningen 
Hotel An der Kapelle

Anton-Ulrich-Straße 19
98617 Meiningen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,5 van 10 (28 Beoordeling)


 vanaf 40,00 EUR  
Hotel in Meiningen: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 14 kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 3,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (0,3 km naar het centrum). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
U kunt uw auto op de parkeerplaatsen van het hotel neerzetten (gedeeltelijk tegen betaling, gedeeltelijk gratis). Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt)..
Uw kamer beschikt over kabel-tv en telefoon. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Sluit de avond af in het restaurant van het hotel waar natuurlijk ook vegetarische gerechten worden geserveerd. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Altstadthotel an der Werra in Meiningen 
Altstadthotel an der Werra

Baumbachstraße 2
98617 Meiningen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

9,2 van 10 (9 Beoordeling)


 vanaf 60,50 EUR  
Hotel in Meiningen: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 14 kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 1,0 km).
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Als elektronica voor uw ontspanning zijn radio en kabel-tv in de kamer aanwezig. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Ontspan u in de sauna met solarium van het hotel.
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel am Gisselgrund in Frankenhain 
Hotel am Gisselgrund

Ohrdrufer Straße 9
99330 Frankenhain, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,5 van 10 (35 Beoordeling)


 vanaf 40,00 EUR  
Hotel in Frankenhain: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 17 kamers.
Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,7 km in vogelvlucht).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
In de badkamer vindt u een haardroger en een badjas. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
U vindt sauna en solarium in het hotel. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Het restaurant beschikt over een eigen terras. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Het hotel beschikt over een café/bistro.
 Hotel Lindner Sport & Aktiv Hotels Werrapark Haus Frankenblick in Masserberg (Schnett) 
Lindner Sport & Aktiv Hotels Werrapark Haus Frankenblick

Am Kirchberg 15
98666 Masserberg (Schnett), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (45 Beoordeling)


 vanaf 49,50 EUR  
Hotel in Masserberg (Schnett): Het hotel met 81 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Het hotel ligt niet ver van het centrum (ca. 3,0 km).
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Naast massages en therapieën biedt het hotel ook een schoonheidssalon met solarium en een fitness center. Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. Ontspan u volledig in sauna en Turks bad van het hotel. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Het binnenbad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt.
U kunt in het hotel ook maaltijden voor diabetici of vegetariërs krijgen. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.
 Hotel Lindner Sport & Aktiv Hotels Werrapark Haus Heubacher Höhe in Masserberg (Heubach) 
Lindner Sport & Aktiv Hotels Werrapark Haus Heubacher Höhe

Rudolf-Breitscheid-Straße 41-45
98666 Masserberg (Heubach), Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (41 Beoordeling)


 vanaf 44,50 EUR  
Hotel in Masserberg (Heubach): 142 gastenkamers (waarvan 95 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 1,0 km verwijderd.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
Naast massages en therapieën biedt het hotel ook een schoonheidssalon met solarium en een fitness center. Ontspan u volledig in sauna en Turks bad van het hotel. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Het binnenbad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt.
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Romantik Hotel Sächsischer Hof in Meiningen 
Romantik Hotel Sächsischer Hof

Georgstraße 1
98617 Meiningen, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (24 Beoordeling)


 vanaf 81,00 EUR  
Hotel in Meiningen: Het hotel met 40 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Zowel naar de autoweg (3,0 km verwijderd) als naar het centrum (0,2 km) is niet ver van het hotel. De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,5.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. De kamers beschikken over televisie en telefoon. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk.
 Hotel Gastinger Hotel-Restaurant in Schmiedefeld am Rennsteig 
Gastinger Hotel-Restaurant

Ilmenauer Straße 21
98711 Schmiedefeld am Rennsteig, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,9 van 10 (36 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Schmiedefeld am Rennsteig: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 20 kamers.
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren prettig laten bezig houden: hier worden u schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Daarnaast beschikt het hotel over een sauna en een solarium.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes.
 Hotel Hotel Anders in Arnstadt 
Hotel Anders

Gehrener Straße 11
99310 Arnstadt, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (38 Beoordeling)


 vanaf 42,50 EUR  
Hotel in Arnstadt: Het hotel beschikt over 37 kamers waarvan 35 tweepersoonskamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 1,5 km. En tot het centrum slechts 1,5 km. Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Gewoon even ontspannen: in de sauna met whirlpool van het hotel is dit op elk moment mogelijk. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Bij mooi weer is het terras van het restaurant bijzonder uitnodigend. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Sporthotel Oberhof in Oberhof 
Sporthotel Oberhof

Am Harzwald 1
98559 Oberhof, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10 (32 Beoordeling)


 vanaf 46,50 EUR  
Hotel in Oberhof: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 63 kamers.
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken.
Van de Wellness-aanbiedingen in het hotel gaat het hart van mensen die ontspanning zoeken sneller tikken. Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen.
U kunt in het hotel ook maaltijden voor diabetici of vegetariërs krijgen. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken. In het hotel vindt u een gezellige wijn-/biersstube, die ook over een buitenterras beschikt.
 Hotel Hotel Zur Linde in Friedrichroda (Finsterbergen) 
Hotel Zur Linde

Rennsteigstraße 30
99894 Friedrichroda (Finsterbergen), Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,6 van 10 (49 Beoordeling)


 vanaf 33,00 EUR  
Hotel in Friedrichroda (Finsterbergen): Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 12 kamers.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten.
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen.
 Hotel Hotel Waldmühle in Zella-Mehlis 
Hotel Waldmühle

Lubenbachstr. 2
98544 Zella-Mehlis, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (27 Beoordeling)


 vanaf 49,50 EUR  
Hotel in Zella-Mehlis: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 32 kamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 0,5 km. En tot het centrum slechts 2,0 km.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Sauna en massages zijn slechts twee van de talrijke diensten van het hotel. In het borrelend water van de whirlpool komt u zelfs na inspannende dagen weer op andere gedachten. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant van het hotel - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Stadthotel Patrizier in Schmalkalden 
Stadthotel Patrizier

Weidebrunner Gasse 9
98574 Schmalkalden, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (29 Beoordeling)


 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Schmalkalden: 16 gastenkamers (5 éénpersoonskamers, 9 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Uw kamer biedt toegang tot het Internet.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel aktivhotel im FRIZ in Suhl 
aktivhotel im FRIZ

Neundorfer Straße 28
98527 Suhl, Duitsland

Hotel 1 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 38,00 EUR  
Hotel in Suhl: Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 1,0 km. En tot het centrum slechts 0,4 km. Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Als elektronica voor uw ontspanning zijn radio en kabel-tv in de kamer aanwezig. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Uw kamer biedt toegang tot het Internet. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Waldhotel Hubertus in Eisfeld 
Waldhotel Hubertus

Coburger Straße 501
98673 Eisfeld, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (42 Beoordeling)


 vanaf 47,00 EUR  
Hotel in Eisfeld: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 16 kamers.
Mensen die van ver komen waarderen de directe nabijheid van de autoweg.
Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst.
U kunt zich verheugen op een uitgebreid assortiment aan - ook vegetarische - gerechten in het restaurant van het hotel.
 Hotel Hotel Beck in Lauscha 
Hotel Beck

Bahnhofstraße 30
98724 Lauscha, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (40 Beoordeling)


 vanaf 38,00 EUR  
Hotel in Lauscha: Wie een comfortabele accommodatie en goede dienstverlening (24 uurs service) zoekt, is in dit 3-sterren hotel aan het juiste adres.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,3 km).
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard.
Als elektronica voor uw ontspanning zijn radio en kabel-tv in de kamer aanwezig. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Ontspan u in de sauna met solarium van het hotel. Sportieve gasten worden uitgenodigd de fitnessruimte te gebruiken.
Bij mooi weer is het terras van het restaurant bijzonder uitnodigend.
 Hotel Hotel Rennsteig in Masserberg 
Hotel Rennsteig

Am Badehaus 1
98666 Masserberg, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (20 Beoordeling)


 vanaf 64,00 EUR  
Hotel in Masserberg: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 92 comfortabel ingerichte kamers.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 1,0 km verwijderd. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,4 km).
Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Televisie, radio en een kluis zijn in elke kamer aanwezig. De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Vraag naar de diverse therapieën van het hotel! Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Im Kräutergarten in Cursdorf 
Hotel Im Kräutergarten

Ortsstraße 29 A - 31
98744 Cursdorf, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 40,50 EUR  
Hotel in Cursdorf: Het 3 sterren hotel heeft 34 kamers.
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 1,0 km. Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,5 km in vogelvlucht).
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Het hotel beidt u erkende therapieën, o.a. professionele massages. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon