hotel.info

Hotel Rügen | Hotels voordelig boeken | Rügen, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Rügen  Hotel Rügen | Hotels günstig buchen | Rügen, Duitsland Hotel Rügen | Book hotels at great rates | Rügen, Duitsland Hôtel Rügen | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Rügen, Duitsland Hotel Rügen | Reserva hoteles a buen precio | Rügen, Duitsland Hotel Rügen | Prenotare comodamente gli hotel | Rügen, Duitsland Hotel Rügen | Reserveu hotels a bon preu | Rügen, Duitsland Hotel Rügen | Výhodně rezervovat hotely | Rügen, Duitsland Hotellit Rügen | Varaa hotelleja edullisesti | Rügen, Duitsland Szálloda itt: Rügen| Szobafoglalás kedvező áron | Rügen, Duitsland Hotel Rügen | Hotels voordelig boeken | Rügen, Duitsland Hotel Rügen | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Rügen, Duitsland Hotel Rügen | Reserva barata de hotéis | Rügen, Duitsland Hotel Rügen | Rezervaţi hoteluri avantajos | Rügen, Duitsland Отель г. Rügen | Недорогое бронирование отелей | Rügen, Duitsland Hotell Rügen | Boka hotell billigt | Rügen, Duitsland Otel Rügen | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Rügen, Duitsland 酒店 Rügen | 优惠地预订酒店客房 | Rügen, Duitsland

Zoeken naar hotels voor Rügen. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Rügen
 Hotel Radisson Blu Resort Rügen in Trent / Rügen 
Radisson Blu Resort Rügen

Vaschwitz 17
18569 Trent / Rügen, Duitsland

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10 (8 Beoordeling)


 vanaf 59,25 EUR  
 Hotel Villa Belvedere in Binz (Ostseebad Binz) 
Villa Belvedere

Strandpromenade 37
18609 Binz (Ostseebad Binz), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (41 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Binz (Ostseebad Binz): De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 22 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,5 km). Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Uw auto kunt u tegen betaling in de garage van het hotel zetten. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
In uw kamer vindt u o.a. tv, telefoon en een waterkoker. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. In de kamer is ook een kluis.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Aparthotel Königslinie in Sassnitz 
Aparthotel Königslinie

Neu Mukran 15
18546 Sassnitz, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10 (81 Beoordeling)


 vanaf 25,00 EUR  
Hotel in Sassnitz: De beheerders van dit comfortabele middenklassehotel hechten veel waarde aan de goede verzorging van de gasten. Om die reden is bijvoorbeeld het hotelteam 24 uur per dag voor de gasten bereikbaar.
45 gastenkamers (waarvan 28 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd.
Het restaurant van het hotel biedt ook verrukkelijke vegetarische gerechten.
 Hotel Hotel Imperial in Binz (Ostseebad Binz) 
Hotel Imperial

Strandpromenade 20
18609 Binz (Ostseebad Binz), Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,9 van 10 (115 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Binz (Ostseebad Binz): Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 27 kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,1 km). Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken.
 Hotel Park-Hotel Sellin in Sellin 
Park-Hotel Sellin

Ostbahnstraße 20
18586 Sellin, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (102 Beoordeling)


 vanaf 42,00 EUR  
Hotel in Sellin: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 74 kamers.
Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
 Hotel Hotel Vier Jahreszeiten Binz in Binz (Ostseebad Binz) 
Hotel Vier Jahreszeiten Binz

Zeppelinstraße 8
18609 Binz (Ostseebad Binz), Duitsland

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10 (94 Beoordeling)


 vanaf 69,00 EUR  
Hotel in Binz (Ostseebad Binz): 76 gastenkamers (waarvan 53 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,1 km). De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 1,0.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Gebruik de badjas die voor u klaarligt om zo ontspannen naar uw massageafspraak te gaan. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Pay-tv te ontvangen.
In de sauna met Turks bad en solarium van het hotel komt u weer helemaal bij. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Het restaurant van het hotel serveert allerlei verrukkelijke gerechten, de bar verwacht u met koele dranken. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.
 Hotel Landhotel Rügen in Samtens 
Landhotel Rügen

Stönkvitz 2 a
18573 Samtens, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (15 Beoordeling)


 vanaf 29,00 EUR  
Hotel in Samtens: Het 3 sterren hotel heeft 32 kamers.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Zum Hafen in Sassnitz 
Hotel Zum Hafen

Hafenstraße 3
18546 Sassnitz, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (48 Beoordeling)


 vanaf 38,00 EUR  
Hotel in Sassnitz: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 18 kamers.
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,8 km in vogelvlucht). Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,0 km).
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
De hotelbar zorgt voor een koel drankje. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel Hotel Vier Jahreszeiten Binz Appartements in Binz (Ostseebad Binz) 
Hotel Vier Jahreszeiten Binz Appartements

Zeppelinstraße 7
18609 Binz (Ostseebad Binz), Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (12 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Binz (Ostseebad Binz): Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 45 kamers.
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,8 km in vogelvlucht). Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,0 km).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste.
Bij de inrichting van uw kamer behoort onder andere een haardroger en een waterkoker. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting).
Het hotel biedt u verschillende ontspanningsmogelijkheden: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden daarnaast ook schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Een zwembad (binnen) en een fitnessruimte staan tot uw beschikking om te relaxen en te ontspannen. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! In het Turks bad kunt u na een dag vol nieuwe belevenissen helemaal ontspannen en de ziel tot rust laten komen. Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten.
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hotel Solthus am See in Ostseebad Baabe 
Hotel Solthus am See

Bollwerkstraße 1
18586 Ostseebad Baabe, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,6 van 10 (63 Beoordeling)


 vanaf 52,00 EUR  
Hotel in Ostseebad Baabe: Het hotel met 39 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 2,0 km).
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Trakteer u zelf op een beetje ontspanning: met sauna, solarium, Turks bad en whirlpool is hiervoor zo goed mogelijk gezorgd - en u voelt zich helemaal lekker in de behaaglijke badjassen van het hotel! Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. Trainen of relaxen - in het binnenbad van het hotel is alles mogelijk! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken.
 Hotel Hotel Am Rugard in Bergen 
Hotel Am Rugard

Rugardweg 10
18528 Bergen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (58 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Bergen: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 22 kamers.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Direct met een badjas naar de sauna: nu kan de avondontspanning beginnen! De kamers beschikken over televisie en telefoon.
In het hotel is een solarium dat op elk moment tot uw beschikking staat. Ontspan u volledig in het populaire Turkse bad van het hotel. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Het restaurant van het hotel beschikt bij mooi weer over een terras.
 Hotel Hotel Moritzdorf in Ostseebad Sellin (Moritzdorf) 
Hotel Moritzdorf

Moritzdorf 15
18586 Ostseebad Sellin (Moritzdorf), Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

9,0 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Ostseebad Sellin (Moritzdorf): 21 gastenkamers (waarvan 20 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 3,0 km).
Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Als u hier overnacht, hoeft u geen badjas of haardroger mee te nemen - beide vindt u in de badkamer van het hotel.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken.
 Hotel Störtebeker Sporthotel Rügen in Samtens 
Störtebeker Sporthotel Rügen

Bergener Straße 1
18573 Samtens, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (35 Beoordeling)


 vanaf 43,00 EUR  
Hotel in Samtens: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 63 kamers.
De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 1,0.
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Het hotel biedt u verschillende ontspanningsmogelijkheden: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden daarnaast ook schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. Sportieve gasten zullen zich verheugen op het zwembad en de fitnessruimte van het hotel. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.
 Hotel nymphe strandhotel & apartments in Binz (Ostseebad Binz) 
nymphe strandhotel & apartments

Strandpromenade 48
18609 Binz (Ostseebad Binz), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (49 Beoordeling)


 vanaf 69,00 EUR  
Hotel in Binz (Ostseebad Binz): Het 4-sterren hotel met 52 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,5 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,5 km in vogelvlucht).
Maak tegen betaling gebruik van de garageplaatsen van het hotel. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. In uw kamer vindt u onder andere tv, telefoon en waterkoker. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Gebruik de badjas die voor u klaarligt om zo ontspannen naar uw massageafspraak te gaan. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting). Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
U kunt zich na een dag vol belevenissen relaxen in sauna en Turks bad van het hotel. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Rugard Strandhotel in Binz (Ostseebad Binz) 
Rugard Strandhotel

Strandpromenade 62
18609 Binz (Ostseebad Binz), Duitsland

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (36 Beoordeling)


 vanaf 69,00 EUR  
Hotel in Binz (Ostseebad Binz): Het 5-sterren luxe hotel heeft 231 kamers en voldoet aan de hoogste eisen.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,9 km). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,8 km in vogelvlucht).
Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Maak gebruik van de vele wellness-aanbiedingen van het hotel, zoals bijv. sauna, solarium, Turks bad en whirlpool - een badjas ligt voor u klaar. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Ook een minibar en een kluis zijn in de hotelkamer geïnstalleerd. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon. Op de kamer vindt u een internettoegang.
Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken. Trek uw baantjes en blijf fit in het binnenbad van het hotel!
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en biedt u ook graag speciale gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken.
 Hotel Grand Hotel Binz in Binz (Ostseebad Binz) 
Grand Hotel Binz

Strandpromenade 7
18609 Binz (Ostseebad Binz), Duitsland

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

8,6 van 10 (34 Beoordeling)


 vanaf 115,00 EUR  
Hotel in Binz (Ostseebad Binz): Dit 5-sterren hotel heeft in totaal 124 luxueus ingerichte kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,5 km).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Maak gebruik van de vele wellness-aanbiedingen van het hotel, zoals bijv. sauna, solarium, Turks bad en whirlpool - een badjas ligt voor u klaar. Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Een zwembad (binnen) en een fitnessruimte staan tot uw beschikking om te relaxen en te ontspannen. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel. Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en biedt u ook graag speciale gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Pension Villa Elisabeth in Saßnitz 
Pension Villa Elisabeth

Bergstraße 20
18546 Saßnitz, Duitsland

Hotel 1 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (39 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Saßnitz: Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 1,0 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,5 km).
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Het hotelmanagement staat het meenemen van huisdieren toe.
Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon.
 Hotel Strandhotel Binz in Binz 
Strandhotel Binz

Strandpromenade 33
18609 Binz, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 89,00 EUR  
Hotel in Binz: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 54 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,5 km).
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage.
Bij mooi weer is het terras van het restaurant bijzonder uitnodigend. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Cliff-Hotel Rügen in Ostseebad Sellin 
Cliff-Hotel Rügen

Siedlung am Wald 22 a
18586 Ostseebad Sellin, Duitsland

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

7,3 van 10 (35 Beoordeling)


 vanaf 75,00 EUR  
Hotel in Ostseebad Sellin: Het luxehotel heeft in totaal 246 eerste klasse ingerichte kamers en suites.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 1,0 km).
Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Trakteer u zelf op een beetje ontspanning: met sauna, solarium, Turks bad en whirlpool is hiervoor zo goed mogelijk gezorgd - en u voelt zich helemaal lekker in de behaaglijke badjassen van het hotel! Als elektronica voor uw ontspanning zijn radio, kabel-tv en pay-tv op uw kamer aanwezig. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Ook kluis en minibar horen tot de kameruitrusting. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Het hotel beschikt over een omvangrijk therapieaanbod. Bijzonder geliefd zijn hierbij de professionele massages. Sportieve gasten zullen zich verheugen op het zwembad en de fitnessruimte van het hotel. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Landhotel Ulmenhof in Putbus OT Vilmnitz 
Landhotel Ulmenhof

Chausseestraße 5
18581 Putbus OT Vilmnitz, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,2 van 10 (39 Beoordeling)


 vanaf 40,00 EUR  
Hotel in Putbus OT Vilmnitz: Dit hotel beschikt over 32 kamers (waarvan 27 kamers voor twee personen).
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. De kamers beschikken over televisie en telefoon.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten).
 Hotel Strandhotel Baabe in Baabe 
Strandhotel Baabe

Strandstraße 24-28
18586 Baabe, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (44 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Baabe: Het hotel met 42 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,0 km).
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
Trakteer u zelf op een beetje ontspanning: met sauna, solarium, Turks bad en whirlpool is daarvoor uitstekend gezorgd! Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan.
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken.
 Hotel Hotel Badehaus Goor in Putbus (Lauterbach) 
Hotel Badehaus Goor

Fürst-Malte-Allee 1
18581 Putbus (Lauterbach), Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (125 Beoordeling)


 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Putbus (Lauterbach): Het hotel met 88 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 1,0 km).
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Direct met een badjas naar de sauna: nu kan de avondontspanning beginnen! De kamers beschikken over televisie en telefoon. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Naast massages en therapieën biedt het hotel ook een schoonheidssalon met solarium en een fitness center. Ontspan u volledig in het populaire Turkse bad van het hotel. Het binnenbad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel im-jaich Wasserferienwelt in Lauterbach 
im-jaich Wasserferienwelt

Am Yachthafen 1
18581 Lauterbach, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 35,00 EUR  
Hotel in Lauterbach: Het 4-sterren hotel met 32 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,2 km in vogelvlucht).
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
 Hotel Hotel Xenia in Ostseebad Sellin 
Hotel Xenia

Wilhelmstraße 26
18586 Ostseebad Sellin, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (52 Beoordeling)


 vanaf 34,00 EUR  
Hotel in Ostseebad Sellin: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 38 kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,1 km).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen..
De kamers zijn voorzien van radio en televisie.
Het restaurant beschikt over een eigen terras. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Rügen Park in Gingst 
Hotel Rügen Park

Mühlenstraße 33
18569 Gingst, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,7 van 10 (18 Beoordeling)


 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Gingst: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 80 kamers.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en amuseer u met het aangenaam gezelschap aan de bar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon