hotel.info

Hotel Provincie Messina | Hotels voordelig boeken | Provincie Messina, Italië

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Italië | Provincie Messina  Hotel Provincie Messina | Hotels günstig buchen | Provincie Messina, Italië Hotel Provincie Messina | Book hotels at great rates | Provincie Messina, Italië Hôtel Provincie Messina | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Provincie Messina, Italië Hotel Provincie Messina | Reserva hoteles a buen precio | Provincie Messina, Italië Hotel Provincie Messina | Prenotare comodamente gli hotel | Provincie Messina, Italië Hotel Provincie Messina | Reserveu hotels a bon preu | Provincie Messina, Italië Hotel Provincie Messina | Výhodně rezervovat hotely | Provincie Messina, Italië Hotellit Provincie Messina | Varaa hotelleja edullisesti | Provincie Messina, Italië Szálloda itt: Provincie Messina| Szobafoglalás kedvező áron | Provincie Messina, Italië Hotel Provincie Messina | Hotels voordelig boeken | Provincie Messina, Italië Hotel Provincie Messina | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Provincie Messina, Italië Hotel Provincie Messina | Reserva barata de hotéis | Provincie Messina, Italië Hotel Provincie Messina | Rezervaţi hoteluri avantajos | Provincie Messina, Italië Отель г. Provincie Messina | Недорогое бронирование отелей | Provincie Messina, Italië Hotell Provincie Messina | Boka hotell billigt | Provincie Messina, Italië Otel Provincie Messina | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Provincie Messina, Italië 酒店 Provincie Messina | 优惠地预订酒店客房 | Provincie Messina, Italië

Zoeken naar hotels voor Provincie Messina. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Provincie Messina
 Hotel Nike Hotel in Giardini Naxos 
Nike Hotel

Via Calcide Eubea 27
98035 Giardini Naxos, Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Giardini Naxos: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 57 kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 2,6 km) en tegelijkertijd erg centraal (1,2 km naar het centrum).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren.
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Er is ook een kluis aanwezig.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Sluit uw avond af in het restaurant en / of aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een café/bistro.
 Hotel Hotel Porto Azzurro in Giardini Naxos 
Hotel Porto Azzurro

Largo I Aprile 1
98030 Giardini Naxos, Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 40,00 EUR  
Hotel in Giardini Naxos: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 12 kamers.
Voor beursbezoekers is de ligging van het hotel ideaal, omdat de afstand slechts 0,5 km bedraagt. Uw accommodatie is zeer gunstig gelegen, direct aan de autoweg.
Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. De kamers beschikken over televisie en telefoon. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken. In de kamer is ook een kluis. Alle kamers in het hotel beschikken over airconditioning.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Het restaurant van het hotel biedt allerlei verrukkelijke gerechten - vraag ook naar diabetesgerechten en vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken.
 Hotel Hotel Baia Portinenti in Lipari 
Hotel Baia Portinenti

Porto delle Genti
98055 Lipari, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Lipari: Het 4-sterren hotel met 27 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Zakelijk reizenden waarderen de nabijheid van de beursgebouwen (1,0 km). Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,2 km).
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers met klimaatbeheersing hebben natuurlijk kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. Bij de inrichting van uw kamer behoort onder andere een haardroger en een waterkoker.
Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten.
In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten.
 Hotel Hotel Kassiopea in Giardini Naxos 
Hotel Kassiopea

Via Jannuzzo 29/31
98030 Giardini Naxos, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Giardini Naxos: Het 4-sterren hotel heeft 20 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 1,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (0,5 km naar het centrum). Zakelijk reizenden waarderen de nabijheid van de beursgebouwen (0,3 km).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren.
In alle kamers wordt u de mogelijkheid geboden zelf koffie en thee te zetten. Verder kunt u gebruik maken van de minibar en de haardroger in de badkamer. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. Alle hotelkamers hebben airconditioning. Er is ook een kluis aanwezig.
Sluit uw avond af in het restaurant en / of aan de hotelbar.
 Hotel Terralcantara - Parco Gole Alcantara in Graniti 
Terralcantara - Parco Gole Alcantara

Via Nazionale 185
98036 Graniti, Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Graniti: Het gemotiveerde hotelteam (24 h voor u aanwezig) heet u hartelijk welkom in dit comfortabele 3 sterren hotel.
Het hotel heeft 50 kamers (30 tweepersoonskamers).
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen.. Maak gebruik van de business-etage van het hotel.
In alle kamers wordt u de mogelijkheid geboden zelf koffie en thee te zetten. Verder kunt u gebruik maken van de minibar en de haardroger in de badkamer. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Alle hotelkamers hebben airconditioning.
Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Gun u een time-out en maak gebruik van het solarium.
Sluit de avond af in het restaurant van het hotel waar natuurlijk ook vegetarische gerechten worden geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Het hotel beschikt over een café/bistro. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel La Plage Resort in Taormina 
La Plage Resort

Via Nazionale, 107/A
98039 Taormina, Italië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 350,00 EUR  
Hotel in Taormina: Het luxehotel heeft in totaal 60 eerste klasse ingerichte kamers en suites.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 1,0 km. En tot het centrum slechts 2,0 km.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Tot de standaarduitrusting van de hotelkamers behoren airconditioning, minibar en haardroger.
Overeenkomstig de standaard van het hotel kunt u ook in het restaurant topkwaliteit en uitstekende service verwachten.
 Hotel Hotel La Rosa del Mare in Piraino 
Hotel La Rosa del Mare

Contrada San Leonardo, 31
98060 Piraino, Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 30,00 EUR  
Hotel in Piraino: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 10 kamers.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 1,0 km).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren.
Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken. Alle kamers in het hotel beschikken over airconditioning.
Op het terras van het hotel kunt u bij mooi weer buiten eten.
 Hotel Hotel Aktea in Lipari 
Hotel Aktea

Via Falcone e Borsellino
98055 Lipari, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Lipari: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 40 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,3 km).
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het hotel beschikt over een business-etage.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Ook kluis en minibar horen tot de kameruitrusting. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst.
In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk! In het borrelend water van de whirlpool komt u zelfs na inspannende dagen weer op andere gedachten.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Soleado in Taormina 
Hotel Soleado

Via Dietro Cappuccini, 41/a
98039 Taormina, Italië

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 75,00 EUR  
Hotel in Taormina: Het hotel heeft 2 sterren en biedt in totaal 33 gastenkamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 3,0 km. En tot het centrum slechts 0,6 km.
Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard.
De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk!
Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Villa Nefele in Giardini Naxos 
Hotel Villa Nefele

Via Vulcano, 2
98030 Giardini Naxos, Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 70,00 EUR  
Hotel in Giardini Naxos: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 16 kamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 3,0 km. En tot het centrum slechts 0,0 km. Van het hotel naar de beursgebouwen is het maar 2,0 kilometer.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
Tot de standaarduitrusting van de hotelkamers behoren airconditioning, minibar en haardroger. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. In de kamer is ook een kluis.
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Imperiale in Taormina 
Hotel Imperiale

Via Circonvallazione, 11
98039 Taormina, Italië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 180,00 EUR  
Hotel in Taormina: Dit 5-sterren hotel heeft in totaal 63 luxueus ingerichte kamers.
Van de autoweg tot het hotel (1,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 0,0 km).
Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren.
De kamers met airconditioning zijn voorzien van kabel-tv, telefoon, haardroger en minibar. De wellness-aanbiedingen in het hotel doen het hart van de ontspanningszoekers sneller kloppen-hiervoor kunt u een badjas gebruiken. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. Andere bijzonderheden in de gastenkamers: kluis en waterkoker (voor koffie en thee). Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Pay-tv te ontvangen.
Het hotel beidt u erkende therapieën, o.a. professionele massages. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten bestellen. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten.
 Hotel Panoramic Hotel in Taormina 
Panoramic Hotel

Via Nazionale 196/B
98039 Taormina, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 200,00 EUR  
Hotel in Taormina: Het hotel met 23 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Het hotel beidt de mogelijkheid niet-rokenkamers en kamers voor gehandicapten te boeken. Zou u dit willen aangeven bij uw boeking? Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De huisregels van het hotel staan toe dat u huisdieren meeneemt. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. De kamers beschikken over een televisietoestel met kabelaansluiting.
Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. In het hotel is een solarium dat op elk moment tot uw beschikking staat.
 Hotel Hotel Pagano in St.  Alessio Siculo (Sant Alessio Siculo) 
Hotel Pagano

Via Consolare Valeria, 199
98030 St. Alessio Siculo (Sant Alessio Siculo), Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 35,00 EUR  
Hotel in St. Alessio Siculo (Sant Alessio Siculo): Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 18 kamers.
De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,1.
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Het restaurant van het hotel biedt allerlei verrukkelijke gerechten - vraag ook naar diabetesgerechten en vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.
 Hotel Hotel Solemar in St.  Alessio Siculo (Sant'Alessio Siculo) 
Hotel Solemar

Via Lungomare, 94
98030 St. Alessio Siculo (Sant'Alessio Siculo), Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 48,00 EUR  
Hotel in St. Alessio Siculo (Sant'Alessio Siculo): Wie een comfortabele accommodatie en goede dienstverlening (24 uurs service) zoekt, is in dit 3-sterren hotel aan het juiste adres.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Alle kamers zijn met een airconditioning uitgerust en bieden daarnaast nog andere faciliteiten, zoals kabel-TV, internetverbinding en een haardroger in de badkamer. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant van het hotel - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Genovese Residence in Tonnarella (Citta Tonnarella di Furnari) 
Genovese Residence

C.so Palermo 100
98057 Tonnarella (Citta Tonnarella di Furnari), Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Tonnarella (Citta Tonnarella di Furnari): Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 26 kamers.
Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt.
 Hotel Hotel Terme Acqua Grazia in Ali' Terme (Ali'Terme) 
Hotel Terme Acqua Grazia

Via Francesco Crispi, 187
98021 Ali' Terme (Ali'Terme), Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Ali' Terme (Ali'Terme): Het 4-sterren hotel met 22 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,5 km). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,0 km in vogelvlucht).
De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Maak gebruik van de business-etage van het hotel.
De inrichting van de kamer laat niets te wensen over: er is kabel-tv, airconditioning, telefoon, een minibar en een haardroger. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Pay-tv is aanwezig. Er is ook een kluis aanwezig.
Laat u tussen twee saunasessies met een massage verwennen. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Het Turks bad in het hotel zorgt voor een aangename ontspanning. Naast andere gemakken beschikt het hotel ook over een whirlpool. Vraag naar de diverse therapieën van het hotel! U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken.
 Hotel Grand Avalon Sikani Resort in Gioiosa Marea 
Grand Avalon Sikani Resort

Contrada Licari
98063 Gioiosa Marea, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Gioiosa Marea: Het 4-sterren hotel heeft 119 comfortabel ingerichte kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,4 km). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Maak gebruik van de business-etage van het hotel. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
De inrichting van de kamer laat niets te wensen over: er is kabel-tv, airconditioning, telefoon, een minibar en een haardroger. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Er is ook een kluis aanwezig.
In dit hotel kunt u zich bij professionele massages ontspannen en ook andere therapieën doen. Train uw uithoudingsvermogen in de fitnessruimte en ontspan u daarna in het zwembad van het hotel. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Naast andere gemakken beschikt het hotel ook over een whirlpool. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Kennedy in St.  Alessio Siculo (Sant'Alessio Siculo) 
Hotel Kennedy

Via Domenico Costa, 2
98030 St. Alessio Siculo (Sant'Alessio Siculo), Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in St. Alessio Siculo (Sant'Alessio Siculo): Wie een comfortabele accommodatie en goede dienstverlening (24 uurs service) zoekt, is in dit 3-sterren hotel aan het juiste adres.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,0 km).
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst.
Trainen of relaxen - in het binnenbad van het hotel is alles mogelijk! Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Esperia in Milazzo 
Hotel Esperia

Via Tono, 128
98057 Milazzo, Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 70,00 EUR  
Hotel in Milazzo: Het gemotiveerde hotelteam (24 h voor u aanwezig) heet u hartelijk welkom in dit comfortabele 3 sterren hotel.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 3,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (0,5 km naar het centrum).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren.
In de badkamer vindt u een haardroger en een badjas. Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon. Alle hotelkamers hebben airconditioning.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Het restaurant beschikt over een eigen terras. Neem een drankje aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een café/bistro.
 Hotel Hotel Rocce Azzurre in Lipari 
Hotel Rocce Azzurre

Via Maddalena No 69
98055 Lipari, Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 94,00 EUR  
Hotel in Lipari: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 33 kamers.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
Tot de standaarduitrusting van de hotelkamers behoren airconditioning, minibar en haardroger. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. In de kamer is ook een kluis.
In het borrelend water van de whirlpool komt u zelfs na inspannende dagen weer op andere gedachten. In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken.
 Hotel Hotel Signum in Malfa 
Hotel Signum

Via Scalo 15
98050 Malfa, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 170,00 EUR  
Hotel in Malfa: Het hotel met 30 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,1 km).
Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
De kamers met airconditioning zijn voorzien van kabel-tv, telefoon, haardroger en minibar. De wellness-aanbiedingen in het hotel doen het hart van de ontspanningszoekers sneller kloppen-hiervoor kunt u een badjas gebruiken. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. Op de kamer vindt u een internettoegang.
Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - hier komen ook vegetariërs aan hun trekken. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel Eros Hotel in Vulcano 
Eros Hotel

Via Porto Levante 64
98050 Vulcano, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 185,00 EUR  
Hotel in Vulcano: Het 4-sterren hotel met 26 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,5 km).
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over een minibar en een haardroger. Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. Vanuit uw kamer loopt u zonder problemen in de klaargelegde badjas naar de massageruimte. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon. Er is ook een kluis aanwezig. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. Pay-tv is aanwezig.
Trek uw baantjes en houd u fit: in de zwembaden van het hotel geniet u van het koele water naar keuze binnen of bij mooi weer in de open lucht! Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Gun u een time-out en maak gebruik van het solarium.
 Hotel La Zagara Hotel in Lipari 
La Zagara Hotel

Via T. Aurora
98055 Lipari, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Lipari: Het hotel met 20 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 3,0 km).
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Tot de standaarduitrusting van de hotelkamers behoren airconditioning, minibar en haardroger. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). In de kamer is ook een kluis.
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Red Hotel Sant' Elia in Sant'Agata di Militello 
Red Hotel Sant' Elia

Contrada Sant' Elia
98076 Sant'Agata di Militello, Italië

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Sant'Agata di Militello: Het hotel heeft 2 sterren en biedt in totaal 20 gastenkamers.
Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen.
Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer.
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en amuseer u met het aangenaam gezelschap aan de bar.
 Hotel Cirucco Village in Milazzo 
Cirucco Village

Strada Panoramica 66
98057 Milazzo, Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Milazzo: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 26 kamers.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
In uw kamer vindt u onder andere tv, telefoon en waterkoker. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Alle kamers in het hotel beschikken over airconditioning.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon