Hotel Palamós | Hotels voordelig boeken | Gerona (provincie), Spanje

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Spanje | Palamós

 Alle hotels in Palamós weergeven

Tophotels in Palamós in januari

 Hotel Hotel Ancora in Palamós (Palamos) 
Hotel Ancora

Josep Pla
17230 Palamós (Palamos), Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

5,6 van 10
(4 Beoordeling)



 vanaf 53,40 EUR  
Hotel in Palamós (Palamos): Het 3 sterren hotel heeft 46 kamers.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Alle hotelkamers hebben airconditioning. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon.
Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht!
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken. Het hotel beschikt over een café/bistro.
 Hotel Hostal Residencia Catalina in Palamós 
Hostal Residencia Catalina

Calle Foment 16
17230 Palamós, Spanje

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 112,50 EUR  
Hotel in Palamós: Dit ideale reisadres heeft 2 sterren en biedt in totaal 22 gastenkamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,2 km).
Het hotelmanagement staat het meenemen van huisdieren toe.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Alle hotelkamers hebben airconditioning. Er is ook een kluis aanwezig.
Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hotel Aubi in Calonge (Sant Antoni de Calonge) 
Hotel Aubi

Calle Sant Antoni, 253
17252 Calonge (Sant Antoni de Calonge), Spanje

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Calonge (Sant Antoni de Calonge): Het hotel heeft 2 sterren en biedt in totaal 70 gastenkamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,5 km).
Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer.
In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen.
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en amuseer u met het aangenaam gezelschap aan de bar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Hotel Reimar in Calonge (Sant Antoni de Calonge) 
Hotel Reimar

Paseo Torre Valentina s/n
17252 Calonge (Sant Antoni de Calonge), Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 43,00 EUR  
Hotel in Calonge (Sant Antoni de Calonge): De beheerders van dit comfortabele middenklassehotel hechten veel waarde aan de goede verzorging van de gasten. Om die reden is bijvoorbeeld het hotelteam 24 uur per dag voor de gasten bereikbaar.
49 gastenkamers (waarvan 18 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Het hotel ligt niet ver van het centrum (ca. 2,0 km).
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken. Alle kamers in het hotel beschikken over airconditioning. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Inde whirlpool kunt u zich helemaal ontspannen en de stress van de buitenwereld vergeten. In het hotel is een solarium dat op elk moment tot uw beschikking staat. Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - hier komen ook vegetariërs aan hun trekken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken. In het hotel vindt u een gezellige wijn-/biersstube, die ook over een buitenterras beschikt.
 Hotel Silken Park Hotel San Jorge in Platja d´Aro 
Silken Park Hotel San Jorge

Ctra. De Palamos, s/n
17250 Platja d´Aro, Spanje

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,6 van 10
(11 Beoordeling)



 vanaf 49,50 EUR  
Hotel in Platja d´Aro: Het hotel met 119 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Voor uw comfort zijn in de badkamer haardroger en badjas aanwezig. De kamers beschikken over televisie en telefoon. De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over Internettoegang. Minibar en kluis behoren eveneens tot de kameruitrusting. Pay-tv te ontvangen.
Het hotel biedt u verschillende mogelijkheden om u te ontspannen: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden verder professionele massages aangeboden. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten.
Op het terras van het hotel kunt u bij mooi weer buiten eten. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.

 Alle hotels in Palamós weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1046 hotels
Rome
591 hotels
Londen
439 hotels
Praag
442 hotels
Barcelona
297 hotels
New York
270 hotels
Hamburg
201 hotels
Wenen
228 hotels
Venetië
207 hotels
Amsterdam
160 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2010 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon