Hotel Overath | Hotels voordelig boeken | Noord-Rijnland-Westfalen, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Overath

 Alle hotels in Overath weergeven

Tophotels in Overath in december

 Hotel Hotel Alte Poststation in Overath 
Hotel Alte Poststation

Klef 105
51491 Overath, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,3 van 10
(64 Beoordeling)



 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Overath: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 48 kamers.
Zowel naar de autoweg (0,5 km verwijderd) als naar het centrum (2,0 km) is niet ver van het hotel.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Restaurant Lüdenbach in Overath 
Hotel Restaurant Lüdenbach

Klef 99
51491 Overath, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10
(24 Beoordeling)



 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Overath: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 28 kamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 0,3 km. En tot het centrum slechts 2,0 km.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Het hotel biedt een sauna.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Landhotel Naafs-Häuschen in Lohmar 
Landhotel Naafs-Häuschen

Naafshäuschen 1
53797 Lohmar, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10
(9 Beoordeling)



 vanaf 95,00 EUR  
Hotel in Lohmar: Het hotel heeft 44 kamers (44 tweepersoonskamers).
Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over Internettoegang. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
In het hotel vindt u een sauna, een Turks bad en een solarium. Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen.
Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Het hotel beschikt over een café/bistro. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Hotel Schloss Auel in Lohmar 
Hotel Schloss Auel

Haus Auel 1
53797 Lohmar, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,7 van 10
(37 Beoordeling)



 vanaf 90,00 EUR  
Hotel in Lohmar: Het 4-sterren hotel heeft 15 comfortabel ingerichte kamers.
De golfbaan ligt op loopafstand en is slechts 0,0 km verwijderd.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel AKZENT Aggertal-Hotel Zur alten Linde in Lohmar 
AKZENT Aggertal-Hotel Zur alten Linde

Bartholomäusstraße 8
53797 Lohmar, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

6,3 van 10
(8 Beoordeling)



 vanaf 89,00 EUR  
Hotel in Lohmar: Het hotel beschikt over 27 kamers: 17 eenpersoons- en 9 tweepersoonskamers.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Natuurlijk zorgt het hotel voor een badjas voor de sauna e.d. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel. Het Turks bad in het hotel zorgt voor een aangename ontspanning.
Vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Het hotel beschikt over een café/bistro. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.

 Alle hotels in Overath weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1042 hotels
Rome
582 hotels
Praag
444 hotels
Londen
441 hotels
Barcelona
289 hotels
New York
268 hotels
Wenen
227 hotels
Venetië
206 hotels
Hamburg
199 hotels
Amsterdam
156 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon