Hotel Olivet | Hotels voordelig boeken | Centre/ Val-de-Loire, Frankrijk

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Frankrijk | Olivet

 Alle hotels in Olivet weergeven

Tophotels in Olivet in januari

 Hotel Comfort Hotel Orleans Sud in Orléans (Orleans) 
Comfort Hotel Orleans Sud

Rue Anthelme Brillat Savarin, Zone Expo Sud
45100 Orléans (Orleans), Frankrijk

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10
(8 Beoordeling)



 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Orléans (Orleans): Het 2 sterren hotel beschikt over 43 kamers.
Zakelijk reizenden waarderen de nabijheid van de beursgebouwen (0,5 km).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen..
Uw kamer beschikt over kabel-tv en telefoon. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. Bij de inrichting van uw kamer behoort onder andere een haardroger en een waterkoker.
Sluit uw avond af in het restaurant en aan de bar van het hotel. Het hotel beschikt over een café/bistro.
 Hotel Hotel Villa Marjane in Saint-Jean-le-Blanc 
Hotel Villa Marjane

121, route de Sandillon
45650 Saint-Jean-le-Blanc, Frankrijk

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 60,00 EUR  
 Hotel Hotel Domaine des Portes de Sologne in Orléans (Orleans) 
Hotel Domaine des Portes de Sologne

Parc de Limere, 45160 Ardon
45160 Orléans (Orleans), Frankrijk

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 95,00 EUR  
Hotel in Orléans (Orleans): De hotelcrew (dag en nacht beschikbaar) heet de gasten hartelijk welkom in haar comfortabele 3 sterren hotel.
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger.
U kunt al bij de check-in een tennisbaan boeken of informatie vragen over de situatie op de nabij gelegen golfbaan. U kunt zich na een dag vol belevenissen relaxen in sauna en Turks bad van het hotel. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water!
Het restaurant van het hotel verheugt zich op uw bezoek.
 Hotel Hotel Escale Oceania in Orléans (Orleans) 
Hotel Escale Oceania

16 Quai Saint Laurent
45000 Orléans (Orleans), Frankrijk

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10
(3 Beoordeling)



 vanaf 70,00 EUR  
Hotel in Orléans (Orleans): Dit 2-sterren hotel kan zijn gasten in totaal 50 kamers huisvesten.
Aangezien het hotel vlakbij de autoweg ligt (1,0 km) rijdt u er zo naartoe.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting).
De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel Mercure Orleans Centre in Orléans (Orleans) 
Mercure Orleans Centre

44, quai Barentin
45000 Orléans (Orleans), Frankrijk

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10
(20 Beoordeling)



 vanaf 116,00 EUR  
Hotel in Orléans (Orleans): 111 geluiddichte kamers met airconditioning. Gelegen in het hart van de stad met uitzicht op de Loire. Gemakkelijk bereikbaar via de kades en dichtbij het kruispunt van de hoofdsnelwegen. Het hotel bevindt zich op 800m van de kathedraal en op 3 km van het Wetenschapsmuseum. Het beschikt over een eigen parkeerterrein (tegen betaling), een terras en een zwembad.

 Alle hotels in Olivet weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1043 hotels
Rome
589 hotels
Londen
439 hotels
Praag
443 hotels
Barcelona
296 hotels
New York
270 hotels
Hamburg
202 hotels
Wenen
228 hotels
Venetië
206 hotels
Amsterdam
159 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2010 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon