hotel.info

Hotel Obernitz | Hotels voordelig boeken | Nordböhmen, Tsjechië

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Tsjechië | Obernitz  Hotel Obernitz | Hotels günstig buchen | Nordböhmen, Tsjechië Hotel Obernitz | Book hotels at great rates | Nordböhmen, Tsjechië Hôtel Obernitz | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Nordböhmen, Tsjechië Hotel Obernitz | Reserva hoteles a buen precio | Nordböhmen, Tsjechië Hotel Obernitz | Prenotare comodamente gli hotel | Nordböhmen, Tsjechië Hotel Obernitz | Reserveu hotels a bon preu | Nordböhmen, Tsjechië Hotel Obernitz | Výhodně rezervovat hotely | Nordböhmen, Tsjechië Hotellit Obernitz | Varaa hotelleja edullisesti | Nordböhmen, Tsjechië Szálloda itt: Obernitz| Szobafoglalás kedvező áron | Nordböhmen, Tsjechië Hotel Obernitz | Hotels voordelig boeken | Nordböhmen, Tsjechië Hotel Obernitz | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Nordböhmen, Tsjechië Hotel Obernitz | Reserva barata de hotéis | Nordböhmen, Tsjechië Hotel Obernitz | Rezervaţi hoteluri avantajos | Nordböhmen, Tsjechië Отель г. Obernitz | Недорогое бронирование отелей | Nordböhmen, Tsjechië Hotell Obernitz | Boka hotell billigt | Nordböhmen, Tsjechië Otel Obernitz | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Nordböhmen, Tsjechië 酒店 Obernitz | 优惠地预订酒店客房 | Nordböhmen, Tsjechië

Zoeken naar hotels voor Obernitz. Wij hebben 23 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Obernitz
 Hotel Hotel Cascade in Most 
Hotel Cascade

Radnicni 3
434 01 Most, Tsjechië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 25,00 EUR  
Hotel in Most: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 159 kamers.
Uw kamer beschikt over kabel-tv en telefoon.
Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
 Hotel Hotel Casanova in Duchcov 
Hotel Casanova

Husova 45
41901 Duchcov, Tsjechië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,6 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 700,00 CZK  
Hotel in Duchcov: Wie een comfortabele accommodatie en goede dienstverlening (24 uurs service) zoekt, is in dit 3-sterren hotel aan het juiste adres.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,5 km).
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Bij mooi weer is het terras van het restaurant bijzonder uitnodigend. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Almond in Teplice 
Hotel Almond

Stara Duchkovska 28
41503 Teplice, Tsjechië

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 490,00 CZK  
Hotel in Teplice: Het hotel beschikt over 11 kamers waarvan 6 tweepersoonskamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 1,0 km. En tot het centrum slechts 1,5 km.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
 Hotel Hotel Giovanni Giacomo in Teplice 
Hotel Giovanni Giacomo

Vrchlickeho 1234/17
41501 Teplice, Tsjechië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (6 Beoordeling)


 vanaf 26,00 EUR  
Hotel in Teplice: Het 4-sterren hotel met 25 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,6 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,3 km in vogelvlucht).
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over een minibar en een haardroger. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt.
Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel.
Het restaurant van het hotel verheugt zich op uw bezoek.
 Hotel Hotel Teplice Plaza in Teplice 
Hotel Teplice Plaza

U Novych lazni 3270
41501 Teplice, Tsjechië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 3400,00 CZK  
Hotel in Teplice: Het 5-sterren luxe hotel heeft 40 kamers en voldoet aan de hoogste eisen.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 3,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (1,0 km naar het centrum). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Maak gebruik van de business-etage van het hotel. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste.
De kamers met airconditioning zijn comfortabel ingericht: Kabel-tv, haardroger, een mogelijkheid om koffie/thee te zetten en nog veel meer. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon.
In dit hotel kunt u zich bij professionele massages ontspannen en ook andere therapieën doen. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
Sluit uw avond af in het restaurant en / of aan de hotelbar.
 Hotel Regenbogen Seiffen Ferienwohnungen in Kurort Seiffen 
Regenbogen Seiffen Ferienwohnungen

Deutschneudorfer Straße 57
09548 Kurort Seiffen, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,7 van 10 (13 Beoordeling)


 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Kurort Seiffen: Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 2,5 km).
Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon.
Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Landhotel zu Heidelberg in Seiffen 
Landhotel zu Heidelberg

Hauptstraße 196
09548 Seiffen, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (9 Beoordeling)


 vanaf 52,00 EUR  
Hotel in Seiffen: 28 gastenkamers (waarvan 26 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. In de kamer is ook een kluis. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken.
Het hotel biedt u verschillende mogelijkheden om u te ontspannen: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden verder professionele massages aangeboden. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Vraag naar de diverse therapieën van het hotel!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Berghof in Seiffen 
Hotel Berghof

Kurhausstraße 36
09548 Seiffen, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (11 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Seiffen: Het hotel heeft 25 kamers (3 eenpersoonskamers, 18 tweepersoonskamers).
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 1,0 km).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! In de sauna kunt u relaxen.
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel Hotel Zlaty Lev in Žatec (Zatec) 
Hotel Zlaty Lev

Oblouková 228
438 01 Žatec (Zatec), Tsjechië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

9,5 van 10 (6 Beoordeling)


 vanaf 1430,00 CZK  
Hotel in Žatec (Zatec): Het 4-sterren hotel met 27 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 1,0 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,0 km).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Voor uw entertainment is er in het hotel een casino.
Voor uw comfort zijn in de badkamer haardroger en badjas aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Ook een minibar en een kluis zijn in de hotelkamer geïnstalleerd. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt.
Laat u tussen twee saunasessies met een massage verwennen. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel.
Het restaurant van het hotel met een speciale vegetarische kaart verheugt zich op uw bezoek. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken.
 Hotel Hotel Erbgericht Buntes Haus in Kurort Seiffen 
Hotel Erbgericht Buntes Haus

Hauptstraße 94
09548 Kurort Seiffen, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (19 Beoordeling)


 vanaf 57,50 EUR  
Hotel in Kurort Seiffen: Het hotel beschikt over 44 kamers waarvan 40 tweepersoonskamers.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,3 km verwijderd. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,1 km).
De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Sauna en massages zijn slechts twee van de talrijke diensten van het hotel. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Flair-Hotel Seiffener Hof in Seiffen 
Flair-Hotel Seiffener Hof

Hauptstraße 31
09548 Seiffen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,5 van 10 (7 Beoordeling)


 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Seiffen: Het 3 sterren hotel heeft 25 kamers.
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,5 km. Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,5 km).
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en biedt u ook graag speciale gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten.
 Hotel Hotel Wettiner Höhe in Seiffen 
Hotel Wettiner Höhe

Jahnstraße 23
09548 Seiffen, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,6 van 10 (20 Beoordeling)


 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Seiffen: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 65 comfortabel ingerichte kamers.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,8 km verwijderd.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Handdoeken en badjas voor de sauna staan natuurlijk tot uw beschikking. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. Sportieve gasten worden uitgenodigd de fitnessruimte te gebruiken. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Landhotel Grünes Gericht in Neuhausen 
Landhotel Grünes Gericht

Freiberger Straße 12
09544 Neuhausen, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (12 Beoordeling)


 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Neuhausen: Dit hotel beschikt over 45 kamers (waarvan 33 kamers voor twee personen).
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,4 km).
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Het hotel beidt u erkende therapieën, o.a. professionele massages. In de sauna kunt u relaxen. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel.
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Landhotel Wettin in Hermsdorf 
Landhotel Wettin

Altenberger Straße 24
01776 Hermsdorf, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Hermsdorf: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 29 kamers.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie.
Neem een time-out van de dagelijkse stress - gebruik sauna en solarium.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - hier komen ook vegetariërs aan hun trekken.
 Hotel Hotel Altes Zollhaus in Hermsdorf 
Hotel Altes Zollhaus

Altenberger Straße 7
01776 Hermsdorf, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (40 Beoordeling)


 vanaf 39,00 EUR  
Hotel in Hermsdorf: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 41 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren laten verwennen: hier worden u niet alleen massages aangeboden, maar het hotel beschikt ook over een sauna en een solarium. In het borrelend water van de whirlpool komt u zelfs na inspannende dagen weer op andere gedachten. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Vraag naar de diverse therapieën van het hotel!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Flair- und Berghotel Talblick in Rechenberg-Bienenmühle 
Flair- und Berghotel Talblick

Alte Straße 144
09623 Rechenberg-Bienenmühle, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

9,0 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 42,00 EUR  
Hotel in Rechenberg-Bienenmühle: Het hotel heeft 20 kamers (3 eenpersoonskamers, 17 tweepersoonskamers).
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,5 km. Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 1,0 km).
Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Laat u tussen twee saunasessies met een massage verwennen. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten).
 Hotel Hotel Lindenhof in Rechenberg-Bienenmühle 
Hotel Lindenhof

Bergstraße 4
09623 Rechenberg-Bienenmühle, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

9,1 van 10 (5 Beoordeling)


 vanaf 37,00 EUR  
Hotel in Rechenberg-Bienenmühle: Het 4-sterren hotel heeft 60 comfortabel ingerichte kamers.
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,5 km.
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
Laat u verwennen in de wellnessruimte van het hotel. U kunt zich ontspannen bij een professionele massage, genieten van een schoonheidsbehandeling, gebruik maken van het solarium of een paar keer naar de sauna gaan. Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
 Hotel Waldhotel am Aschergraben in Geising 
Waldhotel am Aschergraben

Teplitzer Straße 36
01778 Geising, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

9,1 van 10 (8 Beoordeling)


 vanaf 47,00 EUR  
Hotel in Geising: Het 3 sterren hotel heeft 18 kamers.
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 1,0 km.
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen..
Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel. Gun u een time-out en maak gebruik van het solarium. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en biedt u ook graag speciale gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken.
 Hotel Hotel Saigerhütte in Olbernhau 
Hotel Saigerhütte

In der Hütte
09526 Olbernhau, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,5 van 10 (13 Beoordeling)


 vanaf 57,00 EUR  
Hotel in Olbernhau: Het hotel beschikt over 31 kamers: 1 eenpersoons- en 29 tweepersoonskamers.
Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 2,0 km).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Laat u tussen twee saunasessies met een massage verwennen. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Vraag naar de diverse therapieën van het hotel!
Sluit uw avond af in het restaurant en / of aan de hotelbar.
 Hotel Waldhotel Kreuztanne in Sayda 
Waldhotel Kreuztanne

Kreuztannenstraße 10
09619 Sayda, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

9,0 van 10 (14 Beoordeling)


 vanaf 74,00 EUR  
Hotel in Sayda: Het hotel met 50 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren laten verwennen: hier worden u schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Daarnaast beschikt het hotel ook over een sauna en een solarium. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. Vraag naar de diverse therapieën van het hotel!
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Berghotel Ratskeller Geising in Geising 
Berghotel Ratskeller Geising

Hauptstraße 31
01778 Geising, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

8,7 van 10 (7 Beoordeling)


 vanaf 33,00 EUR  
Hotel in Geising: Dit 2-sterren hotel beschikt over 17 kamers.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,2 km verwijderd. Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,0 km). De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,2.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen.
Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Het restaurant van het hotel beschikt bij mooi weer over een terras. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Best Western Hotel Vladimir in Usti Nad Labem 
Best Western Hotel Vladimir

Masarykova Trail 36
40001 Usti Nad Labem, Tsjechië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,2 van 10 (14 Beoordeling)


 vanaf 79,00 EUR  
Hotel in Usti Nad Labem: Het 4-sterren hotel met 60 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
 Hotel Waldhotel Stephanshöhe in Altenberg 
Waldhotel Stephanshöhe

Hauptstraße 83
01773 Altenberg, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (11 Beoordeling)


 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Altenberg: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 222 kamers.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,5 km verwijderd.
Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren prettig laten bezig houden: hier worden u schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Daarnaast beschikt het hotel over een sauna en een solarium. Sportieve gasten zullen zich verheugen op het zwembad en de fitnessruimte van het hotel. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Het restaurant van het hotel serveert allerlei verrukkelijke gerechten, de bar verwacht u met koele dranken.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon