hotel.info

Hotel Marling | Hotels voordelig boeken | Trentino-Zuid-Tirol, Italië

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Italië | Marling  Hotel Marling | Hotels günstig buchen | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hotel Marling | Book hotels at great rates | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hôtel Marling | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hotel Marling | Reserva hoteles a buen precio | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hotel Marling | Prenotare comodamente gli hotel | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hotel Marling | Reserveu hotels a bon preu | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hotel Marling | Výhodně rezervovat hotely | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hotellit Marling | Varaa hotelleja edullisesti | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Szálloda itt: Marling| Szobafoglalás kedvező áron | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hotel Marling | Hotels voordelig boeken | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hotel Marling | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hotel Marling | Reserva barata de hotéis | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hotel Marling | Rezervaţi hoteluri avantajos | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Отель г. Marling | Недорогое бронирование отелей | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Hotell Marling | Boka hotell billigt | Trentino-Zuid-Tirol, Italië Otel Marling | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Trentino-Zuid-Tirol, Italië 酒店 Marling | 优惠地预订酒店客房 | Trentino-Zuid-Tirol, Italië

Zoeken naar hotels voor Marling. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Marling
 Hotel Landhaus Hotel Kristall in Marling 
Landhaus Hotel Kristall

St. Felixweg 16
39020 Marling, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 87,00 EUR  
Hotel in Marling: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 32 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Ook kluis en minibar horen tot de kameruitrusting. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst.
Ontspan u in de sauna met solarium van het hotel. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. In het borrelend water van de whirlpool komt u zelfs na inspannende dagen weer op andere gedachten. Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant van het hotel - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Residence Unterpazeider in Marling 
Hotel Residence Unterpazeider

Nörder Str. 32
39020 Marling, Italië

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 80,00 EUR  
Hotel in Marling: Het hotel beschikt over 44 kamers: 3 eenpersoons- en 30 tweepersoonskamers.
Het hotel is gunstig gelegen, direct aan de autoweg.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Vanuit uw kamer loopt u zonder problemen in de klaargelegde badjas naar de massageruimte. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over Internettoegang. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
In het hotel vindt u een sauna, een Turks bad en een solarium. Trek uw baantjes en houd u fit: in de zwembaden van het hotel geniet u van het koele water naar keuze binnen of bij mooi weer in de open lucht! Vraag naar de diverse therapieën van het hotel! De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Marlena in Marling 
Hotel Marlena

Tramontana 6
39020 Marling, Italië

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 95,00 EUR  
Hotel in Marling: Het hotel beschikt over 43 kamers waarvan 43 tweepersoonskamers.
Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 2,0 km).
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. In badjas bereikt u heel ontspannen de massageruimte. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer.
Ontspan u in het hotel in de sauna met solarium - daarnaast staat er een Turks bad tot uw beschikking. Sportieve gasten zullen zich verheugen op het zwembad en de fitnessruimte van het hotel. Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk! Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
Het restaurant van het hotel biedt ook verrukkelijke vegetarische gerechten. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Romantik Hotel Oberwirt in Marlengo 
Romantik Hotel Oberwirt

St. Felixweg 2
39020 Marlengo, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 999,00 EUR  
Hotel in Marlengo: Het hotel met 50 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 3,0 km).
Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Maak voor uw auto gebruik van het parkeerterrein van het hotel. Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen.
Trakteer u zelf op een beetje ontspanning: met sauna, solarium, Turks bad en whirlpool is hiervoor zo goed mogelijk gezorgd - en u voelt zich helemaal lekker in de behaaglijke badjassen van het hotel! Tot de standaarduitrusting van de hotelkamers behoren airconditioning, minibar en haardroger. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt.
U kunt zich in het hotel ontspannen bij een professionele massage. Vraag ook naar het overige therapieaanbod. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Gruberhof in Meran 
Hotel Gruberhof

Pfarrgasse 20
39012 Meran, Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (5 Beoordeling)


 vanaf 96,00 EUR  
Hotel in Meran: De hotelcrew (dag en nacht beschikbaar) heet de gasten hartelijk welkom in haar comfortabele 3 sterren hotel.
Dit hotel beschikt over 22 kamers (waarvan 22 kamers voor twee personen).
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 1,0 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,9 km).
Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen..
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Als u in een niet-rokenkamer wilt overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten.
Neem een time-out van de dagelijkse stress - gebruik sauna en solarium. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water!
Het restaurant met bar van het hotel verheugt zich op uw bezoek. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten.
  
Romatik Hotel Oberwirt

St. Felixweg 2
39020 Marlengo, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 194,00 EUR  
Hotel in Marlengo: Dit is een hotel voor gasten met hoge eisen en het is dan ook onderscheiden met 4 sterren.
Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst.
Ontspan u in het hotel in de sauna met solarium - daarnaast staat er een Turks bad tot uw beschikking. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en amuseer u met het aangenaam gezelschap aan de bar.
  
Westend

Via Speckbacher, 9
39012 Meran (Merano), Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,6 van 10 (21 Beoordeling)


 vanaf 80,00 EUR  
Hotel in Meran (Merano): Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 21 kamers.
U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste.
Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
 Hotel Hotel Therme Meran in Meran 
Hotel Therme Meran

Thermenplatz 1
39012 Meran, Italië

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

8,8 van 10 (52 Beoordeling)


 vanaf 110,00 EUR  
Hotel in Meran: Het hotel beschikt over 139 kamers waarvan 115 tweepersoonskamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,5 km). Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Uw auto kunt u tegen betaling in de garage van het hotel zetten.
Trakteer u zelf op een beetje ontspanning: met sauna, solarium, Turks bad en whirlpool is hiervoor zo goed mogelijk gezorgd - en u voelt zich helemaal lekker in de behaaglijke badjassen van het hotel! Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Het hotel beschikt over een omvangrijk therapieaanbod. Bijzonder geliefd zijn hierbij de professionele massages. Trainen of relaxen - in het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel is alles mogelijk! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Sportieve gasten worden uitgenodigd de fitnessruimte te gebruiken. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Bij mooi weer is het terras van het restaurant bijzonder uitnodigend. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Meranerhof in Meran 
Hotel Meranerhof

Alessandro-Manzoni-Straße 1
39012 Meran, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 110,00 EUR  
Hotel in Meran: Het 4-sterren hotel met 68 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,0 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers met airconditioning zijn voorzien van kabel-tv, telefoon, haardroger en minibar. Maak gebruik van de vele wellness-aanbiedingen van het hotel, zoals bijv. sauna, solarium, Turks bad en whirlpool - een badjas ligt voor u klaar. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. De kamers zijn voorzien van radio en televisie.
Train uw uithoudingsvermogen in de fitnessruimte en ontspan u daarna in het zwembad van het hotel. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hotel Aurora in Meran (Merano) 
Hotel Aurora

Passeggiata Passirio 38
39012 Meran (Merano), Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 96,00 EUR  
Hotel in Meran (Merano): De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 36 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,0 km). Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. In badjas bereikt u heel ontspannen de massageruimte. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Ontspan u in het hotel in de sauna met solarium - daarnaast staat er een Turks bad tot uw beschikking. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken.
U kunt zich verheugen op een uitgebreid assortiment aan - ook vegetarische - gerechten in het restaurant van het hotel. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Hotel Palace Merano in Meran (Merano) 
Hotel Palace Merano

Via Cavour 2
39012 Meran (Merano), Italië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 300,00 EUR  
Hotel in Meran (Merano): Dit 5-sterren hotel heeft in totaal 105 luxueus ingerichte kamers.
Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. De huisregels van het hotel staan toe dat u huisdieren meeneemt.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. Er is ook een kluis aanwezig.
Neem een time-out van de dagelijkse stress - maak gebruik van sauna, Turks bad en solarium. Train uw uithoudingsvermogen in de fitnessruimte en ontspan u daarna in het zwembad van het hotel. Als de zon schijnt, kunt u genieten van een zalige dag aan het zwembad of op de golfbaan.
Culinaire hoogtepunten staan u in het restaurant van het hotel te wachten.
 Hotel Hotel Europa Splendid in Meran (Merano) 
Hotel Europa Splendid

Corso Liberta 178
39012 Meran (Merano), Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 73,00 EUR  
Hotel in Meran (Merano): De hotelcrew (dag en nacht beschikbaar) heet de gasten hartelijk welkom in haar comfortabele 3 sterren hotel.
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,7 km in vogelvlucht).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Op de business-etage vindt u alle gemakken voor zakenmensen.
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Minibar en kluis behoren eveneens tot de kameruitrusting.
Het restaurant van het hotel zorgt voor de inwendige mens en voor tussendoor kunt u gebruik maken van een café/bistro. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hotel Juliane in Meran (Merano) 
Hotel Juliane

Dei Campi 6
39012 Meran (Merano), Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 81,00 EUR  
Hotel in Meran (Merano): Het 4-sterren hotel met 35 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 1,0 km).
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Het hotel biedt u verschillende ontspanningsmogelijkheden: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden daarnaast ook schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. In het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! In het Turks bad kunt u na een dag vol nieuwe belevenissen helemaal ontspannen en de ziel tot rust laten komen. Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Het restaurant van het hotel met een speciale vegetarische kaart verheugt zich op uw bezoek. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel Hotel Aster in Meran (Merano) 
Hotel Aster

Via Dante 40
39012 Meran (Merano), Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (8 Beoordeling)


 vanaf 52,00 EUR  
Hotel in Meran (Merano): Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 21 kamers.
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. In de kamer is ook een kluis.
Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk!
U kunt zich verheugen op een uitgebreid assortiment aan - ook vegetarische - gerechten in het restaurant van het hotel. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Hotel Ladurner in Meran 
Hotel Ladurner

Orazio Gaigher 13
39012 Meran, Italië

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (8 Beoordeling)


 vanaf 144,00 EUR  
Hotel in Meran: Het 3 sterren hotel heeft 26 kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 3,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (1,0 km naar het centrum).
Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
In de badkamer vindt u een haardroger en een badjas. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon.
Een zwembad (binnen) en een fitnessruimte staan tot uw beschikking om te relaxen en te ontspannen. De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken.
 Hotel Hotel Pienzenau am Schlosspark in Meran 
Hotel Pienzenau am Schlosspark

Pienzenauweg 1
39012 Meran, Italië

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

8,5 van 10 (3 Beoordeling)


 vanaf 150,00 EUR  
Hotel in Meran: Dit hotel beschikt over 30 kamers (waarvan 26 kamers voor twee personen).
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 1,0 km).
Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
De wellness-aanbiedingen in het hotel doen het hart van de ontspanningszoekers sneller kloppen-hiervoor kunt u een badjas gebruiken. Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
In het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - ook gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten.
 Hotel Park Hotel Mignon & Spa in Meran (Merano) 
Park Hotel Mignon & Spa

Via Grabmayr 5
39012 Meran (Merano), Italië

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 180,00 EUR  
Hotel in Meran (Merano): Het luxehotel heeft in totaal 50 eerste klasse ingerichte kamers en suites.
Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het zwembad en de fitnessruimte.
 Hotel Hotel Adria in Meran (Merano) 
Hotel Adria

Via Hermann von Gilm, 2
39012 Meran (Merano), Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 999,00 EUR  
Hotel in Meran (Merano): Het 4-sterren hotel heeft 45 comfortabel ingerichte kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,5 km).
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
Maak gebruik van de vele wellness-aanbiedingen van het hotel, zoals bijv. sauna, solarium, Turks bad en whirlpool - een badjas ligt voor u klaar. Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
In dit hotel kunt u zich bij professionele massages ontspannen en ook andere therapieën doen. Train uw uithoudingsvermogen in de fitnessruimte en ontspan u daarna in het zwembad van het hotel. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
U kunt zich verheugen op de gerechten in ons restaurant - hier worden ook gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
  
Castel Rundegg

Schennastrasse 2
39012 Meran (Meran Obermais), Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 242,00 EUR  
Hotel in Meran (Meran Obermais): Dit is een hotel voor gasten met hoge eisen en het is dan ook onderscheiden met 4 sterren.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Ontspan u in het hotel in de sauna met solarium - daarnaast staat er een Turks bad tot uw beschikking. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en ontmoet andere hotelgasten aan de bar.
 Hotel Hotel Anatol in Meran 
Hotel Anatol

Kastanienweg 3
39012 Meran, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 82,00 EUR  
Hotel in Meran: Het 4-sterren hotel heeft 42 comfortabel ingerichte kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 1,0 km).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Vanuit uw kamer loopt u zonder problemen in de klaargelegde badjas naar de massageruimte. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
U vindt sauna en solarium in het hotel. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Naast andere gemakken beschikt het hotel ook over een whirlpool.
Het restaurant beschikt over een eigen terras. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Het hotel beschikt over een café/bistro. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Garni Partaneshof in Meran 
Hotel Garni Partaneshof

Verdistraße 66
39012 Meran, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,7 van 10 (16 Beoordeling)


 vanaf 112,00 EUR  
Hotel in Meran: Het hotel met 10 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 1,0. Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 1,0 km).
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Direct met een badjas naar de sauna: nu kan de avondontspanning beginnen! In de kamer is ook een kluis.
Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Sittnerhof in Meran 
Hotel Sittnerhof

Verdistrasse 58
39012 Meran, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 208,00 EUR  
Hotel in Meran: Dit is een hotel voor gasten met hoge eisen en het is dan ook onderscheiden met 4 sterren.
De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Dit hotel biedt u 24 uur per dag de gelegenheid van internet gebruik te maken. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom.
U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Ontspan u in het hotel in de sauna met solarium - daarnaast staat er een Turks bad tot uw beschikking. Trainen of relaxen - in het binnenbad van het hotel is alles mogelijk!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant van het hotel en een tussenstop maken aan de bar.
 Hotel Alia Appart-Hotel in Lagundo (Algund bei Meran) 
Alia Appart-Hotel

Etzenrichtstraße 27
39022 Lagundo (Algund bei Meran), Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,7 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 88,00 EUR  
Hotel in Lagundo (Algund bei Meran): Het hotel met 22 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 1,0 km). De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 1,0.
Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
Tot de faciliteiten van de kamers behoren airconditioning, televisie (kabelaansluiting), telefoon, haardroger en een minibar. De wellness-aanbiedingen in het hotel doen het hart van de ontspanningszoekers sneller kloppen-hiervoor kunt u een badjas gebruiken. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Sportieve gasten zullen zich verheugen op het zwembad en de fitnessruimte van het hotel. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - hier komen ook vegetariërs aan hun trekken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Sonnenburg in Meran 
Hotel Sonnenburg

Ifingerstraße 14
39012 Meran, Italië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 99,00 EUR  
Hotel in Meran: Het hotel met 34 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 1,0 km verwijderd. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 1,0 km).
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Handdoeken en badjas voor de sauna staan natuurlijk tot uw beschikking. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk! Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen.
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Mühlbacherhof in Lagundo (Algund bei Meran) 
Hotel Mühlbacherhof

Alte Landstraße 19
39022 Lagundo (Algund bei Meran), Italië

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 110,00 EUR  
Hotel in Lagundo (Algund bei Meran): Het hotel heeft 23 kamers (3 eenpersoonskamers, 20 tweepersoonskamers).
Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
Met radio en kabeltelevisie in uw kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Voor uw comfort zijn in de badkamer haardroger en badjas aanwezig. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. Als u in een niet-rokenkamer wilt overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten.
Naast een saunaruimte biedt het hotel ook een breed scala aan massages. In het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten. In het Turks bad kunt u na een dag vol nieuwe belevenissen helemaal ontspannen en de ziel tot rust laten komen. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - hier komen ook vegetariërs aan hun trekken. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon