hotel.info

Hotel Maloja | Hotels voordelig boeken | Canton of Graubünden, Zwitserland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Zwitserland | Maloja  Hotel Maloja | Hotels günstig buchen | Canton of Graubünden, Zwitserland Hotel Maloja | Book hotels at great rates | Canton of Graubünden, Zwitserland Hôtel Maloja | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Canton of Graubünden, Zwitserland Hotel Maloja | Reserva hoteles a buen precio | Canton of Graubünden, Zwitserland Hotel Maloja | Prenotare comodamente gli hotel | Canton of Graubünden, Zwitserland Hotel Maloja | Reserveu hotels a bon preu | Canton of Graubünden, Zwitserland Hotel Maloja | Výhodně rezervovat hotely | Canton of Graubünden, Zwitserland Hotellit Maloja | Varaa hotelleja edullisesti | Canton of Graubünden, Zwitserland Szálloda itt: Maloja| Szobafoglalás kedvező áron | Canton of Graubünden, Zwitserland Hotel Maloja | Hotels voordelig boeken | Canton of Graubünden, Zwitserland Hotel Maloja | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Canton of Graubünden, Zwitserland Hotel Maloja | Reserva barata de hotéis | Canton of Graubünden, Zwitserland Hotel Maloja | Rezervaţi hoteluri avantajos | Canton of Graubünden, Zwitserland Отель г. Maloja | Недорогое бронирование отелей | Canton of Graubünden, Zwitserland Hotell Maloja | Boka hotell billigt | Canton of Graubünden, Zwitserland Otel Maloja | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Canton of Graubünden, Zwitserland 酒店 Maloja | 优惠地预订酒店客房 | Canton of Graubünden, Zwitserland

Zoeken naar hotels voor Maloja. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Maloja
  
Hotel Schweizerhaus

Zentrum 1
7516 Maloja, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 145,00 CHF  
Hotel in Maloja: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 28 kamers.
Radio, kabel-tv en een safe horen bij de standaard-kameruitrusting. Uw kamer biedt toegang tot het Internet. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
In de sauna met solarium van het hotel komt u weer helemaal bij.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond.
 Hotel Pensiun Chesa Pool in Fex (Sils Maria) 
Pensiun Chesa Pool

.
7514 Fex (Sils Maria), Zwitserland

Hotel 1,5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 145,00 CHF  
Hotel in Fex (Sils Maria): Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken.
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
  
Hotel Waldhaus

Sils-Maria
7514 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 360,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Het luxehotel heeft in totaal 140 eerste klasse ingerichte kamers en suites.
Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het zwembad en de fitnessruimte.
Overeenkomstig de standaard van het hotel kunt u ook in het restaurant topkwaliteit en uitstekende service verwachten.
 Hotel Hotel Edelweiss Sils Maria in Sils-Maria (Sils Maria) 
Hotel Edelweiss Sils Maria

Dorfstrasse 53
7514 Sils-Maria (Sils Maria), Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 300,00 CHF  
Hotel in Sils-Maria (Sils Maria): Het hotel met 68 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel bevindt zich in de onmiddellijke nabijheid van de luchthaven (5,0 km).
Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De huisregels van het hotel staan toe dat u huisdieren meeneemt. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
De kamers beschikken over een televisietoestel met kabelaansluiting. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Van de Wellness-aanbiedingen in het hotel gaat het hart van mensen die ontspanning zoeken sneller tikken. U hebt de mogelijkheid tijdens uw verblijf een gezellig rondje golf te doen of een tenniswedstrijd te spelen - vraag om informatie bij de receptie.
Het restaurant van het hotel biedt allerlei verrukkelijke gerechten.
 Hotel Hotel Schweizerhof in Sils-Maria (Sils Maria) 
Hotel Schweizerhof

.
7514 Sils-Maria (Sils Maria), Zwitserland

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10 (3 Beoordeling)


 vanaf 206,00 CHF  
Hotel in Sils-Maria (Sils Maria): Met een lift bereikt u gemakkelijk de etages van het hotel.
Het hotel beschikt over 116 kamers: 10 eenpersoons- en 64 tweepersoonskamers.
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,5 km. De golfbaan ligt op loopafstand en is slechts 1,0 km verwijderd.
Maak tegen betaling gebruik van de garageplaatsen van het hotel.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Op de kamer vindt u een internettoegang.
Laat u verwennen in de wellnessruimte van het hotel. U kunt zich ontspannen bij een professionele massage, gebruik maken van het solarium of geniet van een bezoek aan de sauna. Train uw uithoudingsvermogen in de fitnessruimte en ontspan u daarna in het zwembad van het hotel. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Naast andere gemakken beschikt het hotel ook over een whirlpool. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Vraag naar de diverse therapieën van het hotel!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Chesa Margun Sils Maria in Sils-Maria 
Hotel Chesa Margun Sils Maria

Traunter Ovas 22002
7514 Sils-Maria, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 200,00 CHF  
Hotel in Sils-Maria: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 21 kamers.
 Hotel Minotel Solaria in Bivio 
Minotel Solaria

Strada del Giuglia 43
7457 Bivio, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10 (3 Beoordeling)


 vanaf 115,00 CHF  
Hotel in Bivio: Het 3 sterren hotel heeft 37 kamers.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN).
De kamers beschikken over televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking.
Neem een time-out van de dagelijkse stress - gebruik sauna en solarium. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Het restaurant met bar van het hotel verheugt zich op uw bezoek.
 Hotel Hotel Albana Silvaplana in Silvaplana 
Hotel Albana Silvaplana

Via Vers Mulins 6
7513 Silvaplana, Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,8 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 150,00 CHF  
Hotel in Silvaplana: Het 4-sterren hotel heeft 33 comfortabel ingerichte kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,1 km). Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 1,0 km.
Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Maak gebruik van de vele wellness-aanbiedingen van het hotel, zoals bijv. sauna, solarium, Turks bad en whirlpool - een badjas ligt voor u klaar. Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Op de kamer vindt u een internettoegang. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
Maak gebruik van de massages en therapieën die het hotel aanbiedt! Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Europa St. Moritz in Champfèr (Champfér - St.Moritz) 
Hotel Europa St. Moritz

Via Suot Chesas 9
7512 Champfèr (Champfér - St.Moritz), Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 111,00 CHF  
Hotel in Champfèr (Champfér - St.Moritz): Het 4-sterren hotel heeft 129 comfortabel ingerichte kamers.
Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 3,0 km). Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 1,0 km.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Maak gebruik van de vele wellness-aanbiedingen van het hotel, zoals bijv. sauna, solarium, Turks bad en whirlpool - een badjas ligt voor u klaar. Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Pay-tv is aanwezig.
Train uw uithoudingsvermogen in de fitnessruimte en ontspan u daarna in het zwembad van het hotel. In dit hotel kunt u zich bij professionele massages ontspannen en ook andere therapieën doen. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Het restaurant beschikt over een eigen terras. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hotel Randolins in St. Moritz 
Hotel Randolins

Via Curtins 2
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 240,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Het 3 sterren hotel heeft 55 kamers.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie (kabel-tv). Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Op de kamer vindt u een internettoegang. Desgewenst ontvangt u een gratis dagblad op uw kamer.
De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte.
Het restaurant van het hotel verheugt zich op uw bezoek.
 Hotel Hotel Chesa Spuondas in St. Moritz 
Hotel Chesa Spuondas

Via Somplaz 47
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 98,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Het 2 sterren hotel beschikt over 17 kamers.
Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 2,6 km).
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning.
Sluit de avond af in het restaurant van het hotel waar natuurlijk ook vegetarische gerechten worden geserveerd.
 Hotel Suvretta House in St. Moritz 
Suvretta House

Via Chasellas 1
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 465,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Dit 5-sterren hotel heeft in totaal 189 luxueus ingerichte kamers.
Het competente ontvangstteam staat 24 uur per dag voor u klaar, helpt u bij kantoorwerkzaamheden, neemt uw waardevolle spullen in bewaring in de hotelkluis of wekt u de volgende morgen telefonisch als u dat wilt. Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. In het casino van het hotel kunt u de avond onderhoudend doorbrengen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Radio, kabel-tv en een safe horen bij de standaard-kameruitrusting. De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over Internettoegang. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Train uw uithoudingsvermogen in de fitnessruimte en ontspan u daarna in het zwembad van het hotel. U kunt zich na een dag vol belevenissen relaxen in sauna en Turks bad van het hotel. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel. Sportief en fit - de tennisbaan nodigt u uit voor een partijtje!
Culinaire hoogtepunten staan u in het restaurant van het hotel te wachten.
 Hotel Kempinski Grand Hotel des Bains in St. Moritz 
Kempinski Grand Hotel des Bains

St. Moritz
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

8,6 van 10 (3 Beoordeling)


 vanaf 310,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Het hotel is één van de meest vooraanstaande hotels ter plaatse en biedt service en wooncomfort op het hoogste niveau.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,1 km verwijderd.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Uw auto kunt u tegen betaling in de garage van het hotel zetten. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Het hotel biedt een casino voor uw ontspanning tijdens uw verblijf Het hotel beschikt over een business-etage. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren prettig laten bezig houden: hier worden u schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Daarnaast beschikt het hotel over een sauna en een solarium. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Nolda in St. Moritz (St Moritz) 
Hotel Nolda

Via Crasta 3
7500 St. Moritz (St Moritz), Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 208,00 CHF  
Hotel in St. Moritz (St Moritz): Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 49 kamers.
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen.. Het hotelmanagement staat het meenemen van huisdieren toe. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting). Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
 Hotel Hotel San Gian in St. Moritz 
Hotel San Gian

Via San Gian 23
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 39,00 EUR  
 Hotel Hotel Noldapark in St. Moritz 
Hotel Noldapark

Via G. Segantini
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 340,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Het hotel is als comfortabel 3-sterren hotel aangewezen.
 Hotel Hotel Sonne in St. Moritz (Sankt Moritz) 
Hotel Sonne

Via Sela 11
7500 St. Moritz (Sankt Moritz), Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

5,9 van 10 (22 Beoordeling)


 vanaf 150,00 CHF  
Hotel in St. Moritz (Sankt Moritz): Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 80 kamers.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De secretariaatsservice van het hotel helpt u bij uw kantooractiviteiten.
Ook kluis en minibar horen tot de kameruitrusting. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. De kamers beschikken over een televisietoestel met kabelaansluiting.
U kunt zich verheugen op de gerechten van het restaurant van het hotel.
 Hotel Hotel Soldanella in St. Moritz 
Hotel Soldanella

Via Somplaz 17
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 250,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 32 kamers.
Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. De huisregels van het hotel staan toe dat u huisdieren meeneemt. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Ontspan u volledig in sauna en Turks bad van het hotel. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten.
Het restaurant van het hotel biedt allerlei verrukkelijke gerechten.
 Hotel Hotel Stille St. Moritz-Bad in St. Moritz 
Hotel Stille St. Moritz-Bad

Via Surpunt 58
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 1,5 Sterne Hotelbewertung

5,6 van 10 (6 Beoordeling)


 vanaf 150,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Dit hotel beschikt over 40 kamers (waarvan 40 kamers voor twee personen).
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 1,0 km.
Op de business-etage vindt u alle gemakken voor zakenmensen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel Hotel Schweizerhof in St. Moritz 
Hotel Schweizerhof

Via dal Bagn 54
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

9,1 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 200,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Het hotel met 83 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,0 km). De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,3 km verwijderd. Naar de golfbaan kunt u gemakkelijk lopen (afstand ca. 0,5 km). De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,8.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Direct met een badjas naar de sauna: nu kan de avondontspanning beginnen! In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! In het hotel is een solarium dat op elk moment tot uw beschikking staat. Ontspan u volledig in het populaire Turkse bad van het hotel.
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Steffani St. Moritz in St. Moritz 
Hotel Steffani St. Moritz

Sonnenplatz 1
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 350,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Het hotel met 61 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Voor een aangenaam en onbezorgd verblijf in uw kamer zorgen een haardroger in de badkamer en een steeds goed gevulde minibar. Daarnaast hebt u de mogelijkheid op uw kamer zelf thee en koffie te zetten. De kamers beschikken over een televisietoestel met kabelaansluiting. In de kamer is ook een kluis.
Sportieve gasten zullen zich verheugen op het zwembad en de fitnessruimte van het hotel. In sauna en whirlpool vindt u rust en ontspanning. In het hotel is een solarium dat op elk moment tot uw beschikking staat.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond.
 Hotel Hauser Swiss Quality Hotel in St. Moritz 
Hauser Swiss Quality Hotel

Via Traunter Plazzas 7
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (13 Beoordeling)


 vanaf 125,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 52 kamers.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
 Hotel The Crystal Hotel in St. Moritz 
The Crystal Hotel

Via Traunter Plazzas 1
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (7 Beoordeling)


 vanaf 200,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: 65 gastenkamers (16 éénpersoonskamers, 34 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Naar de golfbaan kunt u gemakkelijk lopen (afstand ca. 0,2 km). Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,0 km). De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,1 km verwijderd. Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. In de badjas die al klaarligt bereikt u geheel ontspannen de therapieruimte. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren laten verwennen: hier worden u niet alleen massages aangeboden, maar het hotel beschikt ook over een sauna en een solarium. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en amuseer u met het aangenaam gezelschap aan de bar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Badrutts Palace Hotel in St. Moritz 
Badrutts Palace Hotel

Via Serlas 27
7500 St. Moritz, Zwitserland

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (8 Beoordeling)


 vanaf 270,00 CHF  
Hotel in St. Moritz: Het hotel is een luxe-domicilie voor gasten met de hoogste eisen.
Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over een minibar en een haardroger. De kamers zijn voorzien van radio en televisie (kabel-tv). Desgewenst ontvangt u een gratis dagblad op uw kamer.
Een zwembad en een fitnessruimte staan tot uw beschikking om te relaxen en te ontspannen. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
Net zoals het hotel in zijn geheel is ook het restaurant ingesteld op gasten die iets bijzonders zoeken.
 Hotel Hotel Arte in St. Moritz (St Moritz) 
Hotel Arte

Via Tinus 7
7500 St. Moritz (St Moritz), Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10 (8 Beoordeling)


 vanaf 308,00 CHF  
Hotel in St. Moritz (St Moritz): Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren).
Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. U kunt direct in het hotel een auto huren - en deze tijdens uw verblijf op één van de parkeerplaatsen van het hotel parkeren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven. Als extra service biedt het hotel een secretariaatsdienst.
In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. De kamers beschikken over een televisietoestel met kabelaansluiting. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon