hotel.info

Hotel Luckenwalde | Hotels voordelig boeken | Brandenburg, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Luckenwalde  Hotel Luckenwalde | Hotels günstig buchen | Brandenburg, Duitsland Hotel Luckenwalde | Book hotels at great rates | Brandenburg, Duitsland Hôtel Luckenwalde | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Brandenburg, Duitsland Hotel Luckenwalde | Reserva hoteles a buen precio | Brandenburg, Duitsland Hotel Luckenwalde | Prenotare comodamente gli hotel | Brandenburg, Duitsland Hotel Luckenwalde | Reserveu hotels a bon preu | Brandenburg, Duitsland Hotel Luckenwalde | Výhodně rezervovat hotely | Brandenburg, Duitsland Hotellit Luckenwalde | Varaa hotelleja edullisesti | Brandenburg, Duitsland Szálloda itt: Luckenwalde| Szobafoglalás kedvező áron | Brandenburg, Duitsland Hotel Luckenwalde | Hotels voordelig boeken | Brandenburg, Duitsland Hotel Luckenwalde | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Brandenburg, Duitsland Hotel Luckenwalde | Reserva barata de hotéis | Brandenburg, Duitsland Hotel Luckenwalde | Rezervaţi hoteluri avantajos | Brandenburg, Duitsland Отель г. Luckenwalde | Недорогое бронирование отелей | Brandenburg, Duitsland Hotell Luckenwalde | Boka hotell billigt | Brandenburg, Duitsland Otel Luckenwalde | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Brandenburg, Duitsland 酒店 Luckenwalde | 优惠地预订酒店客房 | Brandenburg, Duitsland

Zoeken naar hotels voor Luckenwalde. Wij hebben 17 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!



  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Luckenwalde
 Hotel Hotel Pelikan in Luckenwalde 
Hotel Pelikan

Puschkinstraße 27
14943 Luckenwalde, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Luckenwalde: Het 3 sterren hotel heeft 19 kamers.
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,3 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,7 km).
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
 Hotel Hotel Märkischer Hof in Luckenwalde 
Hotel Märkischer Hof

Poststraße 8
14943 Luckenwalde, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (37 Beoordeling)


 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Luckenwalde: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 51 kamers.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 1,0 km).
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Vierseithof in Luckenwalde 
Hotel Vierseithof

Haag 20 / Am Herrenhaus 1
14943 Luckenwalde, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (23 Beoordeling)


 vanaf 63,00 EUR  
Hotel in Luckenwalde: Het 4-sterren hotel heeft 43 comfortabel ingerichte kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 1,0 km).
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Natuurlijk zorgt het hotel voor een badjas voor de sauna e.d. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel. Trek uw baantjes en blijf fit in het binnenbad van het hotel! U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken. Gun u een time-out en maak gebruik van het solarium.
U kunt zich verheugen op de gerechten in ons restaurant (met buitenterras) - hier worden ook gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Romantik Hotel Alte Försterei in Kloster Zinna 
Romantik Hotel Alte Försterei

Markt 7
14913 Kloster Zinna, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10 (5 Beoordeling)


 vanaf 74,00 EUR  
Hotel in Kloster Zinna: Het hotel met 20 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Het hotel biedt u een café/bistro en een eigen restaurant. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. In het hotel vindt u een gezellige wijn-/biersstube, die ook over een buitenterras beschikt.
 Hotel Hotel Zum Goldenen Stern garni in Jüterbog 
Hotel Zum Goldenen Stern garni

Markt 14
14913 Jüterbog, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Jüterbog: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 28 kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,0 km).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Op de kamer vindt u een internettoegang.
Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen. Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Het hotel beschikt over een café/bistro. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Landhotel Heidepark in Trebbin 
Landhotel Heidepark

Trebbiner Straße 19
14959 Trebbin, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10 (22 Beoordeling)


 vanaf 39,00 EUR  
Hotel in Trebbin: Het hotel heeft 2 sterren en biedt in totaal 26 gastenkamers.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant van het hotel en een tussenstop maken aan de bar.
 Hotel AKZENT Parkhotel Trebbin in Trebbin 
AKZENT Parkhotel Trebbin

Parkstraße 5
14959 Trebbin, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,3 van 10 (39 Beoordeling)


 vanaf 59,95 EUR  
Hotel in Trebbin: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 38 kamers.
Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,3 km in vogelvlucht).
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking.
Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
 Hotel Hotel Zur Heimat in Am Mellensee 
Hotel Zur Heimat

Alte Neuendorfer Straße 1
15838 Am Mellensee, Duitsland

Hotel 1 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (18 Beoordeling)


 vanaf 32,00 EUR  
Hotel in Am Mellensee: Dit hotel beschikt over 13 kamers (waarvan 10 kamers voor twee personen).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. In de sauna kunt u relaxen. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Bij mooi weer kunt u uw diner gebruiken op het terras van het hotel. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Landhaus Zur Alten Gärtnerei in Zossen bei Berlin 
Landhaus Zur Alten Gärtnerei

Nächst Neuendorfer Landstraße 49 ( B 246 )
15806 Zossen bei Berlin, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (37 Beoordeling)


 vanaf 63,00 EUR  
Hotel in Zossen bei Berlin: Het 3 sterren hotel heeft 20 kamers.
Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,7 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 2,0 km).
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken.
 Hotel Hotel & Restaurant Weisser Schwan in Zossen 
Hotel & Restaurant Weisser Schwan

Bahnhofstraße 12
15806 Zossen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (14 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Zossen: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 19 kamers.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,3 km).
De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken.
 Hotel Märkisches Tagungs-Hotel in Zossen 
Märkisches Tagungs-Hotel

Zum Königsgraben 1
15806 Zossen, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in Zossen: Dit hotel beschikt over 70 kamers (22 éénpersoonskamers, 43 kamers voor twee personen).
De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Gebruik de badjas die voor u klaarligt om zo ontspannen naar uw massageafspraak te gaan. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
In de sauna met Turks bad en solarium van het hotel komt u weer helemaal bij. Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
U kunt in het hotel ook maaltijden voor diabetici of vegetariërs krijgen. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. In het hotel vindt u een gezellige wijn-/biersstube, die ook over een buitenterras beschikt.
 Hotel Flair Hotel Reuner in Zossen 
Flair Hotel Reuner

Machnower Chaussee 1a
15806 Zossen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Zossen: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 17 kamers.
Het hotel ligt niet ver van het centrum (ca. 3,0 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,8 km in vogelvlucht).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven. Op de business-etage vindt u alle gemakken voor zakenmensen.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Als u in een niet-rokenkamer wilt overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Ibis Hotel Berlin Brandenburg Park in Genshagen 
Ibis Hotel Berlin Brandenburg Park

Kastanienweg 4
14974 Genshagen, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (48 Beoordeling)


 vanaf 82,50 EUR  
Hotel in Genshagen: Het Ibis Berlin Brandenburg Park bevindt zich in Ludwigsfelde, dicht bij de A10 ten zuiden van Berlijn. 45 minuten van Tropical Islands, het grootste tropische paradijs van Europa met zijn zwembaden, regenwoud en indoor-rivier. Het hotel ligt nabij Berlijn, Potsdam en Studio Babelsberg. Boek één van de 81 kamers met airconditioning. Tot de voorzieningen behoren een restaurant met terras, 24-uurs bar, gratis parkeergelegenheid en WiFi-internettoegang voor zakenreizigers.
 Hotel Hotel Fliegerheim in Borkheide 
Hotel Fliegerheim

Friedrich-Engels-Straße 9
14822 Borkheide, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,5 van 10 (22 Beoordeling)


 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Borkheide: Het 3 sterren hotel heeft 22 kamers.
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Bij mooi weer kunt u uw diner gebruiken op het terras van het hotel.
 Hotel B&B Hotel Berlin - Süd in Ludwigsfelde 
B&B Hotel Berlin - Süd

Lindenweg 3
14974 Ludwigsfelde, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

8,2 van 10 (57 Beoordeling)


 vanaf 32,00 EUR  
Hotel in Ludwigsfelde: Het hotel heeft 2 sterren en biedt in totaal 73 gastenkamers.
Mensen die van ver komen waarderen de directe nabijheid van de autoweg.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
 Hotel Hotel Linther Hof in Linthe 
Hotel Linther Hof

Chaussestraße 20
14822 Linthe, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,5 van 10 (15 Beoordeling)


 vanaf 76,00 EUR  
Hotel in Linthe: Het 3 sterren hotel heeft 20 kamers.
Vanaf de autoweg is het hotel heel snel bereikbaar.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water!
In het restaurant en aan de hotelbar wordt voor de inwendige mens gezorgd. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel TOP CountryLine Hotel Seebad-Casino in Rangsdorf bei Berlin 
TOP CountryLine Hotel Seebad-Casino

Am Strand 1
15834 Rangsdorf bei Berlin, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (41 Beoordeling)


 vanaf 68,40 EUR  
Hotel in Rangsdorf bei Berlin: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 48 comfortabel ingerichte kamers.
Hotelmedewerkers aan de receptie staan 24 uur per dag voor u klaar, zij helpen bij secretariaatsservices en wekken u telefonisch als u dat wenst. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom.
Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken.
U kunt zich verheugen op de gerechten van het restaurant van het hotel.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon