Hotel Lübstorf | Hotels voordelig boeken | Mecklenburg-Voor-Pommeren, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Lübstorf

 Alle hotels in Lübstorf weergeven

Tophotels in Lübstorf in december

 Hotel Gasthaus Zum Rethberg in Lübstorf 
Gasthaus Zum Rethberg

Feldweg 1
19069 Lübstorf, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10
(52 Beoordeling)



 vanaf 39,00 EUR  
Hotel in Lübstorf: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 24 kamers.
Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Op de kamer vindt u een internettoegang.
Laat u verwennen in de wellnessruimte van het hotel. U kunt zich ontspannen bij een professionele massage, genieten van een schoonheidsbehandeling, gebruik maken van het solarium of een paar keer naar de sauna gaan. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte.
Sluit uw avond af in het restaurant en aan de bar van het hotel.
 Hotel Best Western Seehotel Frankenhorst Schwerin in Schwerin 
Best Western Seehotel Frankenhorst Schwerin

Frankenhorst 5
19055 Schwerin, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10
(236 Beoordeling)



 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Schwerin: Het 4-sterren hotel heeft 66 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel is gunstig gelegen vlakbij de autoweg (afstand 3,0 km).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
U vindt sauna en solarium in het hotel. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Naast andere gemakken beschikt het hotel ook over een whirlpool. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
Sluit uw avond af in het restaurant en / of aan de hotelbar.
 Hotel Hotel am Hauptbahnhof in Schwerin 
Hotel am Hauptbahnhof

Grunthalplatz 11-12
19053 Schwerin, Duitsland

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

7,3 van 10
(114 Beoordeling)



 vanaf 34,67 EUR  
Hotel in Schwerin: 22 gastenkamers (5 éénpersoonskamers, 17 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,0 km).
Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel InterCityHotel Schwerin in Schwerin 
InterCityHotel Schwerin

Grunthalplatz 5-7
19053 Schwerin, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10
(90 Beoordeling)



 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Schwerin: Het hotel met 180 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,1. Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,5 km).
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). Pay-tv te ontvangen.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - ook gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.
 Hotel Hotel Speicher Am Ziegelsee Schwerin in Schwerin 
Hotel Speicher Am Ziegelsee Schwerin

Speicherstraße 11
19055 Schwerin, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10
(103 Beoordeling)



 vanaf 76,00 EUR  
Hotel in Schwerin: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 78 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie en telefoon. De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas.
Sauna en massages zijn slechts twee van de talrijke diensten van het hotel. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar.

 Alle hotels in Lübstorf weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1030 hotels
Rome
586 hotels
Praag
441 hotels
Londen
440 hotels
Barcelona
294 hotels
New York
269 hotels
Wenen
228 hotels
Venetië
207 hotels
Hamburg
202 hotels
Amsterdam
157 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon