hotel.info

Hotel Löbau | Hotels voordelig boeken | Saksen, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Löbau  Hotel Löbau | Hotels günstig buchen | Saksen, Duitsland Hotel Löbau | Book hotels at great rates | Saksen, Duitsland Hôtel Löbau | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Saksen, Duitsland Hotel Löbau | Reserva hoteles a buen precio | Saksen, Duitsland Hotel Löbau | Prenotare comodamente gli hotel | Saksen, Duitsland Hotel Löbau | Reserveu hotels a bon preu | Saksen, Duitsland Hotel Löbau | Výhodně rezervovat hotely | Saksen, Duitsland Hotellit Löbau | Varaa hotelleja edullisesti | Saksen, Duitsland Szálloda itt: Löbau| Szobafoglalás kedvező áron | Saksen, Duitsland Hotel Löbau | Hotels voordelig boeken | Saksen, Duitsland Hotel Löbau | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Saksen, Duitsland Hotel Löbau | Reserva barata de hotéis | Saksen, Duitsland Hotel Löbau | Rezervaţi hoteluri avantajos | Saksen, Duitsland Отель г. Löbau | Недорогое бронирование отелей | Saksen, Duitsland Hotell Löbau | Boka hotell billigt | Saksen, Duitsland Otel Löbau | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Saksen, Duitsland 酒店 Löbau | 优惠地预订酒店客房 | Saksen, Duitsland

Zoeken naar hotels voor Löbau. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Löbau
 Hotel Hotel Bergwirtschaft Bieleboh in Beiersdorf 
Hotel Bergwirtschaft Bieleboh

Bielebohstraße 18
02736 Beiersdorf, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 46,00 EUR  
Hotel in Beiersdorf: Dit 2-sterren hotel kan zijn gasten in totaal 7 kamers huisvesten.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Ringhotel Reichenbacher Hof in Reichenbach 
Ringhotel Reichenbacher Hof

Oberreichenbach 8 a
02894 Reichenbach, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10 (17 Beoordeling)


 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Reichenbach: 40 gastenkamers (waarvan 16 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
Haardroger en badjas behoren tot de basisuitrusting van de badkamer. De kamers beschikken over televisie en telefoon. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Naast een saunaruimte biedt het hotel ook een breed scala aan massages. Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan.
U kunt in het hotel ook maaltijden voor diabetici of vegetariërs krijgen. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. In het hotel vindt u een gezellige wijn-/biersstube, die ook over een buitenterras beschikt.
 Hotel AKZENT Hotel Goldene Höhe Rabitz in Bautzen 
AKZENT Hotel Goldene Höhe Rabitz

Auritzer Straße 6
02625 Bautzen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (14 Beoordeling)


 vanaf 57,00 EUR  
Hotel in Bautzen: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 11 kamers.
Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
Voor een aangenaam en onbezorgd verblijf in uw kamer zorgen een haardroger in de badkamer en een steeds goed gevulde minibar. Daarnaast hebt u de mogelijkheid op uw kamer zelf thee en koffie te zetten. De kamers beschikken over televisie en telefoon.
Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen.
 Hotel Hotel bei Schumann in Kirschau 
Hotel bei Schumann

Bautzener Straße 20
02681 Kirschau, Duitsland

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 84,75 EUR  
Hotel in Kirschau: Het hotel beschikt over 42 kamers waarvan 27 tweepersoonskamers.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Trakteer u zelf op een beetje ontspanning: met sauna, solarium, Turks bad en whirlpool is hiervoor zo goed mogelijk gezorgd - en u voelt zich helemaal lekker in de behaaglijke badjassen van het hotel! Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Trainen of relaxen - in het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel is alles mogelijk! Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Sportieve gasten worden uitgenodigd de fitnessruimte te gebruiken. U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Landhotel Thürmchen in Schirgiswalde 
Landhotel Thürmchen

Marienplatz 5
02681 Schirgiswalde, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (22 Beoordeling)


 vanaf 35,00 EUR  
Hotel in Schirgiswalde: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 7 kamers.
De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,5. Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,4 km). De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,6 km verwijderd.
Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
U kunt zich in het hotel ontspannen bij een professionele massage. Vraag ook naar het overige therapieaanbod. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Pension und Gaststätte Zur Hasenschenke in Oderwitz 
Pension und Gaststätte Zur Hasenschenke

Rosa-Luxemburg-Straße 30
02791 Oderwitz, Duitsland

 

8,0 van 10 (11 Beoordeling)


 vanaf 26,00 EUR  
Hotel in Oderwitz: Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
 Hotel Hotel & Freizeitpark  Am Lärchenberg in Schirgiswalde 
Hotel & Freizeitpark Am Lärchenberg

Lärchenbergweg 2
02681 Schirgiswalde, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10 (20 Beoordeling)


 vanaf 37,80 EUR  
Hotel in Schirgiswalde: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 29 kamers.
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 1,0 km. Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,5 km).
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Vraag naar de diverse therapieën van het hotel!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel Hotel Husarenhof in Bautzen 
Hotel Husarenhof

Käthe-Kollwitz-Platz 1
02625 Bautzen, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (92 Beoordeling)


 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Bautzen: 26 gastenkamers (8 éénpersoonskamers, 17 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Aangezien het hotel vlakbij de autoweg ligt (2,0 km) is het gemakkelijk met de auto te vinden.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd.
  
Spreehotel Bautzen

An den Steinbruechen 1
02625 Bautzen, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 68,00 EUR  
Hotel in Bautzen: Als first class hotel voldoet dit hotel aan hoge eisen.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Op de kamer vindt u een internettoegang.
Het Turks bad met sauna in het hotel biedt u ontspanning. Op de tennisbaan komt u helemaal aan uw trekken; vraag om informatie bij de receptie!
Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
 Hotel Hotel Villa Antonia in Bautzen 
Hotel Villa Antonia

Lessingstraße 1
02625 Bautzen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (33 Beoordeling)


 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Bautzen: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 16 kamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 2,5 km. En tot het centrum slechts 0,9 km. Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
U kunt zich verheugen op de gerechten van het restaurant van het hotel.
 Hotel Holiday Inn Bautzen in Bautzen 
Holiday Inn Bautzen

Wendischer Graben 20
02625 Bautzen, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (44 Beoordeling)


 vanaf 84,00 EUR  
Hotel in Bautzen: Het 4-sterren hotel met 157 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het competente ontvangstteam staat 24 uur per dag voor u klaar, helpt u bij kantoorwerkzaamheden, neemt uw waardevolle spullen in bewaring in de hotelkluis of wekt u de volgende morgen telefonisch als u dat wilt. Maak gebruik van de business-etage van het hotel. Het hotelmanagement staat het meenemen van huisdieren toe. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Hotelgasten staat een gratis transferservice naar de luchthaven ter beschikking.
De kamers zijn uitgerust met radio en televisie (ook voor kabel-tv en pay-tv). Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning. Voor verstrooiing en sportieve activiteiten vindt u hier een prachtige golfbaan.
In het restaurant en aan de hotelbar wordt voor de inwendige mens gezorgd.
 Hotel Hotel Garni Schloss Schänke in Bautzen 
Hotel Garni Schloss Schänke

Burgplatz 5
02625 Bautzen, Duitsland

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

9,0 van 10 (76 Beoordeling)


 vanaf 48,00 EUR  
Hotel in Bautzen: Dit hotel beschikt over 14 kamers (waarvan 13 kamers voor twee personen).
Van de autoweg tot het hotel (2,5 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 0,1 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,5 km in vogelvlucht).
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
 Hotel Residenz Hotel Trüggelmann in Sohland 
Residenz Hotel Trüggelmann

Oppacher Straße 1
02689 Sohland, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Sohland: Het hotel met 13 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,0 km). De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,8 km verwijderd.
Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
Haardroger en badjas behoren tot de basisuitrusting van de badkamer. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Het hotel biedt u verschillende mogelijkheden om u te ontspannen: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden verder professionele massages aangeboden. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Inde whirlpool kunt u zich helemaal ontspannen en de stress van de buitenwereld vergeten.
In het restaurant met bar van het hotel kunt u genieten van de avond.
 Hotel Landhotel Zum Heideberg in Quitzdorf am See 
Landhotel Zum Heideberg

Ringstraße 8
02906 Quitzdorf am See, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (37 Beoordeling)


 vanaf 47,00 EUR  
Hotel in Quitzdorf am See: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 25 kamers.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,5 km).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Naast een saunaruimte biedt het hotel ook een breed scala aan massages. Het hotel biedt u een voortreffelijk restaurant en de mogelijkheid gebruik te maken van de kegelbaan van het hotel. Inde whirlpool kunt u zich helemaal ontspannen en de stress van de buitenwereld vergeten. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel Hotel Neisseblick in Ostritz 
Hotel Neisseblick

Bahnhofstraße 2 - 6
02899 Ostritz, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,4 van 10 (37 Beoordeling)


 vanaf 44,00 EUR  
Hotel in Ostritz: Het hotel beschikt over 42 kamers: 8 eenpersoons- en 30 tweepersoonskamers.
Zakelijk reizenden waarderen de nabijheid van de beursgebouwen (0,0 km). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,2 km in vogelvlucht).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
In alle kamers wordt u de mogelijkheid geboden zelf koffie en thee te zetten. Verder kunt u gebruik maken van de minibar en de haardroger in de badkamer. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
U vindt sauna en solarium in het hotel. Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte.
Het hotel beschikt over een café/bistro. Neem een drankje aan de hotelbar. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Internationales Begegnungszentrum St. Marienthal in Ostritz 
Internationales Begegnungszentrum St. Marienthal

St. Marienthal 10
02899 Ostritz, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 30,00 EUR  
Hotel in Ostritz: Het 3 sterren hotel heeft 69 kamers.
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen.. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en biedt u ook graag speciale gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Landhotel Erbgericht Tautewalde in Wilthen 
Landhotel Erbgericht Tautewalde

Ortsteil Tautewalde Nr. 61
02681 Wilthen, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,5 van 10 (33 Beoordeling)


 vanaf 59,00 EUR  
Hotel in Wilthen: Het hotel met 32 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Het hotel ligt niet ver van het centrum (ca. 2,0 km).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Neem een time-out van de dagelijkse stress - maak gebruik van sauna, Turks bad en solarium. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen.
 Hotel Hotel Silesia in Görlitz 
Hotel Silesia

Biesnitzer Straße 11
02826 Görlitz, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (81 Beoordeling)


 vanaf 57,00 EUR  
Hotel in Görlitz: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 26 kamers.
De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,5. Van het hotel naar de beursgebouwen is het maar 1,0 kilometer. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 1,0 km).
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Uw kamer biedt toegang tot het Internet.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken. In het hotel vindt u een gezellige wijn-/biersstube, die ook over een buitenterras beschikt.
 Hotel Gästehaus Lisakowski in Görlitz 
Gästehaus Lisakowski

Landeskronstraße 23
02826 Görlitz, Duitsland

Hotel 1,5 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (40 Beoordeling)


 vanaf 26,00 EUR  
Hotel in Görlitz: Het hotel heeft 19 kamers (6 eenpersoonskamers, 12 tweepersoonskamers).
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,5 km in vogelvlucht). Het hotel is gunstig gelegen vlakbij de autoweg (afstand 3,0 km).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting).
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
 Hotel Pension Hartmann in Görlitz 
Pension Hartmann

Alte Nieskyer Straße 6
02828 Görlitz, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (3 Beoordeling)


 vanaf 35,00 EUR  
Hotel in Görlitz: Dit ideale reisadres heeft 2 sterren en biedt in totaal 7 gastenkamers.
Van de autoweg tot het hotel (2,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 1,5 km).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting).
 Hotel Schlosshotel Althörnitz in Bertsdorf-Hörnitz 
Schlosshotel Althörnitz

Zittauer Straße 9
02763 Bertsdorf-Hörnitz, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (47 Beoordeling)


 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Bertsdorf-Hörnitz: Het hotel beschikt over 74 kamers: 24 eenpersoons- en 44 tweepersoonskamers.
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Laat u verwennen in de wellnessruimte van het hotel. U kunt zich ontspannen bij een professionele massage, genieten van een schoonheidsbehandeling, gebruik maken van het solarium of een paar keer naar de sauna gaan. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Het restaurant beschikt over een eigen terras. Het hotel beschikt over een café/bistro.
 Hotel Hotel Europa in Görlitz 
Hotel Europa

Berliner Straße 2
02826 Görlitz, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (59 Beoordeling)


 vanaf 59,00 EUR  
Hotel in Görlitz: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 21 kamers.
Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,5 km in vogelvlucht).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Op de kamer vindt u een internettoegang. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
 Hotel SORAT Hotel Görlitz in Görlitz 
SORAT Hotel Görlitz

Marienplatz - Struvestraße 1
02826 Görlitz, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (70 Beoordeling)


 vanaf 35,00 EUR  
Hotel in Görlitz: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 46 kamers.
Voor beursbezoekers is de ligging van het hotel ideaal, omdat de afstand slechts 0,5 km bedraagt. Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Radio en televisie (kabel-tv en pay-tv) bieden 's avonds een goede ontspanning op uw kamer. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - hier komen ook vegetariërs aan hun trekken. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel Hotel Pension Nino in Görlitz 
Hotel Pension Nino

Brüderstraße 2
02826 Görlitz, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,3 van 10 (5 Beoordeling)


 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Görlitz: 22 gastenkamers (2 éénpersoonskamers, 4 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 1,0 km).
Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Het hotel beschikt over een business-etage. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Als elektronica voor uw ontspanning zijn radio en kabel-tv in de kamer aanwezig. De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Bij mooi weer is het terras van het restaurant bijzonder uitnodigend. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Zur Drausendorfer Krone in Zittau 
Hotel Zur Drausendorfer Krone

An der B99 Nr. 1
02763 Zittau, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 36,00 EUR  
Hotel in Zittau: Het 2 sterren hotel beschikt over 14 kamers.
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
Het hotel beschikt over een restaurant en café/bistro voor een hapje tussendoor.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon