Hotel Leonberg | Hotels voordelig boeken | Baden-Württemberg, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Leonberg

 Alle hotels in Leonberg weergeven

Tophotels in Leonberg in december

 Hotel AMBER HOTEL Leonberg/Stuttgart in Leonberg 
AMBER HOTEL Leonberg/Stuttgart

Römerstraße 102
71229 Leonberg, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10
(364 Beoordeling)



 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Leonberg: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 139 comfortabel ingerichte kamers.
Aangezien het hotel vlakbij de autoweg ligt (2,0 km) is het gemakkelijk met de auto te vinden.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Het hotel biedt een sauna. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en amuseer u met het aangenaam gezelschap aan de bar.
 Hotel Hotel-Restaurant Kirchner in Leonberg 
Hotel-Restaurant Kirchner

Leonberger Straße 14-16
71229 Leonberg, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10
(17 Beoordeling)



 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Leonberg: Het 3 sterren hotel heeft 35 kamers.
Van de autoweg tot het hotel (2,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 1,0 km).
Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers beschikken over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn voorzien van radio en televisie.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en biedt u ook graag speciale gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten.
 Hotel Hotel Glemseck in Leonberg 
Hotel Glemseck

Glemseck 1
71229 Leonberg, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

6,8 van 10
(30 Beoordeling)



 vanaf 44,00 EUR  
Hotel in Leonberg: Dit ideale reisadres heeft 2 sterren en biedt in totaal 15 gastenkamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 1,5 km) en tegelijkertijd erg centraal (2,0 km naar het centrum).
Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
Bij mooi weer kunt u uw diner gebruiken op het terras van het hotel. Het hotel beschikt over een café/bistro.
 Hotel Hotel-Restaurant Hirsch in Leonberg 
Hotel-Restaurant Hirsch

Hindenburgstraße 1
71229 Leonberg, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

6,6 van 10
(17 Beoordeling)



 vanaf 73,00 EUR  
Hotel in Leonberg: Het hotel beschikt over 61 kamers: 47 eenpersoons- en 13 tweepersoonskamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 2,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (2,0 km naar het centrum).
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Krone in Gerlingen 
Hotel Krone

Hauptstraße 28
70839 Gerlingen, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10
(100 Beoordeling)



 vanaf 81,00 EUR  
Hotel in Gerlingen: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 55 comfortabel ingerichte kamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 3,0 km. En tot het centrum slechts 0,0 km.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers beschikken over klimaatbeheersing en natuurlijk ook over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Ontspan u in het hotel in de sauna met solarium - daarnaast staat er een Turks bad tot uw beschikking. Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan.
Sluit uw avond af aan de hotelbar. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!

 Alle hotels in Leonberg weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1039 hotels
Rome
586 hotels
Praag
441 hotels
Londen
438 hotels
Barcelona
293 hotels
New York
270 hotels
Wenen
227 hotels
Venetië
205 hotels
Hamburg
202 hotels
Amsterdam
159 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon