Hotel Kloten | Hotels voordelig boeken | Canton of Thurgau, Zwitserland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Zwitserland | Kloten

 Alle hotels in Kloten weergeven

Tophotels in Kloten in januari

 Hotel Hotel Allegra in Kloten 
Hotel Allegra

Hamelirainstraße 3
8302 Kloten, Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,2 van 10
(88 Beoordeling)



 vanaf 110,00 CHF  
Hotel in Kloten: Het hotel met 132 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Van de autoweg tot het hotel (2,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 0,5 km). Het hotel ligt direct bij de luchthaven.
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Pay-tv te ontvangen. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten.
Op het terras van het hotel kunt u bij mooi weer buiten eten. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten.
 Hotel Hotel Fly Away in Kloten 
Hotel Fly Away

Marktgasse 19
8302 Kloten, Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10
(32 Beoordeling)



 vanaf 100,00 CHF  
Hotel in Kloten: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 42 kamers.
Het hotel is gunstig gelegen, direct aan de autoweg.
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over een minibar en een haardroger. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Pay-tv is aanwezig.
U kunt zich verheugen op de gerechten in ons restaurant - hier worden ook gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar.
 Hotel Radisson Blu Hotel, Zurich Airport in Zürich 
Radisson Blu Hotel, Zurich Airport

Postfach 295
8058 Zürich, Zwitserland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,8 van 10
(37 Beoordeling)



 vanaf 205,00 CHF  
Hotel in Zürich: Het 4-sterren hotel heeft 330 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel ligt direct bij de luchthaven.
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste.
De kamers met airconditioning zijn comfortabel ingericht: Kabel-tv, haardroger, een mogelijkheid om koffie/thee te zetten en nog veel meer. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Pay-tv is aanwezig.
De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning.
Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
 Hotel Apart Hotel (operated by Hilton) in Opfikon / Glattbrugg (Opfikon-Glattbrugg) 
Apart Hotel (operated by Hilton)

Hohenbühlstraße 1
8152 Opfikon / Glattbrugg (Opfikon-Glattbrugg), Zwitserland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10
(74 Beoordeling)



 vanaf 99,00 CHF  
Hotel in Opfikon / Glattbrugg (Opfikon-Glattbrugg): Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 67 kamers.
Het hotel ligt direct bij de luchthaven. Aangezien het hotel vlakbij de autoweg ligt (0,3 km) rijdt u er zo naartoe.
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN).
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Alle kamers in het hotel beschikken over airconditioning. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). Pay-tv te ontvangen.
U kunt zich na een dag vol belevenissen relaxen in sauna en Turks bad van het hotel. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
 Hotel Mövenpick Hotel Zurich-Airport in Opfikon / Glattbrugg (Zürich-Glattbrugg) 
Mövenpick Hotel Zurich-Airport

Walter Mittelholzerstr. 8
8152 Opfikon / Glattbrugg (Zürich-Glattbrugg), Zwitserland

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10
(64 Beoordeling)



 vanaf 141,50 CHF  
Hotel in Opfikon / Glattbrugg (Zürich-Glattbrugg): Het 5-sterren luxe hotel heeft 333 kamers en voldoet aan de hoogste eisen.
Het competente ontvangstteam staat 24 uur per dag voor u klaar, helpt u bij kantoorwerkzaamheden, neemt uw waardevolle spullen in bewaring in de hotelkluis of wekt u de volgende morgen telefonisch als u dat wilt. Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Kinderen zijn in het hotel natuurlijk welkom! Het hotel beschikt over een eigen speelplaats en heeft ook kamers voor niet-rokers (graag uw wens bij de boeking aangeven). Het hotel biedt u de mogelijkheid uw in het hotel gehuurde auto op de parkeerplaatsen van het hotel te parkeren. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Hotelgasten staat een gratis transferservice naar de luchthaven ter beschikking.
De kamers met klimaatbeheersing hebben natuurlijk kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Bij de inrichting van uw kamer behoort onder andere een haardroger en een waterkoker. Er is ook een kluis aanwezig. Pay-tv is aanwezig.
U kunt al bij de check-in een tennisbaan boeken of informatie vragen over de situatie op de nabij gelegen golfbaan. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte. De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
De heerlijkste genoegens en een uitstekende service kunt u in het restaurant van het hotel verwachten.

 Alle hotels in Kloten weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1043 hotels
Rome
589 hotels
Londen
439 hotels
Praag
443 hotels
Barcelona
296 hotels
New York
270 hotels
Hamburg
202 hotels
Wenen
228 hotels
Venetië
206 hotels
Amsterdam
159 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2010 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon