hotel.info

Hotel Hamburg | Hotels voordelig boeken | Hamburg, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Hamburg  Hotel Hamburg | Hotels günstig buchen | Hamburg, Duitsland Hotel Hamburg | Book hotels at great rates | Hamburg, Duitsland Hôtel Hamburg | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Hamburg, Duitsland Hotel Hamburg | Reserva hoteles a buen precio | Hamburg, Duitsland Hotel Hamburg | Prenotare comodamente gli hotel | Hamburg, Duitsland Hotel Hamburg | Reserveu hotels a bon preu | Hamburg, Duitsland Hotel Hamburg | Výhodně rezervovat hotely | Hamburg, Duitsland Hotellit Hamburg | Varaa hotelleja edullisesti | Hamburg, Duitsland Szálloda itt: Hamburg| Szobafoglalás kedvező áron | Hamburg, Duitsland Hotel Hamburg | Hotels voordelig boeken | Hamburg, Duitsland Hotel Hamburg | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Hamburg, Duitsland Hotel Hamburg | Reserva barata de hotéis | Hamburg, Duitsland Hotel Hamburg | Rezervaţi hoteluri avantajos | Hamburg, Duitsland Отель г. Hamburg | Недорогое бронирование отелей | Hamburg, Duitsland Hotell Hamburg | Boka hotell billigt | Hamburg, Duitsland Otel Hamburg | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Hamburg, Duitsland 酒店 Hamburg | 优惠地预订酒店客房 | Hamburg, Duitsland

Zoeken naar hotels voor Hamburg. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!




Beurzen in Hamburg
  • INTERNORGA - (12-3-2010 tot 17-3-2010)
    International Trade Fair for the Hotel, Restaurant, Catering, Baking and Confectionery Trades

  •   
    Zoek en reserveer uw hotel hier
      Reisdoel:   
      Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
      Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



    Informatie over het reisdoel Hamburg
    Hamburg heeft met een van de grootste containerhavens in Europa en het enorme complex van vliegtuigbouwer Airbus een internationale en maritieme flair.

    De belangrijkste wijken zijn de binnenstad St. Georg, vol met winkelstraten, St. Pauli met de Reeperbahn, het beroemde uitgaanscentrum van de stad, de alternatieve Schanze en het multiculturele Altona.

    Exclusief woont u in Hamburg in een van de hotels aan de Alster, zoals het Kempinski Hotel Atlantic. Een unieke sfeer kenmerkt het nieuwe Mövenpick Hotel in het Schanzenpark, een hoogwaardig gerenoveerde watertoren. Wie houdt van het rustieke, kan terecht in het Hostel Sternschanze. De hotels in Hamburg zijn even gevarieerd als de afzonderlijke wijken van de stad.
    Het hotel "25 hours" ligt op het terrein van een voormalig gasbedrijf en is gericht op jonge gasten. Een hotel in de buitenwijken van Hamburg aan de Elbe biedt u uitzicht op het schilderachtige rivierlandschap.

    Met de auto is Hamburg snel te bereiken via de A7, A1 en A24. Woont u in een hotel in het centrum van Hamburg, zijn bezienswaardigheden als de pieren, het historische pakhuiscomplex Speicherstadt en de vele musea gemakkelijk te bereiken. In de straten van Hamburg zijn er veel restaurants met een internationale keuken te vinden.
    Het nachtleven van Hamburg is te vinden op de Reeperbahn, met talrijke hotels, bars, discotheken, nachtclubs, shows en andere uitgaansgelegenheden. Het grootste evenement is de Hamburger Dom, die drie keer per jaar op het Heiligengeistfeld van St. Pauli wordt gehouden.

    Aantal inwoners: 1.754.317 (november 2006)
    Postcode: 20001 - 21149, 22001 - 22769


    Hotels in Hamburg
     Hotel Residence Hotel Hamburg in Hamburg 
    Residence Hotel Hamburg

    Steindamm 24-26
    20099 Hamburg, Duitsland

    Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

    6,1 van 10 (409 Beoordeling)


     vanaf 30,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 18 kamers.
    Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 3,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (0,1 km naar het centrum). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,2 km in vogelvlucht).
    Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
    Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
     Hotel Hotel Terminus am Hbf. in Hamburg 
    Hotel Terminus am Hbf.

    Steindamm 5
    20099 Hamburg, Duitsland

    Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

    7,2 van 10 (425 Beoordeling)


     vanaf 24,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het hotel heeft 2 sterren en biedt in totaal 20 gastenkamers.
    Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 3,0 km. En tot het centrum slechts 0,1 km. Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken.
    De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
    Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Uw kamer biedt toegang tot het Internet. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
     Hotel Hotel Lumen am Hbf in Hamburg 
    Hotel Lumen am Hbf

    Steindamm 19
    20099 Hamburg, Duitsland

    Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

    6,3 van 10 (280 Beoordeling)


     vanaf 40,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 40 kamers.
    Zowel naar de autoweg (3,0 km verwijderd) als naar het centrum (0,2 km) is niet ver van het hotel. Het hotel bevindt zich in de onmiddellijke nabijheid van de luchthaven (3,0 km). De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,2.
    Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
     Hotel Grand Elysee Hotel Hamburg in Hamburg 
    Grand Elysee Hotel Hamburg

    Rothenbaumchaussee 10
    20148 Hamburg, Duitsland

    Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

    8,6 van 10 (386 Beoordeling)


     vanaf 140,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het luxehotel heeft in totaal 511 eerste klasse ingerichte kamers en suites.
    Van het hotel naar de beursgebouwen is het maar 1,6 kilometer.
    Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
    Trakteer u zelf op een beetje ontspanning: met sauna, solarium, Turks bad en whirlpool is hiervoor zo goed mogelijk gezorgd - en u voelt zich helemaal lekker in de behaaglijke badjassen van het hotel! Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
    Het hotel beschikt over een omvangrijk therapieaanbod. Bijzonder geliefd zijn hierbij de professionele massages. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel.
    U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
     Hotel Hotel und Landhaus Kastanie in Hamburg 
    Hotel und Landhaus Kastanie

    Specksaalredder 14
    22397 Hamburg, Duitsland

    Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

    8,7 van 10 (36 Beoordeling)


     vanaf 59,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 33 kamers.
    Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
    De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie en telefoon. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.
    Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
    Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
     Hotel Alpha Hotel-Pension in Hamburg 
    Alpha Hotel-Pension

    Koppel 4
    20099 Hamburg, Duitsland

    Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

    6,8 van 10 (19 Beoordeling)


     vanaf 46,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het 2 sterren hotel beschikt over 21 kamers.
    Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,5 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,5 km).
    Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen..
    Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting). Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
    Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
     Hotel Hotel du Nord in Hamburg 
    Hotel du Nord

    Im alten Dorfe 40
    22359 Hamburg, Duitsland

     
     vanaf 110,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het hotel heeft 25 kamers (22 tweepersoonskamers).
    Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. U kunt uw auto op de parkeerplaatsen van het hotel neerzetten (gedeeltelijk tegen betaling, gedeeltelijk gratis). Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft.
    De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie, telefoon en een minibar. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Er is ook een kluis aanwezig.
    U kunt zich verheugen op de gerechten in ons restaurant (met buitenterras) - hier worden ook gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
     Hotel Hotel Böttcherhof in Hamburg 
    Hotel Böttcherhof

    Wöhlerstraße 2
    22113 Hamburg, Duitsland

    Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

    7,9 van 10 (137 Beoordeling)


     vanaf 68,50 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het 4-sterren hotel heeft 155 comfortabel ingerichte kamers.
    Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
    Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Alle kamers beschikken over televisie, telefoon en de mogelijkheid koffie en thee te zetten. Alle hotelkamers hebben airconditioning. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Pay-tv is aanwezig.
    In het hotel vindt u een sauna, een Turks bad en een solarium. De hotelgasten maken graag gebruik van de fitnessruimte.
    U kunt zich verheugen op de gerechten in ons restaurant (met buitenterras) - hier worden ook gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
     Hotel relexa hotel Bellevue - Hamburg City in Hamburg 
    relexa hotel Bellevue - Hamburg City

    An der Alster 14
    20099 Hamburg, Duitsland

    Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

    7,8 van 10 (492 Beoordeling)


     vanaf 59,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het hotel heeft 85 kamers (50 tweepersoonskamers).
    Zakelijk reizenden waarderen de nabijheid van de beursgebouwen (2,0 km). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,8 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,8 km).
    Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
    Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Op de kamer vindt u een internettoegang. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Pay-tv is aanwezig.
    Sluit uw avond af in het restaurant en aan de bar van het hotel. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
     Hotel Gresham Carat Hotel in Hamburg 
    Gresham Carat Hotel

    Sieldeich 5 - 7
    20539 Hamburg, Duitsland

    Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

    7,4 van 10 (325 Beoordeling)


     vanaf 53,10 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het 4-sterren hotel met 90 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
    Vanaf de autoweg is het hotel heel snel bereikbaar.
    Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
    Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Pay-tv is aanwezig. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
    Neem een time-out van de dagelijkse stress - gebruik sauna en solarium. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
    In het restaurant en aan de hotelbar wordt voor de inwendige mens gezorgd.
     Hotel Apartment-Hotel Hamburg Hamm in Hamburg 
    Apartment-Hotel Hamburg Hamm

    Borstelmannsweg 133
    20537 Hamburg, Duitsland

    Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

    7,7 van 10 (440 Beoordeling)


     vanaf 35,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het hotel beschikt over 119 kamers: 36 eenpersoons- en 83 tweepersoonskamers.
    Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Maak tegen betaling gebruik van de garageplaatsen van het hotel.
    Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon. Op de kamer vindt u een internettoegang. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
    Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
     Hotel Hotel Atlantic Kempinski Hamburg in Hamburg 
    Hotel Atlantic Kempinski Hamburg

    An der Alster 72-79
    20099 Hamburg, Duitsland

    Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

    6,2 van 10 (429 Beoordeling)


     vanaf 109,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het luxehotel heeft in totaal 167 eerste klasse ingerichte kamers en suites.
    Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Van het hotel naar de beursgebouwen is het maar 2,0 kilometer.
    Uw auto kunt u tegen betaling in de garage van het hotel zetten. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom.
    De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Ook kluis en minibar horen tot de kameruitrusting.
    In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren laten verwennen: hier worden u schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Daarnaast beschikt het hotel ook over een sauna en een solarium. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte.
    Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en ontmoet andere hotelgasten aan de bar.
     Hotel Lindner Park-Hotel Hagenbeck in Hamburg 
    Lindner Park-Hotel Hagenbeck

    Hagenbeckstraße 150
    22527 Hamburg, Duitsland

    Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

    8,5 van 10 (56 Beoordeling)


     vanaf 119,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 158 comfortabel ingerichte kamers.
    Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen.
    Uw kamer beschikt over airconditioning, kabeltelevisie, telefoon, haardroger en minibar. Een bureau, een kluis en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen.
    Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
    U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
     Hotel Lindner Hotel Am Michel in Hamburg 
    Lindner Hotel Am Michel

    Neanderstrasse 20
    20459 Hamburg, Duitsland

    Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

    8,3 van 10 (169 Beoordeling)


     vanaf 118,50 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het hotel beschikt over 259 kamers waarvan 117 tweepersoonskamers.
    Van het hotel naar de beursgebouwen is het maar 1,5 kilometer.
    Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst.
    Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. In uw kamer vindt u o.a. tv, telefoon en een waterkoker. Handdoeken en badjas voor de sauna staan natuurlijk tot uw beschikking. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen.
    Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen.
    Het restaurant van het hotel biedt allerlei verrukkelijke gerechten - vraag ook naar diabetesgerechten en vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
     Hotel TOP Hotel Berlin in Hamburg 
    TOP Hotel Berlin

    Borgfelder Straße 1-9
    20537 Hamburg, Duitsland

    Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

    5,9 van 10 (62 Beoordeling)


     vanaf 88,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het hotel met 93 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
    Van de autoweg tot het hotel (2,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 2,0 km).
    Maak tegen betaling gebruik van de garageplaatsen van het hotel. De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
    In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Pay-tv te ontvangen. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
    In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.
     Hotel Hotel Oase in Hamburg 
    Hotel Oase

    Steindamm 79
    20099 Hamburg, Duitsland

    Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

    6,2 van 10 (76 Beoordeling)


     vanaf 39,99 EUR  
    Hotel in Hamburg: Dit 2-sterren hotel beschikt over 8 kamers.
    Zowel naar de autoweg (3,0 km verwijderd) als naar het centrum (1,0 km) is niet ver van het hotel. De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,7.
    De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
    Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
     Hotel Eden Hotel in Hamburg 
    Eden Hotel

    Ellmenreichstraße 20
    20099 Hamburg, Duitsland

    Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

    6,4 van 10 (233 Beoordeling)


     vanaf 43,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 77 kamers.
    Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,0 km). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,3 km in vogelvlucht).
    Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
    Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
    Gun u een time-out en maak gebruik van het solarium.
    Sluit de avond af in het restaurant van het hotel waar natuurlijk ook vegetarische gerechten worden geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een café/bistro. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
     Hotel Motel One Hamburg Airport in Hamburg 
    Motel One Hamburg Airport

    Alsterkrugchaussee 455 459
    22335 Hamburg, Duitsland

    Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

    8,3 van 10 (152 Beoordeling)


     vanaf 59,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het hotel heeft 2 sterren en biedt in totaal 252 gastenkamers.
    Voor mensen die per vliegtuig reizen is de ligging ideaal: vanaf de luchthaven is het maar 0,8 km.
    Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel).
    Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
    Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
     Hotel Motel One Hamburg-Altona in Hamburg 
    Motel One Hamburg-Altona

    Kieler Straße 171
    22525 Hamburg, Duitsland

    Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

    7,8 van 10 (806 Beoordeling)


     vanaf 66,50 EUR  
    Hotel in Hamburg: De lift brengt u naar de hogere verdiepingen van het hotel.
    Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
    Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
    We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
     Hotel Bridge Inn Hotel in Hamburg 
    Bridge Inn Hotel

    Billwerder Neuer Deich 2-4
    20539 Hamburg, Duitsland

    Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

    7,5 van 10 (435 Beoordeling)


     vanaf 44,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het 2 sterren hotel beschikt over 96 kamers.
    De golfbaan ligt op loopafstand en is slechts 0,2 km verwijderd. Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 2,2 km). Het hotel is gunstig gelegen, direct aan de autoweg.
    Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
    De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Er is ook een kluis aanwezig.
     Hotel Hotel Hafen Hamburg in Hamburg 
    Hotel Hafen Hamburg

    Seewartenstraße 9
    20459 Hamburg, Duitsland

    Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

    7,3 van 10 (407 Beoordeling)


     vanaf 100,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het 4-sterren hotel heeft 353 comfortabel ingerichte kamers.
    Zakelijk reizenden waarderen de nabijheid van de beursgebouwen (1,5 km).
    Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
    Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Pay-tv is aanwezig. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
    Het restaurant beschikt over een eigen terras. Het hotel beschikt over een café/bistro. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
     Hotel MEININGER Hotel Hamburg City Center in Hamburg 
    MEININGER Hotel Hamburg City Center

    Goetheallee 11
    22765 Hamburg, Duitsland

    Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

    7,7 van 10 (59 Beoordeling)


     vanaf 35,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het 3 sterren hotel heeft 116 kamers.
    Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN).
    Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
     Hotel NH Hamburg-Altona in Hamburg 
    NH Hamburg-Altona

    Stresemannstrasse 363-369
    22761 Hamburg, Duitsland

    Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

    7,7 van 10 (530 Beoordeling)


     vanaf 93,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het hotel met 119 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
    Van de autoweg tot het hotel (2,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 1,0 km). Voor beursbezoekers is de ligging van het hotel ideaal, omdat de afstand slechts 1,5 km bedraagt.
    U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
    Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Gebruik de badjas die voor u klaarligt om zo ontspannen naar uw massageafspraak te gaan. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Alle kamers in het hotel beschikken over airconditioning. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar. Pay-tv te ontvangen.
    Neem een time-out van de dagelijkse stress - maak gebruik van sauna, Turks bad en solarium. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel.
    In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) of in de bistro kunt u genieten van de avond - gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs mogelijk. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
     Hotel Hotel Alte Wache in Hamburg 
    Hotel Alte Wache

    Adenauerallee 21-25
    20097 Hamburg, Duitsland

    Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

    6,9 van 10 (312 Beoordeling)


     vanaf 55,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het 4-sterren hotel met 100 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
    Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,5 km in vogelvlucht). Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,5 km).
    Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
    Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
    Het restaurant met bar van het hotel verheugt zich op uw bezoek.
     Hotel MARITIM Hotel Reichshof Hamburg in Hamburg 
    MARITIM Hotel Reichshof Hamburg

    Kirchenallee 34-36
    20099 Hamburg, Duitsland

    Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

    5,7 van 10 (430 Beoordeling)


     vanaf 76,00 EUR  
    Hotel in Hamburg: Het hotel met 303 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
    Van de autoweg tot het hotel (2,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 1,0 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,1 km in vogelvlucht).
    Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
    Radio en televisie (kabel-tv en pay-tv) bieden 's avonds een goede ontspanning op uw kamer. Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
    Het hotel biedt u verschillende mogelijkheden om u te ontspannen: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden verder professionele massages aangeboden. In het binnenbad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! In het Turks bad kunt u na een dag vol nieuwe belevenissen helemaal ontspannen en de ziel tot rust laten komen.
    In het restaurant van het hotel kunt u genieten van de avond - ook gerechten voor vegetariërs en diabetespatiënten. De hotelbar zorgt voor een koel drankje. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten.


    hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
    hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

    Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
    Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
    hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon