Hotel Grao | Hotels voordelig boeken | Valencia, Spanje

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Spanje | Grao

 Alle hotels in Grao weergeven

Tophotels in Grao in december

 Hotel AC Hotel Castellon in Castellón de la Plana (Castellon) 
AC Hotel Castellon

Carcagente, 3
12005 Castellón de la Plana (Castellon), Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 59,99 EUR  
Hotel in Castellón de la Plana (Castellon): De beheerders van dit comfortabele middenklassehotel hechten veel waarde aan de goede verzorging van de gasten. Om die reden is bijvoorbeeld het hotelteam 24 uur per dag voor de gasten bereikbaar.
Voor beursbezoekers is de ligging van het hotel ideaal, omdat de afstand slechts 1,0 km bedraagt. Uw accommodatie is zeer gunstig gelegen, direct aan de autoweg.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. Pay-tv te ontvangen.
Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten.
Het hotel biedt u een café/bistro en een eigen restaurant. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel NH Mindoro in Castellón de la Plana 
NH Mindoro

Moyano, 4
12002 Castellón de la Plana, Spanje

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,7 van 10
(4 Beoordeling)



 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Castellón de la Plana: Het 4-sterren hotel met 105 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Er is ook een kluis aanwezig. Pay-tv te ontvangen.
Neem een time-out van de dagelijkse stress - gebruik sauna en solarium. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water!
In het restaurant en aan de hotelbar wordt voor de inwendige mens gezorgd. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten.
 Hotel Hotel Intur Castellon in Castellón de la Plana (Castellon) 
Hotel Intur Castellon

Herrero 20
12002 Castellón de la Plana (Castellon), Spanje

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 67,50 EUR  
Hotel in Castellón de la Plana (Castellon): Als first class hotel voldoet dit hotel aan hoge eisen.
Het hotel biedt u de mogelijkheid uw in het hotel gehuurde auto op de parkeerplaatsen van het hotel te parkeren. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen..
De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over een minibar en een haardroger.
De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning. Bij het hotel hoort een golfbaan met een prachtig verzorgd groen grasveld.
Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
 Hotel Hotel Jaime I in Castellón de la Plana (Castellon) 
Hotel Jaime I

Ronda Mijares, 67
12002 Castellón de la Plana (Castellon), Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10
(6 Beoordeling)



 vanaf 43,00 EUR  
Hotel in Castellón de la Plana (Castellon): Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 89 kamers.
Zowel naar de autoweg (3,0 km verwijderd) als naar het centrum (0,0 km) is niet ver van het hotel. Voor beursbezoekers is de ligging van het hotel ideaal, omdat de afstand slechts 2,0 km bedraagt. De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 1,0.
Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. Op de business-etage vindt u alle gemakken voor zakenmensen.
Tot de faciliteiten van de kamers behoren airconditioning, televisie (kabelaansluiting), telefoon, haardroger en een minibar. Een bureau, een kluis en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. Pay-tv te ontvangen.
Het restaurant van het hotel biedt allerlei verrukkelijke gerechten - vraag ook naar diabetesgerechten en vegetarische keuken. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken.
 Hotel Hotel Castellon Center in Castellón de la Plana (Castellon) 
Hotel Castellon Center

Ronda Mijares, 86
12002 Castellón de la Plana (Castellon), Spanje

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,8 van 10
(5 Beoordeling)



 vanaf 10,00 EUR  
Hotel in Castellón de la Plana (Castellon): Het 4-sterren hotel met 78 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Van de autoweg tot het hotel (3,0 km afstand) en van daar bent u heel snel in de binnenstad (afstand tot centrum 0,0 km). Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 1,0 km in vogelvlucht). Voor beursbezoekers is de ligging van het hotel ideaal, omdat de afstand slechts 2,0 km bedraagt.
Maak tegen betaling gebruik van de garageplaatsen van het hotel. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. Op de business-etage vindt u alle gemakken voor zakenmensen.
De kamers met airconditioning zijn voorzien van kabel-tv, telefoon, haardroger en minibar. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. Direct met een badjas naar de sauna: nu kan de avondontspanning beginnen! Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Pay-tv te ontvangen.
Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Relax in de whirlpool en ontsnap een ogenblik aan de hectiek van buiten. In het Turks bad kunt u na een dag vol nieuwe belevenissen helemaal ontspannen en de ziel tot rust laten komen.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.

 Alle hotels in Grao weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1049 hotels
Rome
590 hotels
Londen
438 hotels
Praag
443 hotels
Barcelona
297 hotels
New York
270 hotels
Hamburg
199 hotels
Wenen
229 hotels
Venetië
205 hotels
Amsterdam
158 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon