Hotel Feuchtwangen | Hotels voordelig boeken | Beieren, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Feuchtwangen

 Alle hotels in Feuchtwangen weergeven

Tophotels in Feuchtwangen in december

 Hotel Romantik-Hotel Greifen-Post in Feuchtwangen 
Romantik-Hotel Greifen-Post

Marktplatz 8
91555 Feuchtwangen, Duitsland

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10
(37 Beoordeling)



 vanaf 69,00 EUR  
Hotel in Feuchtwangen: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 35 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,0 km).
U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Uw auto kunt u tegen betaling in de garage van het hotel zetten. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie en telefoon. De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Trainen of relaxen - in het binnenbad van het hotel is alles mogelijk! Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel Gasthof-Pension Wilder Mann in Feuchtwangen 
Gasthof-Pension Wilder Mann

Alter Ansbacher Berg 2
91555 Feuchtwangen, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10
(12 Beoordeling)



 vanaf 40,00 EUR  
Hotel in Feuchtwangen: Het 2 sterren hotel beschikt over 12 kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,2 km).
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting).
Sluit de avond af in het restaurant van het hotel waar natuurlijk ook vegetarische gerechten worden geserveerd. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Hotel Ambiente in Feuchtwangen 
Hotel Ambiente

Dinkelsbühler Straße 2
91555 Feuchtwangen, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Feuchtwangen: Het 2 sterren hotel beschikt over 28 kamers.
Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste. U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel.
Alle kamers beschikken over televisie, telefoon en de mogelijkheid koffie en thee te zetten. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Enkele van de prachtig ingerichte kamers beschikken over een balkon. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting).
 Hotel Land-Gast-Hof Walkmühle in Feuchtwangen 
Land-Gast-Hof Walkmühle

Walkmühle 1
91555 Feuchtwangen, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10
(15 Beoordeling)



 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Feuchtwangen: Dit 2-sterren hotel beschikt over 22 kamers.
 Hotel Hotel Wender in Aurach-Vehlberg 
Hotel Wender

Dorfstraße 10
91589 Aurach-Vehlberg, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10
(117 Beoordeling)



 vanaf 35,00 EUR  
Hotel in Aurach-Vehlberg: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 20 kamers.
Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon.
Laat u tussen twee saunasessies met een massage verwennen. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken.
Het restaurant beschikt over een eigen terras.

 Alle hotels in Feuchtwangen weergeven

Uw voordelen in het kort

Meer dan 210.000 hotels wereldwijd
Meer dan 1.000.000 hotelbeoordelingen
Beste prijs garantie
Gratis boeken
Gratis annuleren
Betaling direct in het hotel

Topreisdoelen

Parijs
1042 hotels
Rome
582 hotels
Praag
444 hotels
Londen
441 hotels
Barcelona
289 hotels
New York
268 hotels
Wenen
227 hotels
Venetië
206 hotels
Hamburg
199 hotels
Amsterdam
156 hotels
 
 
 
 


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon