hotel.info

Hotel Feistritz an der Gail | Hotels voordelig boeken | Karinthië, Oostenrijk

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Oostenrijk | Feistritz an der Gail  Hotel Feistritz an der Gail | Hotels günstig buchen | Karinthië, Oostenrijk Hotel Feistritz an der Gail | Book hotels at great rates | Karinthië, Oostenrijk Hôtel Feistritz an der Gail | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Karinthië, Oostenrijk Hotel Feistritz an der Gail | Reserva hoteles a buen precio | Karinthië, Oostenrijk Hotel Feistritz an der Gail | Prenotare comodamente gli hotel | Karinthië, Oostenrijk Hotel Feistritz an der Gail | Reserveu hotels a bon preu | Karinthië, Oostenrijk Hotel Feistritz an der Gail | Výhodně rezervovat hotely | Karinthië, Oostenrijk Hotellit Feistritz an der Gail | Varaa hotelleja edullisesti | Karinthië, Oostenrijk Szálloda itt: Feistritz an der Gail| Szobafoglalás kedvező áron | Karinthië, Oostenrijk Hotel Feistritz an der Gail | Hotels voordelig boeken | Karinthië, Oostenrijk Hotel Feistritz an der Gail | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Karinthië, Oostenrijk Hotel Feistritz an der Gail | Reserva barata de hotéis | Karinthië, Oostenrijk Hotel Feistritz an der Gail | Rezervaţi hoteluri avantajos | Karinthië, Oostenrijk Отель г. Feistritz an der Gail | Недорогое бронирование отелей | Karinthië, Oostenrijk Hotell Feistritz an der Gail | Boka hotell billigt | Karinthië, Oostenrijk Otel Feistritz an der Gail | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Karinthië, Oostenrijk 酒店 Feistritz an der Gail | 优惠地预订酒店客房 | Karinthië, Oostenrijk

Zoeken naar hotels voor Feistritz an der Gail. Wij hebben 24 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Feistritz an der Gail
 Hotel Hotel Alte Post in Feistritz an der Gail 
Hotel Alte Post

Feistritz an der Gail 19
9613 Feistritz an der Gail, Oostenrijk

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

9,1 van 10 (5 Beoordeling)


 vanaf 47,25 EUR  
Hotel in Feistritz an der Gail: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 18 kamers.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 1,0 km verwijderd.
Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren laten verwennen: hier worden u niet alleen massages aangeboden, maar het hotel beschikt ook over een sauna en een solarium. Sportieve gasten worden uitgenodigd de fitnessruimte te gebruiken. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Het restaurant van het hotel (met terras) serveert verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag ook naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Landhaus Knura in Hermagor 
Landhaus Knura

Khünburg 13
9620 Hermagor, Oostenrijk

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 88,00 EUR  
Hotel in Hermagor: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 21 kamers.
Uw kamer beschikt over kabel-tv en telefoon. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Er is ook een kluis aanwezig.
In het hotel vindt u een sauna, een Turks bad en een solarium. Een zwembad en een fitnessruimte staan tot uw beschikking om te relaxen en te ontspannen.
Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
 Hotel Suite Hotel Klass in Kranjska Gora 
Suite Hotel Klass

Bezje 14
4280 Kranjska Gora, Slovenië

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 75,51 EUR  
Hotel in Kranjska Gora: Het hotel met 24 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,2 km). De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,6 km verwijderd. Naar de golfbaan kunt u gemakkelijk lopen (afstand ca. 0,0 km).
Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Op de business-etage vindt u alle gemakken voor zakenmensen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
De kamers met klimaatbeheersing hebben vanzelfsprekend kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Naast veel andere bijzonderheden beschikt uw kamer over een haardroger en een waterkoker. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). Pay-tv te ontvangen.
Het hotel biedt u verschillende ontspanningsmogelijkheden: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden daarnaast ook schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
  
Hotel Familienresidenz

Warmbader Allee 52
9504 Villach, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Villach: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 100 comfortabel ingerichte kamers.
De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie en telefoon. Naast de gebruikelijke voorzieningen, zoals minibar en haardroger hebt u ook de mogelijkheid in uw kamer zelf thee en koffie te zetten.
Ontspan u in het hotel in de sauna met solarium - daarnaast staat er een Turks bad tot uw beschikking. Sportieve gasten zullen zich verheugen op het zwembad en de fitnessruimte van het hotel.
U kunt zich verheugen op de gerechten van het restaurant van het hotel.
 Hotel Romantik Hotel Post in Villach 
Romantik Hotel Post

Hauptplatz 26
9500 Villach, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10 (37 Beoordeling)


 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in Villach: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 67 comfortabel ingerichte kamers.
Het hotel is vanaf het station ook snel te voet te bereiken. Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,0 km).
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen. Het hotel beschikt over een business-etage.
De badkamers zijn voorzien van een haardroger en een badjas. Als elektronica voor uw ontspanning zijn radio en kabel-tv in de kamer aanwezig. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
In de wellnessruimte van het hotel kunt u zich op verschillende manieren laten verwennen: hier worden u niet alleen massages aangeboden, maar het hotel beschikt ook over een sauna en een solarium. Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant (met terras) of in de bistro - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Het hotel beschikt over een gezellige wijn-/bierstube.
 Hotel Hotel Mosser in Villach 
Hotel Mosser

Bahnhofstraße 9
9500 Villach, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,2 van 10 (12 Beoordeling)


 vanaf 75,00 EUR  
Hotel in Villach: Het hotel met 45 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Zowel naar de autoweg (2,0 km verwijderd) als naar het centrum (0,0 km) is niet ver van het hotel. De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,1. Van het hotel naar de beursgebouwen is het maar 0,1 kilometer.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
Sauna en massages zijn slechts twee van de talrijke diensten van het hotel. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Grand Media Hotel Villach in Villach 
Grand Media Hotel Villach

Ossiacher Zeile 39
9500 Villach, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (47 Beoordeling)


 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in Villach: Het hotel met 93 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Zowel naar de autoweg (0,9 km verwijderd) als naar het centrum (0,3 km) is niet ver van het hotel. De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,6.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). De roomservice zal graag uw wensen vervullen. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Pay-tv te ontvangen. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. In het hotel is een solarium dat op elk moment tot uw beschikking staat.
Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken.
 Hotel Hotel City in Villach 
Hotel City

Bahnhofsplatz 3
9500 Villach, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (28 Beoordeling)


 vanaf 69,00 EUR  
Hotel in Villach: Het hotel met 70 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Zowel naar de autoweg (1,0 km verwijderd) als naar het centrum (0,1 km) is niet ver van het hotel. Van het hotel naar de beursgebouwen is het maar 0,1 kilometer. De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 0,1.
Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
Ontspan u in de sauna van het hotel.
 Hotel Holiday Inn Villach in Villach 
Holiday Inn Villach

Europaplatz 2
9500 Villach, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,8 van 10 (30 Beoordeling)


 vanaf 138,00 EUR  
Hotel in Villach: Het 4-sterren hotel met 133 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Als extra service biedt het hotel een secretariaatsservice op de business-etage. De roomservice zal graag uw wensen vervullen. De huisregels van het hotel staan toe dat u huisdieren meeneemt. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. Pay-tv te ontvangen.
In de sauna kunt u relaxen. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten.
Het restaurant van het hotel verheugt zich op uw bezoek.
 Hotel Romantikhotel Seefischer am See in Döbriach 
Romantikhotel Seefischer am See

Fischerweg 1
9873 Döbriach, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 87,00 EUR  
Hotel in Döbriach: Het hotel met 40 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 1,0 km).
Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Trakteer u zelf op een beetje ontspanning: met sauna, solarium, Turks bad en whirlpool is hiervoor zo goed mogelijk gezorgd - en u voelt zich helemaal lekker in de behaaglijke badjassen van het hotel! Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken.
U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. U kunt zich in het hotel ontspannen bij een professionele massage. Vraag ook naar het overige therapieaanbod. Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan.
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Aan de hotelbar wacht u een ruime keuze aan dranken.
 Hotel Hotel Baumgartnerhof in Latschach 
Hotel Baumgartnerhof

Altfinkenstein 6
9582 Latschach, Oostenrijk

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (11 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Latschach: Het 3 sterren hotel heeft 20 kamers.
Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Een bureau, een kluis en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers.
Het hotel beschikt over een restaurant en café/bistro voor een hapje tussendoor.
 Hotel Dorfhotel Seeleitn in Faak 
Dorfhotel Seeleitn

Seeuferlandesstraße 59
9583 Faak, Oostenrijk

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (8 Beoordeling)


 vanaf 52,00 EUR  
Hotel in Faak: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 84 kamers.
De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken. Uw kamer biedt toegang tot het Internet.
U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis!
Het restaurant van het hotel serveert allerlei verrukkelijke gerechten, de bar verwacht u met koele dranken.
 Hotel Hotel Pesentheiner Hof in Millstatt am See 
Hotel Pesentheiner Hof

Pesenthein 25
9872 Millstatt am See, Oostenrijk

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (5 Beoordeling)


 vanaf 33,00 EUR  
Hotel in Millstatt am See: Het 3 sterren hotel heeft 20 kamers.
Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 2,0 km).
Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen..
Als u in een niet-rokenkamer wilt overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten.
In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel Wellness und Genießerhotel Karnerhof in Egg 
Wellness und Genießerhotel Karnerhof

Karnerhofweg 10
9580 Egg, Oostenrijk

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 140,00 EUR  
Hotel in Egg: Het hotel heeft 95 kamers (2 tweepersoonskamers).
Het hotel is gunstig gelegen vlakbij de autoweg (afstand 3,0 km).
Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). U kunt uw auto gratis neerzetten op het parkeerterrein van het hotel. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. Maak gebruik van de business-etage van het hotel.
Maak gebruik van de vele wellness-aanbiedingen van het hotel, zoals bijv. sauna, solarium, Turks bad en whirlpool - een badjas ligt voor u klaar. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
Een zwembad (binnen) en een fitnessruimte staan tot uw beschikking om te relaxen en te ontspannen. U kunt een schoonheidsbehandeling in het hotel boeken. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia in Hermagor 
Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia

Tröpolach 156
9631 Hermagor, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 167,00 EUR  
Hotel in Hermagor: Het hotel met 160 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
De dichtstbijzijnde skilift is slechts 0,1 km verwijderd.
Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Het vriendelijke ontvangstteam staat dag en nacht voor u klaar en bij hen kunt u terecht met uw wensen.
De wellness-aanbiedingen in het hotel doen het hart van de ontspanningszoekers sneller kloppen-hiervoor kunt u een badjas gebruiken. Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. De kamers beschikken over televisie en telefoon. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Uw kamer biedt toegang tot het Internet.
Het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten.
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Dorfhotel Schönleitn in Oberaichwald 
Dorfhotel Schönleitn

Dorfstraße 26
9582 Oberaichwald, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (12 Beoordeling)


 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Oberaichwald: De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 94 comfortabel ingerichte kamers.
De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Handdoeken en badjas voor de sauna staan natuurlijk tot uw beschikking. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. Uw kamer biedt toegang tot het Internet.
Trainen of relaxen - in het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel is alles mogelijk! Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage. In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen. Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad.
Sluit uw avond af aan de hotelbar.
 Hotel ALL INCLUSIVE Hotel Sonnenhügel in Sattendorf 
ALL INCLUSIVE Hotel Sonnenhügel

Am Sonnenhügel 1
9520 Sattendorf, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

6,2 van 10 (12 Beoordeling)


 vanaf 56,00 EUR  
Hotel in Sattendorf: Het 4-sterren hotel met 49 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. Op de kamer vindt u een internettoegang. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Geniet u liever van een gezellige avond in het restaurant of liever van een gemoedelijke kegelavond? Beide zijn mogelijk! In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water! Gun u een time-out en maak gebruik van het solarium. Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Sluit de avond af in de gezellige sfeer van de wijn-/bierstube met buitenterras van het hotel.
 Hotel Robinson Club Schlanitzen Alm (Full Board) in Hermagor 
Robinson Club Schlanitzen Alm (Full Board)

Sonnleitn 2
9620 Hermagor, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 166,00 EUR  
Hotel in Hermagor: Het hotel met 169 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
De wellness-aanbiedingen in het hotel doen het hart van de ontspanningszoekers sneller kloppen-hiervoor kunt u een badjas gebruiken. Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers beschikken over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Het hotel beidt u erkende therapieën, o.a. professionele massages. Train uw uithoudingsvermogen in de fitnessruimte en ontspan u daarna in het zwembad van het hotel. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant van het hotel en op een drankje aan de bar. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Biohotel Alpenrose in Millstatt am See 
Biohotel Alpenrose

Obermillstatt 84
9872 Millstatt am See, Oostenrijk

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 81,00 EUR  
Hotel in Millstatt am See: 32 gastenkamers (waarvan 26 tweepersoonskamers) zijn beschikbaar in dit hotel.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Haardroger en badjas behoren tot de basisuitrusting van de badkamer. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken. In de kamer is ook een kluis.
U kunt zich in het hotel ontspannen bij een professionele massage. Vraag ook naar het overige therapieaanbod. Ontspan u volledig in sauna en Turks bad van het hotel. Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.
 Hotel Hotel Sonnleitn in Hermagor 
Hotel Sonnleitn

Sonnleitn 4
9620 Hermagor, Oostenrijk

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Hermagor: Het 3 sterren hotel heeft 54 kamers.
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,3 km.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Bij de receptie, die 24 uur per dag bezet is, kunt u uw waardevolle spullen in bewaring geven in de hotelkluis. Maak tegen betaling gebruik van de garageplaatsen van het hotel.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie.
In de sauna kunt u relaxen. In het binnenbad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water!
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten.
 Hotel Mountain Resort Feuerberg in Bodensdorf 
Mountain Resort Feuerberg

Gerlitzenstraße 87
9551 Bodensdorf, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 121,00 EUR  
Hotel in Bodensdorf: Het hotel met 118 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,0 km.
Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
De wellness-aanbiedingen in het hotel doen het hart van de ontspanningszoekers sneller kloppen-hiervoor kunt u een badjas gebruiken. Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken).
Train uw uithoudingsvermogen in de fitnessruimte en ontspan u daarna in het zwembad van het hotel. Het hotel beidt u erkende therapieën, o.a. professionele massages. Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water!
In het restaurant met bar van het hotel kunt u genieten van de avond. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Trattlerhof in Bad Kleinkirchheim 
Hotel Trattlerhof

Gegendtalerweg 1
9546 Bad Kleinkirchheim, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (3 Beoordeling)


 vanaf 83,00 EUR  
Hotel in Bad Kleinkirchheim: Het 4-sterren hotel met 45 kamers biedt logies aan gasten met hoge eisen.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,3 km). Naar de dichtstbijzijnde skilift is het maar 0,2 km.
De roomservice zal graag uw wensen vervullen. De huisregels van het hotel staan toe dat u huisdieren meeneemt. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
De wellness-aanbiedingen in het hotel doen het hart van de ontspanningszoekers sneller kloppen-hiervoor kunt u een badjas gebruiken. Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Op de kamer vindt u een internettoegang. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Het hotel beidt u erkende therapieën, o.a. professionele massages. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen! Maak gebruik van de mogelijkheid van een schoonheidsbehandeling in het hotel. In het binnenbad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water!
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Alpenhotel Birkenhof in Bodensdorf 
Alpenhotel Birkenhof

Gerlitzenstraße 38
9551 Bodensdorf, Oostenrijk

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (29 Beoordeling)


 vanaf 44,00 EUR  
Hotel in Bodensdorf: Het 3 sterren hotel heeft 20 kamers.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Op de kamer vindt u een internettoegang. Als u in een niet-rokenkamer wilt overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten.
U kunt zich na een dag vol belevenissen relaxen in sauna en Turks bad van het hotel. Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten.
Bij mooi weer kunt u uw diner gebruiken op het terras van het hotel. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken. In het café/bistro kunt u ook buiten de normale restauranttijden een hapje eten. De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Falkensteiner Hotel Urbani Ossiacher See in Bodensdorf 
Falkensteiner Hotel Urbani Ossiacher See

St. Urban 16
9551 Bodensdorf, Oostenrijk

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Bodensdorf: Het hotel met 51 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,1 km).
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
De wellness-aanbiedingen in het hotel doen het hart van de ontspanningszoekers sneller kloppen-hiervoor kunt u een badjas gebruiken. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Verwen u zelf eens: bij een massage in het hotel kunt u zich helemaal ontspannen. Maak gebruik van de huurfietsen van het hotel om de directe omgeving te leren kennen!
In het hotelrestaurant (bij mooi weer ook buiten) kunt u genieten van de avond en ook gerechten voor diabetespatiënten en vegetariërs bestellen. De hotelbar zorgt voor een koel drankje.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon