hotel.info

Hotel Favara | Hotels voordelig boeken | Valencia, Spanje

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Spanje | Favara  Hotel Favara | Hotels günstig buchen | Valencia, Spanje Hotel Favara | Book hotels at great rates | Valencia, Spanje Hôtel Favara | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Valencia, Spanje Hotel Favara | Reserva hoteles a buen precio | Valencia, Spanje Hotel Favara | Prenotare comodamente gli hotel | Valencia, Spanje Hotel Favara | Reserveu hotels a bon preu | Valencia, Spanje Hotel Favara | Výhodně rezervovat hotely | Valencia, Spanje Hotellit Favara | Varaa hotelleja edullisesti | Valencia, Spanje Szálloda itt: Favara| Szobafoglalás kedvező áron | Valencia, Spanje Hotel Favara | Hotels voordelig boeken | Valencia, Spanje Hotel Favara | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Valencia, Spanje Hotel Favara | Reserva barata de hotéis | Valencia, Spanje Hotel Favara | Rezervaţi hoteluri avantajos | Valencia, Spanje Отель г. Favara | Недорогое бронирование отелей | Valencia, Spanje Hotell Favara | Boka hotell billigt | Valencia, Spanje Otel Favara | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Valencia, Spanje 酒店 Favara | 优惠地预订酒店客房 | Valencia, Spanje

Zoeken naar hotels voor Favara. Wij hebben 18 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!


  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Favara
 Hotel Hotel Llum Blava in Favara 
Hotel Llum Blava

Ribera Baixa, 2
46614 Favara, Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Favara: Dit comforthotel is onderscheiden met 3 sterren (middenklasse).
Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over een minibar en een haardroger. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon.
Het restaurant van het hotel verheugt zich op uw bezoek.
 Hotel Hotel Magic Villa Luz in Gandia (Playa de Gandia) 
Hotel Magic Villa Luz

Calle Castilla la Nueva s/n
46730 Gandia (Playa de Gandia), Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Gandia (Playa de Gandia): Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 170 kamers.
Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Ook een minibar en een kluis zijn in de hotelkamer geïnstalleerd. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Alle hotelkamers hebben airconditioning.
Gun u een time-out en maak gebruik van het solarium. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Naast andere gemakken beschikt het hotel ook over een whirlpool.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar.
 Hotel Magic Villa Luz in Gandia (Playa de Gandia) 
Magic Villa Luz

C/ Castillo de la Mancha, 2/N
46730 Gandia (Playa de Gandia), Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Gandia (Playa de Gandia): Dit comforthotel is onderscheiden met 3 sterren (middenklasse).
Alle hotelkamers hebben airconditioning.
Gun u een time-out en maak gebruik van het solarium. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht!
 Hotel Hotel Gandia Palace in Gandia (Playa de Gandia) 
Hotel Gandia Palace

Rioja 41-43
46730 Gandia (Playa de Gandia), Spanje

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10 (5 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Gandia (Playa de Gandia): Het hotel met 266 comfortabel ingerichte kamers is als 4-sterren hotel geklasseerd.
Bij het hotel bevinden zich eigen parkeerplaatsen.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. De kamers beschikken over televisie en telefoon. Er is ook een kluis aanwezig. Het hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u van een dergelijke kamer gebruik wilt maken). Op de kamer vindt u een internettoegang.
In het hotel is een solarium dat op elk moment tot uw beschikking staat.
De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel RH Hotel Bayren Parc in Gandia (Playa de Gandia) 
RH Hotel Bayren Parc

Calle Mallorca 19
46730 Gandia (Playa de Gandia), Spanje

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Gandia (Playa de Gandia): De hoge standaard van het first class hotel (4-sterren) is herkenbaar in alle 150 comfortabel ingerichte kamers.
Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Uw auto kunt u tegen betaling in de garage van het hotel zetten. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over een business-etage.
De kamers beschikken over klimaatbeheersing en natuurlijk ook over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Trakteer u zelf op een beetje ontspanning: met sauna, solarium, Turks bad en whirlpool is daarvoor uitstekend gezorgd! Sportieve gasten zullen zich verheugen op het zwembad en de fitnessruimte van het hotel. Gun uzelf een schoonheidsbehandeling direct in het hotel. Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk! U vergeet de dagelijkse beslommeringen bij een weldadige massage.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant van het hotel - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel RH Hotel Bayren in Gandia (Playa de Gandia) 
RH Hotel Bayren

Paseo Neptuno, 62
46730 Gandia (Playa de Gandia), Spanje

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 46,37 EUR  
Hotel in Gandia (Playa de Gandia): Het hotel met 175 comfortabel ingerichte kamers is met 4-sterren onderscheiden.
Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Op de business-etage vindt u alle gemakken voor zakenmensen. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
Het hotel biedt u verschillende ontspanningsmogelijkheden: de wellnessruimte beschikt over een sauna en een solarium en er worden daarnaast ook schoonheidsbehandelingen en massages aangeboden. U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Inde whirlpool kunt u zich helemaal ontspannen en de stress van de buitenwereld vergeten.
Het restaurant van het hotel biedt allerlei verrukkelijke gerechten - vraag ook naar diabetesgerechten en vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.
 Hotel RH Hotel Gijón in Gandia (Playa de Gandia) 
RH Hotel Gijón

Calle Navegante, 5
46730 Gandia (Playa de Gandia), Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 46,75 EUR  
Hotel in Gandia (Playa de Gandia): Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 84 kamers.
Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over Internettoegang. Wilt u een niet-rokenkamer boeken? Gaat u met uw gezin op reis en hebt u een kinderbedje nodig? Wij voldoen graag aan uw wensen - geef het daarom aan bij de boeking van uw kamer. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
U kunt in uw vrije tijd naar wens gebruik maken van het binnenbad en de fitnessruimte. Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk! Het hotel biedt de gasten ter ontspanning een sauna met Turks bad. In het borrelend water van de whirlpool komt u zelfs na inspannende dagen weer op andere gedachten.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant - ook geschikt voor vegetariërs en mensen met diabetes. Sluit uw avond af aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel RH Hotel Riviera in Gandia (Playa de Gandia) 
RH Hotel Riviera

Paseo Neptuno, 28
46730 Gandia (Playa de Gandia), Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 47,75 EUR  
Hotel in Gandia (Playa de Gandia): Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 72 kamers.
Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. Voor het bewaren van waardevolle goederen hebt u de beschikking over een kluis bij de receptie maar ook een kluisje op de kamer. Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Alle kamers in het hotel beschikken over airconditioning.
Het zwembad van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. Inde whirlpool kunt u zich helemaal ontspannen en de stress van de buitenwereld vergeten.
Het restaurant van het hotel biedt allerlei verrukkelijke gerechten - vraag ook naar diabetesgerechten en vegetarische keuken. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Albatros in Gandia (Playa de Gandia) 
Hotel Albatros

Calle Clot de la Mota, 11
46730 Gandia (Playa de Gandia), Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Gandia (Playa de Gandia): Wie een comfortabele accommodatie en goede dienstverlening (24 uurs service) zoekt, is in dit 3-sterren hotel aan het juiste adres.
Het hotel beschikt over 45 kamers waarvan 39 tweepersoonskamers.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk!
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Hotel Cibeles Playa in Gandia 
Hotel Cibeles Playa

Clot De La Mota 9
46730 Gandia, Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 47,00 EUR  
Hotel in Gandia: Het gemotiveerde hotelteam (24 h voor u aanwezig) heet u hartelijk welkom in dit comfortabele 3 sterren hotel.
Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle hotelkamers hebben airconditioning. Er is ook een kluis aanwezig. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger.
Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht!
Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hotel San Luis in Gandia 
Hotel San Luis

Paseo Neptuno, 6
46730 Gandia, Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 45,00 EUR  
Hotel in Gandia: Het 3 sterren hotel heeft 76 kamers.
Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 3,0 km).
De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Alle hotelkamers hebben airconditioning.
Maak gebruik van het ruime massage-aanbod van het hotel. In het zwembad van het hotel bent u de favoriet: test uw uithoudingsvermogen en houd u fit in het water!
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar. Geniet van uw avond in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Pension L'Oncle Pere in Alcúdia (Alcudia) 
Pension L'Oncle Pere

Calle Bollene 4 B
46250 Alcúdia (Alcudia), Spanje

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
   
Hotel in Alcúdia (Alcudia): Het hotel heeft 2 sterren en biedt in totaal 26 gastenkamers.
Het hotel ligt in het centrum (afstand tot het centrum 0,5 km).
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel).
De kamers hebben natuurlijk kabeltelevisie en telefoon. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer.
 Hotel Hotel Borgia in Gandia 
Hotel Borgia

Avenida Republica Argentina 5
46702 Gandia, Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

4,1 van 10 (7 Beoordeling)


 vanaf 47,00 EUR  
Hotel in Gandia: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 72 kamers.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 0,2 km).
Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. Uw auto kunt u tegen betaling in de garage van het hotel zetten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Tijdens uw verblijf in het hotel kunt u meteen in het hotel een auto huren. De roomservice zal graag uw wensen vervullen.
Op uw kamer met airconditioning vindt u onder andere een minibar en een haardroger. De kamers beschikken over televisie en telefoon. In de kamer is ook een kluis.
In het restaurant met bar van het hotel kunt u genieten van de avond.
 Hotel Hotel Bartos in Almussafes 
Hotel Bartos

Lira Almussafense 13
46440 Almussafes, Spanje

Hotel 4 Sterne Hotelbewertung

8,0 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 63,13 EUR  
Hotel in Almussafes: Als first class hotel voldoet dit hotel aan hoge eisen.
Het hotel biedt u de mogelijkheid uw in het hotel gehuurde auto op de parkeerplaatsen van het hotel te parkeren. Voor het bewaren van waardevolle spullen kunt u zich wenden tot de receptie of het kluisje in uw kamer gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over een minibar en een haardroger.
Het Turks bad met sauna in het hotel biedt u ontspanning. Train uw uithoudingsvermogen in de fitnessruimte en ontspan u daarna in het zwembad van het hotel. Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht!
Sluit uw avond af in het restaurant van het hotel.
 Hotel Hotel Tryp Almussafes in Almussafes (Valencia) 
Hotel Tryp Almussafes

Avenida Foia S/n, Parque Empresarial Juan Carlos I
46440 Almussafes (Valencia), Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (7 Beoordeling)


 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Almussafes (Valencia): Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 133 kamers.
Let op de gunstige ligging van het hotel: Afstand tot de autoweg 0,5 km. En tot het centrum slechts 1,0 km.
Bij de receptie staat het hotelteam 24 uur per dag voor u klaar en biedt u ook een telefonische wekdienst. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer. In de kamer is ook een kluis. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Ontspan u in de sauna met solarium van het hotel. Sportieve gasten worden uitgenodigd van de fitnessruimte gebruik te maken. Trainen of relaxen - in het zwembad van het hotel is alles mogelijk!
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant van het hotel en een tussenstop maken aan de bar.
 Hotel Hotel Playa Miramar in Miramar 
Hotel Playa Miramar

Calle Cabilona, 44
46711 Miramar, Spanje

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (10 Beoordeling)


 vanaf 30,00 EUR  
Hotel in Miramar: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 108 kamers.
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren.
De kamers hebben klimaatbeheersing en beschikken over een minibar en een haardroger. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle kamers van het hotel beschikken over een badkamer, sommige ook over een balkon. Het hotel beschikt over niet-rokenkamers waarin wij met alle genoegen ook een kinderbedje kunnen plaatsen, als u dat wilt. Er is ook een kluis aanwezig.
Trek uw baantjes en houd u fit: in het zwembad van het hotel geniet u bij mooi weer van het koele water in de open lucht! Gun u een time-out en maak gebruik van het solarium.
Sluit uw avond af in het restaurant en aan de bar van het hotel.
 Hotel Hotel Sidi Saler in Valencia (stad) 
Hotel Sidi Saler

Gola del Puchol - Playa del Saler
46012 Valencia (stad), Spanje

Hotel 5 Sterne Hotelbewertung

6,7 van 10 (11 Beoordeling)


 vanaf 95,00 EUR  
Hotel in Valencia (stad): Dit 5-sterren hotel met 272 kamers voldoet aan de hoogste eisen qua comfort en service.
Aangezien het hotel vlakbij de autoweg ligt (3,0 km) is het gemakkelijk met de auto te vinden.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Bij de receptie, die dag en nacht bezet is, bevindt zich een hotelkluis. U kunt tijdens uw verblijf in het hotel ook gebruik maken van roomservice en een wekdienst. Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Voor de kleintjes biedt het hotel een eigen speelplaats en ook kan er speciaal een kinderbedje in uw kamer voor hen geplaatst worden (graag deze wens bij uw boeking aangeven). Het vriendelijke hotelpersoneel geeft u graag informatie over de autoverhuur in het hotel. Maak gebruik van het gratis parkeerterrein van het hotel.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. In badjas bereikt u heel ontspannen de massageruimte. Iedere kamer beschikt over een badkamer, sommige hebben ook een balkon - geef bij de boeking van uw kamer aan of u daar prijs op stelt. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt). Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. Een airconditioning zorgt voor een prettige temperatuur in uw hotelkamer.
Het zwembaden (binnen en buiten) van het hotel biedt u het sportieve kader dat u nodig hebt. In sauna en whirlpool vindt u rust en ontspanning. Ontspan u volledig in het populaire Turkse bad van het hotel. Sportieve gasten worden uitgenodigd de fitnessruimte te gebruiken. Met de huurfietsen van het hotel bent u onafhankelijk - ga op ontdekkingsreis! Het hotel biedt schoonheidsbehandelingen aan.
Het restaurant van het hotel (met terras) en het café/bistro serveren verrukkelijke gerechten en hapjes - vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hostal Moreno in Silla 
Hostal Moreno

Avgda/ Alacant 80
46460 Silla, Spanje

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 36,00 EUR  
Hotel in Silla: Het 2 sterren hotel beschikt over 30 kamers.
Het hotel is gunstig gelegen vlakbij de autoweg (afstand 2,0 km).
De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Het hotelmanagement staat het meenemen van huisdieren toe. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen..
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Alle hotelkamers hebben airconditioning.
Het hotel beschikt over een café/bistro. Neem een drankje aan de hotelbar.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon