hotel.info

Hotel Esslingen am Neckar | Hotels voordelig boeken | Baden-Württemberg, Duitsland

Index: hotel.info | Hotellijst | Europa | Duitsland | Esslingen am Neckar  Hotel Esslingen am Neckar | Hotels günstig buchen | Baden-Württemberg, Duitsland Hotel Esslingen am Neckar | Book hotels at great rates | Baden-Württemberg, Duitsland Hôtel Esslingen am Neckar | Réserver des hôtels à des prix avantageux | Baden-Württemberg, Duitsland Hotel Esslingen am Neckar | Reserva hoteles a buen precio | Baden-Württemberg, Duitsland Hotel Esslingen am Neckar | Prenotare comodamente gli hotel | Baden-Württemberg, Duitsland Hotel Esslingen am Neckar | Reserveu hotels a bon preu | Baden-Württemberg, Duitsland Hotel Esslingen am Neckar | Výhodně rezervovat hotely | Baden-Württemberg, Duitsland Hotellit Esslingen am Neckar | Varaa hotelleja edullisesti | Baden-Württemberg, Duitsland Szálloda itt: Esslingen am Neckar| Szobafoglalás kedvező áron | Baden-Württemberg, Duitsland Hotel Esslingen am Neckar | Hotels voordelig boeken | Baden-Württemberg, Duitsland Hotel Esslingen am Neckar | Rezerwuj hotele w korzystnych cenach | Baden-Württemberg, Duitsland Hotel Esslingen am Neckar | Reserva barata de hotéis | Baden-Württemberg, Duitsland Hotel Esslingen am Neckar | Rezervaţi hoteluri avantajos | Baden-Württemberg, Duitsland Отель г. Esslingen am Neckar | Недорогое бронирование отелей | Baden-Württemberg, Duitsland Hotell Esslingen am Neckar | Boka hotell billigt | Baden-Württemberg, Duitsland Otel Esslingen am Neckar | Otellerde uygun fiyatla rezervasyon yaptırın | Baden-Württemberg, Duitsland 酒店 Esslingen am Neckar | 优惠地预订酒店客房 | Baden-Württemberg, Duitsland

Zoeken naar hotels voor Esslingen am Neckar. Wij hebben 25 goedkope hotels voor u gevonden. Nu eenvoudig boeken op hotel.info- uw hotel-reserveringsservice!



  
Zoek en reserveer uw hotel hier
  Reisdoel:   
  Aankomst: (DD.MM.JJJJ)      Aantal  kamers:     
  Vertrek: (DD.MM.JJJJ)      Kamertype:     



Hotels in Esslingen am Neckar
 Hotel Ecoinn Hotel in Esslingen am Neckar 
Ecoinn Hotel

Kanalstraße 14-16
73728 Esslingen am Neckar, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

8,2 van 10 (103 Beoordeling)


 vanaf 48,00 EUR  
Hotel in Esslingen am Neckar: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 59 kamers.
Het hotel ligt bijna in het centrum (ca. 1,0 km). De locatie is ideaal voor treinreizigers: van het station naar het hotel is het maar 1,0.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Als u een niet-rokenkamer en/of een kinderbedje wilt, geef dit dan aan bij uw boeking.
We heten u 's avonds welkom aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Am Buchwald in Esslingen am Neckar 
Hotel Am Buchwald

Jakobstraße 57-59
73734 Esslingen am Neckar, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,2 van 10 (13 Beoordeling)


 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in Esslingen am Neckar: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 33 kamers.
U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Het vriendelijke hotelpersoneel kan u roomservice en een wekdienst bieden. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. U kunt in dit hotel ook een kamer met een balkon boeken. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
Een fitnessruimte staat ter beschikking van sportieve gasten. Ontspan u in de sauna van het hotel.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het restaurant van het hotel en op een drankje aan de bar.
 Hotel Höhenhotel Jägerhaus in Esslingen am Neckar 
Höhenhotel Jägerhaus

Römerstrasse 1
73732 Esslingen am Neckar, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,0 van 10 (84 Beoordeling)


 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in Esslingen am Neckar: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 37 kamers.
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Uw auto kunt u ook in de afsluitbare garage van het hotel zetten. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting. Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Uw kamer biedt toegang tot het Internet. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. U kunt 's avonds op uw eigen balkon genieten - geef voor aankomst aan of u een kamer met een balkon wenst. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt.
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. In het solarium van het hotel kunt u ook bij slecht weer wat kleur opdoen.
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken. Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Hotel am Schelztor in Esslingen 
Hotel am Schelztor

Schelztorstraße 5
73728 Esslingen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,6 van 10 (19 Beoordeling)


 vanaf 75,00 EUR  
Hotel in Esslingen: Het als 3-sterren hotel geklasseerde hotel biedt in totaal 33 kamers.
Het hotel ligt vlakbij het station (slechts 0,5 km in vogelvlucht).
 Hotel Hotel Berkheimer Hof in Esslingen 
Hotel Berkheimer Hof

Kastellstraße 1
73734 Esslingen, Duitsland

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

8,7 van 10 (17 Beoordeling)


 vanaf 46,00 EUR  
Hotel in Esslingen: Het hotel beschikt over 23 kamers: 19 eenpersoons- en 4 tweepersoonskamers.
Het hotel is gunstig gelegen, vlakbij de autoweg (afstand 3,0 km) en tegelijkertijd erg centraal (0,5 km naar het centrum).
Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). Roomservice en wekdienst zijn slechts twee van de vele services die het getrainde hotelteam haar gasten te bieden heeft. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Bij de receptie staat een kluis tot uw beschikking om waardevolle spullen in op te bergen.. Het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
De kamers zijn voorzien van radio en televisie (kabel-tv).
Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen.
 Hotel Hotel am Charlottenplatz in Esslingen 
Hotel am Charlottenplatz

Plochinger Straße 1
73730 Esslingen, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,8 van 10 (4 Beoordeling)


 vanaf 67,50 EUR  
Hotel in Esslingen: Het 3 sterren hotel heeft 27 kamers.
Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,5 km). Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 1,0 km in vogelvlucht).
De receptie is 24 uur per dag bezet en biedt ook een wekdienst. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang.
Bij de inrichting van uw kamer behoort onder andere een haardroger en een waterkoker. Uw kamer beschikt natuurlijk over televisie (met kabelaansluiting).
 Hotel Gästehaus Krug in Esslingen am Neckar 
Gästehaus Krug

Dürrbeundstraße 46
73734 Esslingen am Neckar, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung
 vanaf 58,00 EUR  
Hotel in Esslingen am Neckar: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 4 kamers.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen.
Eventueel voorkomende werkzaamheden kunt u tijdens uw verblijf dankzij bureau, telefoon en internetverbinding in uw kamer uitvoeren. Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd.
 Hotel Hotel garni Kernen in Esslingen 
Hotel garni Kernen

Kernenweg 150
73732 Esslingen, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

6,1 van 10 (39 Beoordeling)


 vanaf 54,00 EUR  
Hotel in Esslingen: Dit 2-sterren hotel beschikt over 9 kamers.
Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Een bureau, kluis, haardroger en radio behoren natuurlijk ook tot de kamerinrichting.
 Hotel Hotel am Schillerpark in Esslingen am Neckar 
Hotel am Schillerpark

Neckarstraße 60
73728 Esslingen am Neckar, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,6 van 10 (54 Beoordeling)


 vanaf 70,00 EUR  
Hotel in Esslingen am Neckar: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 51 kamers.
Het hotel ligt in de directe omgeving van een station (slechts 0,8 km in vogelvlucht). Het centrum is lopend snel bereikbaar (afstand 0,8 km).
Gasten met bijzondere wensen zijn welkom: Het hotel biedt kamers voor gehandicapten en een wasservice. Huisdieren zijn toegestaan. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Uw kamer beschikt over kabel-tv en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Alle hotelkamers hebben airconditioning.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
U kunt zich verheugen op de gerechten in ons restaurant (met buitenterras) - hier worden ook gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Neem een drankje aan de hotelbar.
 Hotel Hotel Traube in Esslingen 
Hotel Traube

Im Gehren 6
73732 Esslingen, Duitsland

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

6,5 van 10 (59 Beoordeling)


 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Esslingen: De lift brengt u naar de hogere verdiepingen van het hotel.
Het hotel beschikt over 52 kamers waarvan 19 tweepersoonskamers.
Het hotel is niet ver van het centrum verwijderd (ca. 3,0 km).
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig. Met de televisie kunt u pay-tv ontvangen. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. Dit hotel heeft ook kamers voor niet-rokers (graag bij uw boeking aangeven, als u zo'n kamer wilt).
Voor fijnproevers en kegelliefhebbers is gezorgd: het hotel beschikt over een uitstekend restaurant en een populaire kegelbaan. Het hotel biedt een sauna. Trainen of relaxen - in het binnenbad van het hotel is alles mogelijk!
Laat het vriendelijke hotelpersoneel weten of u diabetische of vegetarische gerechten wilt gebruiken.
 Hotel Ringhotel Rosenau in Esslingen 
Ringhotel Rosenau

Plochinger Strasse 65
73730 Esslingen, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,1 van 10 (15 Beoordeling)


 vanaf 95,00 EUR  
Hotel in Esslingen: Het hotel heeft 57 kamers (40 eenpersoonskamers, 10 tweepersoonskamers).
Het hotel ligt niet ver van het centrum (ca. 2,0 km).
 Hotel Best Western Premier Hotel Park Consul Esslingen in Esslingen am Neckar 
Best Western Premier Hotel Park Consul Esslingen

Grabbrunnenstraße 19
73728 Esslingen am Neckar, Duitsland

Hotel 4,5 Sterne Hotelbewertung

8,3 van 10 (127 Beoordeling)


 vanaf 134,00 EUR  
Hotel in Esslingen am Neckar: Het hotel biedt u de mogelijkheid ter plaatse voordelig een auto te huren. De vriendelijke medewerkers aan de receptie staan u 24 uur per dag ten dienste.
Alle hotelkamers hebben airconditioning.
 Hotel Brita Hotel in Stuttgart 
Brita Hotel

Augsburger Straße 671-673
70329 Stuttgart, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,7 van 10 (17 Beoordeling)


 vanaf 73,00 EUR  
Hotel in Stuttgart: Het hotel is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 70 kamers.
Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen.
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en ontmoet andere hotelgasten aan de bar. Als u een hapje tussendoor wilt eten kunt u van een café/bistro gebruik maken.
 Hotel AKZENT Hotel Adler in Ostfildern 
AKZENT Hotel Adler

Wilhelmstraße 98
73760 Ostfildern, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (38 Beoordeling)


 vanaf 63,00 EUR  
Hotel in Ostfildern: Dit hotel beschikt over 15 kamers (3 éénpersoonskamers, 12 kamers voor twee personen).
Zowel naar de autoweg (3,0 km verwijderd) als naar het centrum (0,6 km) is niet ver van het hotel.
De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking. Uw kleine huisdieren zijn in het hotel ook welkom. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. In de kamer bevindt zich een minibar met vele lekkernijen. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig.
 Hotel TOP Parkhotel Ostfildern in Ostfildern 
TOP Parkhotel Ostfildern

Kreuzbrunnenstraße 103
73760 Ostfildern, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,2 van 10 (41 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Ostfildern: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 51 kamers.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking.
De sauna in het hotel zorgt voor ontspanning.
U kunt zich verheugen op de gerechten in het café/bistro of in het restaurant (met terras) - hier worden gerechten speciaal voor vegetariërs en diabetespatiënten geserveerd. Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Hirsch Hotel Gehrung in Ostfildern 
Hirsch Hotel Gehrung

Stuttgarter Straße 7
73760 Ostfildern, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,7 van 10 (197 Beoordeling)


 vanaf 49,00 EUR  
Hotel in Ostfildern: Het hotel heeft 59 kamers (22 tweepersoonskamers).
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken. Op de kamer vindt u een internettoegang. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
Dit hotel biedt u de mogelijkheid de avond gezellig in het restaurant of iets sportiever op de kegelbaan van het hotel door te brengen.
Vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. Neem een drankje aan de hotelbar. In het hotel krijgt u een lekker drankje in de wijn-/bierstube met buitenterras.
 Hotel Hotel Altes Rathaus in Ostfildern 
Hotel Altes Rathaus

Rathausplatz 4
73760 Ostfildern, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,9 van 10 (32 Beoordeling)


 vanaf 65,00 EUR  
Hotel in Ostfildern: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 9 kamers.
De luchthaven ligt slechts op een paar minuten van het hotel. Het centrum is lopend bereikbaar (afstand 3,0 km).
Dankzij bureau, Internet en telefoon kunt u kantoorwerkzaamheden ook in uw kamer uitvoeren. De kamers zijn voorzien van radio en televisie. Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven).
Sluit de avond af in het restaurant van het hotel waar natuurlijk ook vegetarische gerechten worden geserveerd.
 Hotel Hotel Restaurant Lamm in Ostfildern 
Hotel Restaurant Lamm

Plieninger Straße 3/1
73760 Ostfildern, Duitsland

Hotel 3,5 Sterne Hotelbewertung

7,5 van 10 (64 Beoordeling)


 vanaf 60,00 EUR  
Hotel in Ostfildern: Het hotel beschikt over 32 kamers waarvan 32 tweepersoonskamers.
Het hotel bevindt zich in de onmiddellijke nabijheid van de luchthaven (5,0 kilometer).
Het hotel is ingericht op gasten met bijzondere wensen: Er zijn kamers voor gehandicapten, was-/stomerijservice en het is toegestaan huisdieren mee te nemen. Een parkeerplaats is snel gevonden: het hotel beschikt over gratis parkeerplaatsen. De roomservice staat graag voor al uw wensen tot uw beschikking.
Uw kamer beschikt over tv en telefoon. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Het hotel biedt een sauna.
Geniet van uw avondmaaltijd in het restaurant van het hotel en amuseer u met het aangenaam gezelschap aan de bar. Bezoek de wijn-/of bierstube van het hotel - en in het zomerseizoen ook het buitenterrras!
 Hotel Aparthotel am Autohof in Stuttgart 
Aparthotel am Autohof

Hedelfinger Straße 17
70327 Stuttgart, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

5,8 van 10 (213 Beoordeling)


 vanaf 50,00 EUR  
Hotel in Stuttgart: Het 3 sterren hotel heeft 60 kamers.
De kamers beschikken over televisie en telefoon. Op de kamer vindt u een internettoegang.
De chef van het restaurant verheugt zich op uw bezoek aan het restaurant (met terras) en de bistro (speciale gerechten ook voor vegetariërs en diabetespatiënten). De avond kunt u ontspannen afsluiten in de wijn-/bierstube van het hotel.
 Hotel Hotel Seyboldt garni in Stuttgart 
Hotel Seyboldt garni

Fenchelstraße 11
70619 Stuttgart, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

7,4 van 10 (41 Beoordeling)


 vanaf 48,00 EUR  
Hotel in Stuttgart: Het 3 sterren hotel heeft 16 kamers.
Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
Een bureau, een kluis, een haardroger en een radio zijn standaard in alle kamers aanwezig. De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar. Voor niet-rokers zijn er speciale niet-roker-kamers. Op de kamer vindt u een internettoegang.
 Hotel Hotel Altbacher Hof in Altbach 
Hotel Altbacher Hof

Kirchstraße 11
73776 Altbach, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,7 van 10 (33 Beoordeling)


 vanaf 44,00 EUR  
Hotel in Altbach: Dit reisadres is een comforthotel voor gasten met hoge eisen (3-sterren) en heeft 65 kamers.
Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
Met radio en televisie op de kamer is voor een goede ontspanning gezorgd. Er is een haardroger op uw kamer aanwezig. Er is in uw kamer een minibar voor als u dorst hebt. U kunt in dit hotel (indien beschikbaar) ook een kamer voor niet-rokers boeken.
Het hotel biedt een sauna.
Het hotel biedt een café/bistro voor kleine hapjes tussendoor.
 Hotel Hotel Garni-Astro in Stuttgart 
Hotel Garni-Astro

Wasenstraße 15
70327 Stuttgart, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,9 van 10 (332 Beoordeling)


 vanaf 34,00 EUR  
Hotel in Stuttgart: Dit middenklasse hotel beschikt over in totaal 25 kamers.
Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken.
Natuurlijk biedt het hotel kamers voor niet-rokers aan (dit bij de online-boeking als wens aangeven). Op uw kamer vindt u natuurlijk ook een haardroger. Uw kamer heeft een minibar met gekoelde dranken.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Sluit samen met andere hotelgasten de avond af in een gezellige sfeer aan de bar.
 Hotel Aparthotel Astro in Stuttgart 
Aparthotel Astro

Wasenstraße 15/Ecke Ludwig-Blum-Str. 2
70327 Stuttgart, Duitsland

Hotel 3 Sterne Hotelbewertung

6,8 van 10 (89 Beoordeling)


 vanaf 55,00 EUR  
Hotel in Stuttgart: Het 3 sterren hotel heeft 35 kamers.
Huisdieren zijn in dit hotel toegestaan en kunnen in een niet-rokenkamer worden ondergebracht (graag bij uw boeking aangeven, als u dit wilt).. Zowel in de gemeenschappelijke ruimtes (WLAN) als op de kamer kunt u gebruik maken van een internettoegang. Maak zo nodig gebruik van de afsluitbare garage van het hotel. Mensen die met een auto reizen kunnen de parkeerplaatsen van het hotel gebruiken. Als u iets wilt hebben, belt u gewoon de vriendelijke roomservice.
De kamers zijn natuurlijk voorzien van televisie en telefoon. In de badkamer staat een haardroger tot uw beschikking. U kunt zich tijdens uw verblijf bedienen uit de goed gevulde minibar.
Voor kleinere en grotere ondernemingen stelt het hotel u huurfietsen ter beschikking, waarmee u de omgeving kunt verkennen.
Vraag naar gerechten voor diabetespatiënten en de vegetarische keuken. De hotelbar verwacht u met een breed scala aan dranken.
 Hotel Gästehaus Sängerhalle in Stuttgart 
Gästehaus Sängerhalle

Lindenschulstraße 29
70327 Stuttgart, Duitsland

Hotel 2,5 Sterne Hotelbewertung

8,1 van 10 (3 Beoordeling)


 vanaf 39,00 EUR  
Hotel in Stuttgart: Kinderen zijn welkom! Er is een speelplaats en natuurlijk zetten wij desgewenst een kinderbedje op uw kamer (dit bij de boeking aangeven). U kunt met alle plezier uw kleine huisdieren meebrengen. Als u wilt dat zij in een niet-rokenkamer overnachten. laat dit ons dan bij uw boeking weten. Internettoegang ontvangt u op uw kamer en in de gemeenschappelijke ruimtes van het hotel (WLAN). Waardevolle goederen kunt u aan de receptie ter bewaring afgeven. Op het parkeerterrein van het hotel kunt u gratis uw auto parkeren.
Een eigen badkamer hoort tot de standaardvoorzieningen van de kamer. Als u daarnaast ook een balkon wilt, geef dit dan aan bij de kamerboeking. In uw kamer bevindt zich een minibar met gekoelde dranken en een waterkoker voor de bereiding van warme dranken. De kamers zijn voorzien van radio en televisie.
Op de kegelbaan hebt u de mogelijkheid tijdens uw verblijf in het hotel te testen hoe goed u bent.
 Hotel Aparthotel Wangener Landhaus in Stuttgart 
Aparthotel Wangener Landhaus

Weissensteiner Straße 13-15
70327 Stuttgart, Duitsland

Hotel 2 Sterne Hotelbewertung

7,0 van 10 (200 Beoordeling)


 vanaf 56,00 EUR  
Hotel in Stuttgart: Het hotel heeft 2 sterren en biedt in totaal 62 gastenkamers.
Het hotel beschikt over kamers voor niet-rokers waarin ook uw huisdier kan worden ondergebracht (graag bij de boeking aangeven, als u dat wilt). Voor Internet beschikt u over een aansluiting in uw kamer of per WLAN (gemeenschappelijke ruimtes van het hotel). Tijdens uw verblijf kunnen uw waardevolle spullen in de kluis bij de receptie worden bewaard. Het hotel beschikt over eigen parkeerplaatsen.
De kamers beschikken vanzelfsprekend over kabeltelevisie, telefoon en een minibar. Er is natuurlijk een haardroger in de badkamer aanwezig.


hotels deutsch  -  hotels english  -  hôtels français  -  hoteles español  -  alberghi italiano  -  hotels català  -  hotelů česky  -  szálloda magyar
hotels nederlands  -  hoteli polski  -  hotéis português  -  hotels română  -  отелей pусский  -  hotellia suomi  -  hotell svenska  -  oteller türkçe  -  酒店 中文

Copyright (c) 2001-2009 hotel.info GmbH
Alle rechten voorbehouden. Alle vermelde merken behoren toe aan hun respectieve eigenaren. Door het gebruik van deze website accepteert u de hotel.info-AGB.
hotel.info GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van verlinkte externe internetpagina's. Colofon